Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtek459

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam zamiar kupić drugi samochód i wpadła mi w oko ta vectra. Jak spisują się te silniki 2.2 DTi No i ma duży przebieg 245 tys. warta jest uwagi
  2. sam to robiłem jak miałem 8,5% z sierpnia i z września mam sumować i sumę podliczyć na 5,5% tak?
  3. mam pytanko w sierpniu miałem podatek 8,5% usługi rolnicze w wrześniu 5,5% usługi budowlane jak rozdzielić te dwa podatki? i jak w pisać ewidencji przychodów bo mam duży dochód i nie chcę karmić darmozjadów podatkiem 8,5 jak mogę z korzystać 5,5
  4. wojtek459 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    czy w maglownicy jest regulacja luzu audi a4 b5 95r. 1.6
  5. ktoś już robił na nowych zasadach C,C+E
  6. no tak tylko że wydział po tej zmianie może się czepiać. Będzie chciał oryginał z kompletu dokumentów na C i na C+E
  7. Mam pytanie czy mogę na jednym badaniu zdrowia (badanie lekarskie, okulista, psychotesty) na prawo jazdy po zdaniu egzaminu C i od razu robić C+E na tym samym badaniu. Czy na C+E muszę robić nowe badanie. Nie wiem jeszcze o co chodzi z wydziałem komunikacji bo muszę teraz wszystkie dokumenty zanieść do wydziału i oni wydadzą mi jakieś numery (nie wiem o co chodzi)
  8. Tak dobija do drogi na dziurach przód jeszcze się trzyma ale tył makabra. Będę szukać numerów amortyzatorów i sprężyn lub wymontować zawieszenie i pomierzyć sprężyny coś to da?, bo na sprężynach ustala się wysokość samochodu a adnotacjach jest tylko że jest "obniżona" nie ma numerów zawieszenia
  9. w polskim dowodzie jest takie coś jak "Adnotacje Urzędowe" ii niemieckim dowodzie jest takie coś gdzie jest robiony wpis modyfikacji samochodu CHYBA NIE JESTEM PEWNY MOGĘ SIĘ MYLIĆ kolor amorów i sprężyn jest czarny no sprawdzę numery amortyzatorów i po trzecie na nalepce w bagażniku (SEDAN) w ostatniej linijce jest 1BA
  10. o to chodzi że nie chcę podnosić samochodu tylko utwardzić i zostawić na tej samej wysokości. Chce dopasować amory i sprężyny do tej wysokości samochodu,a 1BA jaka to jest wysokość ?
  11. a w którym rzędzie jest ten kod na nalepce, ostatni?
  12. 1BA standardowe zawieszenie tylko że jest niska no jest problem bo wpadam na dziurę i szoruje podłogą. Fakt że amorki są już na wykończeniu ale przez to tak siadła? 1BA tylko nie mam pewności co do tego numeru
  13. Witam mam do wymiany amortyzatory ale wyczytałem z niemieckiego dowodu rejestracyjnego że jest "obniżona " nie wiem tylko czy to jest fabryczne lub obniżona przez właściciela. Można to wyczytać z numeru VIN? Jakie kupić amortyzatory gwint,sportowe lub oryginalne AUDI A4 B5 1995r. ADP 1.6 benzyna
  14. rozrząd jest ustawiony na znaki a koło zapłonu ma znak tylko do czego go ustawić. w tej chwili jest ustawiony i wczoraj odpaliłem tylko silnik ma małe wibracje nie mam pewności czy dobrze ustawiłem
  15. tak to są SPLINE już wiadomo nie wiedziałem oczywiście i odkręcone wymieniony uszczelniacz jest git ---------- Post dopisany 15-11-2012 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 20:03 ---------- jak ustawić zapłon w tym silniku ADP 1.6 dzisiaj ustawiłem i odpaliłem. No i ładnie odpaliła tylko że ma minimalne wibracje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.