Treść opublikowana przez wojtek459
-
Opel Vectra 2.2 DTi
Mam zamiar kupić drugi samochód i wpadła mi w oko ta vectra. Jak spisują się te silniki 2.2 DTi No i ma duży przebieg 245 tys. warta jest uwagi
-
Działalność gospodarcza
sam to robiłem jak miałem 8,5% z sierpnia i z września mam sumować i sumę podliczyć na 5,5% tak?
-
Działalność gospodarcza
mam pytanko w sierpniu miałem podatek 8,5% usługi rolnicze w wrześniu 5,5% usługi budowlane jak rozdzielić te dwa podatki? i jak w pisać ewidencji przychodów bo mam duży dochód i nie chcę karmić darmozjadów podatkiem 8,5 jak mogę z korzystać 5,5
-
maglownica
czy w maglownicy jest regulacja luzu audi a4 b5 95r. 1.6
-
prawo jazdy na C,C+E
ktoś już robił na nowych zasadach C,C+E
-
prawo jazdy na C,C+E
no tak tylko że wydział po tej zmianie może się czepiać. Będzie chciał oryginał z kompletu dokumentów na C i na C+E
-
prawo jazdy na C,C+E
Mam pytanie czy mogę na jednym badaniu zdrowia (badanie lekarskie, okulista, psychotesty) na prawo jazdy po zdaniu egzaminu C i od razu robić C+E na tym samym badaniu. Czy na C+E muszę robić nowe badanie. Nie wiem jeszcze o co chodzi z wydziałem komunikacji bo muszę teraz wszystkie dokumenty zanieść do wydziału i oni wydadzą mi jakieś numery (nie wiem o co chodzi)
-
Wymiana amortyzatorów i sprężyn
Tak dobija do drogi na dziurach przód jeszcze się trzyma ale tył makabra. Będę szukać numerów amortyzatorów i sprężyn lub wymontować zawieszenie i pomierzyć sprężyny coś to da?, bo na sprężynach ustala się wysokość samochodu a adnotacjach jest tylko że jest "obniżona" nie ma numerów zawieszenia
-
Wymiana amortyzatorów i sprężyn
w polskim dowodzie jest takie coś jak "Adnotacje Urzędowe" ii niemieckim dowodzie jest takie coś gdzie jest robiony wpis modyfikacji samochodu CHYBA NIE JESTEM PEWNY MOGĘ SIĘ MYLIĆ kolor amorów i sprężyn jest czarny no sprawdzę numery amortyzatorów i po trzecie na nalepce w bagażniku (SEDAN) w ostatniej linijce jest 1BA
-
Wymiana amortyzatorów i sprężyn
o to chodzi że nie chcę podnosić samochodu tylko utwardzić i zostawić na tej samej wysokości. Chce dopasować amory i sprężyny do tej wysokości samochodu,a 1BA jaka to jest wysokość ?
-
Wymiana amortyzatorów i sprężyn
a w którym rzędzie jest ten kod na nalepce, ostatni?
-
Wymiana amortyzatorów i sprężyn
1BA standardowe zawieszenie tylko że jest niska no jest problem bo wpadam na dziurę i szoruje podłogą. Fakt że amorki są już na wykończeniu ale przez to tak siadła? 1BA tylko nie mam pewności co do tego numeru
-
Wymiana amortyzatorów i sprężyn
Witam mam do wymiany amortyzatory ale wyczytałem z niemieckiego dowodu rejestracyjnego że jest "obniżona " nie wiem tylko czy to jest fabryczne lub obniżona przez właściciela. Można to wyczytać z numeru VIN? Jakie kupić amortyzatory gwint,sportowe lub oryginalne AUDI A4 B5 1995r. ADP 1.6 benzyna
-
Śruba
rozrząd jest ustawiony na znaki a koło zapłonu ma znak tylko do czego go ustawić. w tej chwili jest ustawiony i wczoraj odpaliłem tylko silnik ma małe wibracje nie mam pewności czy dobrze ustawiłem
-
Śruba
tak to są SPLINE już wiadomo nie wiedziałem oczywiście i odkręcone wymieniony uszczelniacz jest git ---------- Post dopisany 15-11-2012 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 20:03 ---------- jak ustawić zapłon w tym silniku ADP 1.6 dzisiaj ustawiłem i odpaliłem. No i ładnie odpaliła tylko że ma minimalne wibracje
-
Śruba
już kupione to są specjalne nasadki ---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ---------- bardzo dzięki za pomoc ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ---------- to taka nasadka jest potrzebna
-
Śruba
do uszczelniacza muszę dojść bo sprawdzałem 6-kątną to mi 20 nie wchodzi chyba że na chama w bić ale to uszkodzę śrubę, a 21 za duży rozmiar ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- będę próbować 12-kątną nasadką zobaczymy a jak ten łeb śruby się nazywa
-
Śruba
mam mały problem z odkręceniem śruby na wale korbowym, od przodu silnika jak jest bliźniacze koło pasowe na pasek wieloklinowy za tym kołem jest koło napędowe paska rozrządu I te koło jest przykręcone centralną śrubą jak mi się zdaje to calowy łeb. I teraz pytanie co za łeb to jest 12-kątna i ma półokrągłe boki ktoś by mógł mi podać wymiary tej śruby. i nazwę tej główki Audi A4 B5 sedan 1995r. 1.6 ADP benzyna <br /><br />
-
Jakie amory
Gwint Supersport jest wart 2299 zł ??
-
Jakie amory
Mam Audi A4 B5 silnik ADP 1.6 benzyna rok 1995 mam zamiar wymieniać amortyzatory wszystkie cztery ze sprężynami na sportowe lub gwintowane co polecacie do 2.5 tys.
-
Uszczelniacz- jaki rozmiar?
Aha jutro zobaczę w sklepie Dzięki za pomoc
-
Uszczelniacz- jaki rozmiar?
32x47x10 tak??
-
Uszczelniacz- jaki rozmiar?
jaki jest rozmiar uszczelniacza na wale korbowym od strony rozrządu w audi a4 b5 95r. silnik ADP 1.6 benzyna
-
Klakson
ale było wszystko w porządku klakson działał po wymianie kierownicy do teraz ---------- Post dopisany 20-06-2012 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2012 at 14:59 ---------- a jak klakson powinien być podłączony bo z taśmy wychodzą trzy przewody dwie od poduszki i jeden od klaksonu a drugi jest przykręcony do kierownicy
-
Klakson
witam mam mały problem z klaksonem ciągle mi wyje wymieniłem kierownice w audi a4 b5 z audi a6 ---------- Post dopisany 15-06-2012 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2012 at 12:31 ---------- ktoś mi pomoże z tym problemem