Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uwaga oszust na forum "karex''.


Miras200

Rekomendowane odpowiedzi

bo każdy to olewał i nie chciało sie iśc na policje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kontakt wszystkie osoby które wpłaciły pieniazki na konto ,dla "mobilek12" oraz "karex" .Wiekszosc osob otrzymała zwrot pieniazków kontaktujac sie ze mna ,dlatego jesli komus zalezy na zwrocie kwoty to prosze o kontakt na PW.

Widzę Paweł że Ci się pamięć odświeżyła 20 minut po naszej dzisiejszej rozmowie.... to fajnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla widze liczbe forumowiczow "przewiozles"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza sie Dawid :confused4:.Teraz probuje naprawić swoje błedy.Tak więc jak przysłowie mówi: "Człowiek uczy się na błędach" ,próbuje je naprawic i mam nadzieje ze dopne swego i sumienie bede miał czyste, Pozdrawiam .Własnie koncze wysyłac przelewy osobom którym byłem winien kase .Gdybym jednak kogoś pominąl to proszę o kontakt wraz z dowodem przelewu na moje konto .

Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... proszę o kontakt wraz z dowodem przelewu na moje konto .

:polew: jakieś jaja se robisz, poszkodowani mają udowadniać oszustowi, że ich oszukał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak taki zakrecony to kazdy moze mu napisac ze mu leci kase np ja, wiec dobrze ze chce potwierdzenie, to chyba zaden problem jesli chcesz kase odzyskac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle jaja, gosc sam do mnie napisal ze chce dane do zwrotu, az na poczatku balem sie je podac bo nie wierzylem ze sie nawrocil, ale teraz wszystko jasne :polew: kase odzyskalem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza sie Dawid :confused4:.Teraz probuje naprawić swoje błedy.Tak więc jak przysłowie mówi: "Człowiek uczy się na błędach" ,próbuje je naprawic i mam nadzieje ze dopne swego i sumienie bede miał czyste, Pozdrawiam .Własnie koncze wysyłac przelewy osobom którym byłem winien kase .Gdybym jednak kogoś pominąl to proszę o kontakt wraz z dowodem przelewu na moje konto .

Szkoda , że wcześniej nie byłeś taki uczciwy :) Z tym czyszczeniem sumienia to chyba nie będzie tak łatwo i szybko , bo śledztwo w Twojej sprawie jest już tak zaawansowane , że te nagłe zwroty kasy to raczej Ci tyłka nie uratują. To takie świeże informacje wprost z Policji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 grudnia zeszłego roku zostały mi zwrócone pieniądze przez osobę która mnie oszukała (Karex) dodatkowo otrzymałem kwotę 50zł zadość uczynienia, bardzo chciałbym podziękować osobom z forum które zaangażowały się w tą sprawę a w szczególności naszemu Prezesowi forum Darkowi. Wielkie dzięki Panowie dzięki wam odzyskałem swój szmal:) :hi:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 10:23_________________________________________________dzis dostałem polecony z policji w swoim miescie w którym dowiaduje się o umorzeniu dochodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...