Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL B5] Czy montował ktoś końcówki typu S-line do b5?
Montowaliście może chłopcy końcówkę typu sline(tak mam w opisie) do b5? S ilne nie ma tej gumy,czy mi się wydaje ze układ bez niej będzie bardziej precyzyjny?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Moze i ktos probowal ale tarcze sa dostępne tylko w ASO sztuka jakieś 700zl.
-
[B5 AEB] Wymiana turbiny
Najlepszy sposób to przytrzymanie wirnika palcem.
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
A gdzie i jak wyważyłeś cały wirnik?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tani macie ON tam :>
-
[INNE] TVN TURBOKAMERA - 2 letnia A3 z silniekiem 2.0TDI
Za to wielu miało i kończyło się to prędzej czy później awaria.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Wlasnie tak i moglo by to byc nawet rs6
-
[ALL] Ktora Turbina lepsza pod mody AWX, AWX/ARL czy BRD do A4 B5 ATJ/AJM?
Wystarczy wlozyc tloki z korbami i pompe olejowa reszta jest taka sama.
-
[ALL B5] Naprawa przekręconej szpilki pokrywy zaworów w panewce
Wyszlo calkiem niezle.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Włodarczyk miał jakieś lepsze walki?Ja sobie nie przypominam w super six to z ringu go zeskrobią.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Moim zdaniem s3 wygląda dużo lepiej niż TT nie widzę tu żadnego smutku.Inna kwestia ze większym a4 jeździ się poporstu wygodnie a argument ze jeżdżę sam nie przemawia do mnie nie myślałeś nad a1 czy lupo? http://www.worldcarfans.com/10804241476/new-audi-s3-sportback-revealed/lowphotos#0
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów - brakuje 20 KM
Jak kupiona na allegro to nie dziwne ze nie dziala.
-
[B6 AVF] Po wymianie skrzyni efekt ślizgania sprzegła
Wymieniales tarcze sprzęgłową?
-
[ALL] Regeneracja kół dwumasowych
Moj po okolo 2500tys Dla potomnych reset SAC: Reset SAC
-
[ALL B5] Pytanie o moc maksymalną w 1.9 TDI ... ? Np. AFN
W AVF przy dużo większej chłodnicy oleju jest dosyc goraco jak sie szybko jedzie,w AFN zewnętrzna to chyba wymagana na starcie przy mocy okolo 180.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
On nie ma talentu,kondycji pomysłu na walkę,z niego bokser jak z koziej d*****. Słaniał sie na nogach w tej 12 rundzie jakby po maratonie był.
-
[B5 AFN] Jaki to jest pasek?
853 tez wejdzie,kup dayco lub boscha.
-
[B5 AFN] Jaki to jest pasek?
Jak widzisz jes to dayco 4pk855 od napędu klimy.
-
[ALL B5] Tarcze Mikoda... Co sądzicie ?
Dołóż kaski wez trw ferodo brembo boscha,mikoda zrobiona jest z plasteliny.
-
[B5 AKN] black Q!
Ale balon na tej a3
-
[B5 AFB] Po wymianie uszczelki pokrywy zaworów samochód nie chce zapalić
Ściągasz przewód powrotny z pompy,następnie musisz czymś zasysać paliwo wszystko na poluzowanych przewodach wtryskowych,kręcisz rozrusznikiem az pojawi sie paliwo przy wtryskach.
-
[ALL] SDI czy da się podnieść moc ?
A po co wogole cokolwiek chipowac,po co zmieniac hamulce na wieksze,po co dokladac fimic.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Zeby by boks musi byc 2 bokserow a nie jakas sierota co sie wywraca pajacujac i ucieka z ringu ;(
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ten solis to jakis śmieszny typ,wywraca sie sam symuluje jakaś kontuzje.
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
Wole vaga i spaprane silniki niż forda Tam spaprane są tylko silniki w fordzie wszystko jest spaprane,zreszta wystarczy popatrzeć na ceny używanych fiordow.