Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AFN] Wymiana szklanek.
Obalam,z katalogu wychodzi ze AVG ma zawry 7mm a AFN 8mm.
-
[B5 AFN] Wymiana szklanek.
Alez teorie wymielacie,przechodzi ludzkie pojecie.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Zebys sie nie przeliczyl.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
UUU to moze trwac w nieskonczonosc.
-
[B5 AHH] Zielona żaba na rolkach:)
Wsadzaj odrazu turbine AWX bedzie mialo to rece i nogi.
-
[B5 AFN] Po wymianie gruszki slabsze osiągi!
Bez logów nikt tu Ci nic nie powie.
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Oryginalna pompa z silnika ALH miała ten sam znaczek na łożysku co włoski graf. Ja do PD zakładam tylko hepu,SKF jest sporo droższy i nie wiem czy jest sens przepłacać. SKF część swoich pomp kupuje od grafa(mam zdjęcia z fabryki żeby nie było niedomówień). Ogólnie to 3 firmy sie licza,graf hepu i SKF.
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Nie wiem,wiem tylko ze nowa kosztuje jakieś 600zl regenerowana okolo 200. Plastikowym wirnikom mowie stanowczo nie,czasem nie wytrzymuje wiecej jak 20tys,oczywiście sprawdzone i potwierdzone
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Widziałem broszurki jakie wysyłają,ze niby za mocne napięcie paska powoduje uszkodzenie pompy a z tego co pamiętam tam się nic nie napina tylko wyciąga zawleczkę z tłumika drgań wel napinacza (mowa o 2.5 tdi). http://www.motofocus.pl/technika,5360,awarie-ukladu-rozrzadu-w-silnikach-vw-audi-25-tdi-v6.html
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
To chyba nasz 3 rodzaj którego nie znam.
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Nie mów ze byl to SKF?
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Chyba wszystko w temacie.
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Nie przezywać? Najsłabszym punktem tego silnika i tak jest głowica,wycierające się szklanki,pęknięcia od końcówki wtrysku do zaworu, nie wspomnę o bujających się wtryskiwaczach. Może jaro będzie wiedział po co ktoś ja nagwintował prawie do końca,tym samym ja osłabiając? Ja laik z materiałoznawstwa bym tego tak nie zrobił. fi 10 przechodzi na fi 8,najsłabszy punkt to koniec cienkiego gwintu.
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
To co masz teraz było stosowane do roku 2003,we wszystkich PD później przeszli na rolkę ze sprężyną. Fi 10 masz wkręcone w głowicę,później jest zwężenie i fi 8.Jakby nie patrzeć 3 przypadki urwania szpilki przerabiałem,a żaden silnik nie dysponował mocą seryjna. Kolejna sprawa to zawsze nowa szpilka (2zl ASO) i 20Nm i 45st. Oryginalne graty do oryginalnej mocy. Zależny jak kto jeździ,moja zona przyniosła mi napinacz w reku a auto przyjechało na lawecie Niby nie przekraczała 200,co ja często robię ja znowu nie redukuje z 6 na 3
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
W nowym typie poddaje się sprężyna w napinaczu,w starym nie cofa się bo nie pozwala tłumik drgań,przez to obciążona jest szpilka która trzyma rolkę napinacza a jest to tylko śruba fi 8. Dopowiedzcie sobie sami co się dzieje jak szpilka pęknie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jesli ci nie napisał nie znaczy ze cie olal,widocznie nie ma stałego dostępu do internetu
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Pytaliście się Pixiego czy możecie robić popelinę u niego w temacie? Proponuje najpierw doczytać co to jest problem cofającego się napinacza.
-
[B5 AKN] Wymiana wałków
Te walki to lepiej szybko oddaj,bo szkoda pieniedzy.
-
Może być u nas bunt społeczny jak w Grecji - Ważne!
Prezydent mojego miasta ostatnio podniosła sobie pensje o 2tys czyli teraz będzie miała jakieś 12,i to wlasnie jest choroba w miescie gdzie zarobki u 90% ludzi nie przekracza 1500zl. Mysle ze najlepsze rozwiazanie to nie placic nic poslom i calej tej bandzie oszustow,chca niech rzadza za darmo a nie za nasze pieniadze jeszcze nagrody sobie daja.
-
[B5 AEB] Kolejny dodatek: Lampy tył USA
Pamietaj ze allegro to banda oszustow,ludzie boja sie wystawiac negatywy zeby sami nie miec.
-
Może być u nas bunt społeczny jak w Grecji - Ważne!
Moja koncepcja to zwolnienie wszystkich tych dziadków i zastąpienie ich młodzieżą,te staruchy z SLD są jak pijawki,byli u władzy nic nie zrobili teraz znowu się pchają,zresztą to sie tyczy nie tylko ich.
-
[ALL B5] Jak zbić przegub wewnętrzny?
Seger od wewnatrz.
-
[B6 AWX] Prawidłowy czas świecenia kontrolki grzania świec żarowych
Pany czas grzania jest zalezny od temp na zewnatrz.
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Z tego co kojarzę to BTT jest wybite na górze.
-
[ALL B6] Pozytywy i negatywy A4 b6 z silnikiem diesla
Ja miałem 1.8T,przy czym 1.9 105KM w A3 jeździło się o wiele wygodniej niż benzyna. Te 150KM w 1.8 to jest maleńko,spalanie w lecie niższe o jakieś 3l w mieście na rzecz TDI. Inna kwestia ze TDI w trasie przy dynamicznej jeździe,pali już zdecydowanie mniej i nie trzeba tego piłować pod czerwone pole żeby się zmieścić miedzy tirami.