Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. marewel odpowiedział(a) na Pretor temat w 1.9TDI
    Obalam,z katalogu wychodzi ze AVG ma zawry 7mm a AFN 8mm.
  2. marewel odpowiedział(a) na Pretor temat w 1.9TDI
    Alez teorie wymielacie,przechodzi ludzkie pojecie.
  3. Zebys sie nie przeliczyl.
  4. UUU to moze trwac w nieskonczonosc.
  5. Wsadzaj odrazu turbine AWX bedzie mialo to rece i nogi.
  6. Bez logów nikt tu Ci nic nie powie.
  7. Oryginalna pompa z silnika ALH miała ten sam znaczek na łożysku co włoski graf. Ja do PD zakładam tylko hepu,SKF jest sporo droższy i nie wiem czy jest sens przepłacać. SKF część swoich pomp kupuje od grafa(mam zdjęcia z fabryki żeby nie było niedomówień). Ogólnie to 3 firmy sie licza,graf hepu i SKF.
  8. Nie wiem,wiem tylko ze nowa kosztuje jakieś 600zl regenerowana okolo 200. Plastikowym wirnikom mowie stanowczo nie,czasem nie wytrzymuje wiecej jak 20tys,oczywiście sprawdzone i potwierdzone
  9. Widziałem broszurki jakie wysyłają,ze niby za mocne napięcie paska powoduje uszkodzenie pompy a z tego co pamiętam tam się nic nie napina tylko wyciąga zawleczkę z tłumika drgań wel napinacza (mowa o 2.5 tdi). http://www.motofocus.pl/technika,5360,awarie-ukladu-rozrzadu-w-silnikach-vw-audi-25-tdi-v6.html
  10. To chyba nasz 3 rodzaj którego nie znam.
  11. Nie przezywać? Najsłabszym punktem tego silnika i tak jest głowica,wycierające się szklanki,pęknięcia od końcówki wtrysku do zaworu, nie wspomnę o bujających się wtryskiwaczach. Może jaro będzie wiedział po co ktoś ja nagwintował prawie do końca,tym samym ja osłabiając? Ja laik z materiałoznawstwa bym tego tak nie zrobił. fi 10 przechodzi na fi 8,najsłabszy punkt to koniec cienkiego gwintu.
  12. To co masz teraz było stosowane do roku 2003,we wszystkich PD później przeszli na rolkę ze sprężyną. Fi 10 masz wkręcone w głowicę,później jest zwężenie i fi 8.Jakby nie patrzeć 3 przypadki urwania szpilki przerabiałem,a żaden silnik nie dysponował mocą seryjna. Kolejna sprawa to zawsze nowa szpilka (2zl ASO) i 20Nm i 45st. Oryginalne graty do oryginalnej mocy. Zależny jak kto jeździ,moja zona przyniosła mi napinacz w reku a auto przyjechało na lawecie Niby nie przekraczała 200,co ja często robię ja znowu nie redukuje z 6 na 3
  13. W nowym typie poddaje się sprężyna w napinaczu,w starym nie cofa się bo nie pozwala tłumik drgań,przez to obciążona jest szpilka która trzyma rolkę napinacza a jest to tylko śruba fi 8. Dopowiedzcie sobie sami co się dzieje jak szpilka pęknie.
  14. Jesli ci nie napisał nie znaczy ze cie olal,widocznie nie ma stałego dostępu do internetu
  15. Pytaliście się Pixiego czy możecie robić popelinę u niego w temacie? Proponuje najpierw doczytać co to jest problem cofającego się napinacza.
  16. marewel odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    Te walki to lepiej szybko oddaj,bo szkoda pieniedzy.
  17. Prezydent mojego miasta ostatnio podniosła sobie pensje o 2tys czyli teraz będzie miała jakieś 12,i to wlasnie jest choroba w miescie gdzie zarobki u 90% ludzi nie przekracza 1500zl. Mysle ze najlepsze rozwiazanie to nie placic nic poslom i calej tej bandzie oszustow,chca niech rzadza za darmo a nie za nasze pieniadze jeszcze nagrody sobie daja.
  18. Pamietaj ze allegro to banda oszustow,ludzie boja sie wystawiac negatywy zeby sami nie miec.
  19. Moja koncepcja to zwolnienie wszystkich tych dziadków i zastąpienie ich młodzieżą,te staruchy z SLD są jak pijawki,byli u władzy nic nie zrobili teraz znowu się pchają,zresztą to sie tyczy nie tylko ich.
  20. Seger od wewnatrz.
  21. Pany czas grzania jest zalezny od temp na zewnatrz.
  22. Z tego co kojarzę to BTT jest wybite na górze.
  23. Ja miałem 1.8T,przy czym 1.9 105KM w A3 jeździło się o wiele wygodniej niż benzyna. Te 150KM w 1.8 to jest maleńko,spalanie w lecie niższe o jakieś 3l w mieście na rzecz TDI. Inna kwestia ze TDI w trasie przy dynamicznej jeździe,pali już zdecydowanie mniej i nie trzeba tego piłować pod czerwone pole żeby się zmieścić miedzy tirami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.