Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Jezeli slowo syntetyczny ma tu jakies znaczenie to pozostan. Parametrami LM nie odbiega od motula a nawet przewyzsza.
  2. Na jakim oleju to lata? Jest cisnienie sprezania? Moze szklanki wstaly?
  3. Zrob fote ustawienia lancuszka. To powiem czy jest dobrze.
  4. Bardzo dobry olej,lepszy niż motul. Zużycie w porównaniu do motula praktycznie znikome.
  5. Żeby założyć stary napinacz,potrzebujesz tłumik drgań,rólkę, rolkę prowadząca i tylną osłonę paska która kosztuje w ASO 90zl. Ja wole nowszy typ bo w starym wyrwało mi szpilkę napinacza.
  6. Im czarnjrszy tym lepszy,gdyz caly osad rozpucil sie w oleju a nie zostal w silniku.
  7. Widze kolego ze jednak czego nie doczytales,w ADR walek pośredni jest tylko od napędu pompy oleju.
  8. Calikiem możliwe ze się oberwał.
  9. Ja nie widzę przeciwwskazań żeby założyć nowsze. Widocznie stwierdzili ze stare są za krótkie i poprawili swój błąd. Z tego co wiem oba rodzaje są na 11V,ja miałem chęć założyć od BPW bo tamte to sa dopiero długie niestety na 5V.
  10. Moze to jest odpowiedz na twoje pytanie,bez zbędnych przepychanek słownych.
  11. Moze masz zamarzniętą odme?
  12. Udowodnij i nie krzycz. Jeżdżę na LL przeszedłem z motula i więcej raczej motula nie zaleje. Nie słyszę żadnych pisków.
  13. Myslisz ze te 22% cos zmieni?
  14. Napewno bedzie lepszy niz kazdy 10w40. Piski w silniku od oleju to najciekawsza teoria ostatnimi czasy.
  15. Gdzie sens pchac w taki silnik 4tys,jak mozna go kupic za 1tys?
  16. Nie wiem czy dobrze dosłyszałem ale walczyli w Finlandii.
  17. Łokurde to straszna tragedia.
  18. Przy 200 bedzie jakies 15 wiec bez takich prosze.
  19. Jakas nie za specjalna ta modyfikacja. Dowalone z dolu,wiec na gore nie starczylo.
  20. Wymien plyn,znaczy wyssac ze zbiorniczka i przelac przez pompe i wysprzeglik. Moze sie zestarzał i zgęstniał.
  21. Auto jest poprostu niesprawne.Na autobanie go pociagnac i wpadnie jak nic w tryb awaryjny.
  22. A widziałeś kiedyś reklamę w tv? Za to wejdź na pierwsze lepsze forum i wpisz jaki olej.
  23. Przynajmniej nie klamia.
  24. Valvoline jak i LM wychodzi na to ze sa polsyntetykami a parametry maja lepsze niż motul niby ful syntetyk. Motul jest moim zdaniem przereklamowany,pije o 2 razy więcej niż LM,mogę sie tylko domyślać ze porostu paruje. Mam od pewnego dostawcy valvolina durablend 505.01 będzie testowany. Cena jest bardzo dobra chce ktos?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.