Treść opublikowana przez marewel
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
Nie widzę problemu żebyś opisał jak to sie robi i jak to wszystko wygląda,nikt nie chce kupować kota w worku. OLO_GDA troche sie zagalopowales ze stwierdzeniem ze walki nic nie daja.
-
[B5 ADP] Help!! Wymiana rozrządu.... STOP??
Bo zardzewiało i się przykleiło,mów do słupa a slup jak d*pa.
-
[B5 ADP] Help!! Wymiana rozrządu.... STOP??
Rozumiesz co sie pisze do ciebie? Odkrec kolo sruby centralnej nie musisz,jak zdejmiesz kolo to i oslona zejdzie.
-
[B5 ADP] Help!! Wymiana rozrządu.... STOP??
Nie musisz odkręcać tej śruby żeby zdjąć kolo.
-
[INNE] [VW B5 3BG AWX] Prośba o analizę logów.
Wyjmij gruszke,rozkrec sztange tak ze przy zakladaniu chowa sie od 1-2mm cala filozofia do ustawienia. Cos nie tak z forum zmienia mi słowo p o l i t y k a w szambo.
-
[B5 AVG] AVG by Spanky
W katalogu napisali ze jest mocniejsze? Ja upieram sie przy SAC.
-
[B6 AVF] Filmik z pracy nowego napinacza po wymianie rozrządu
Jak jest nowy dobrej firmy to nie ma czym się przejmować.
-
[ALL B6] Różnica między płynem chłodniczym G12 a G12++
4max jes robiony z chyba koncentratu firmy BASF,moze dlatego napisali g12+.
-
[B5 AVG] AVG by Spanky
BKE ma SAC i tarcze 228,Twoja możesz zregenerować u Radzichowskiego na okladzinach luka bo takie montuje docisk uzywany przeszlifowac i masz tanim kosztem dobre sprzęgło. Oczywiście nowe łożysko dociskowe i prowadzące.
-
[B5 AVG] AVG by Spanky
Oosobiscie podebrał bym sprzęgło SAC z czegoś,zamiast wzmocnionego docisku z 2 sprężynami bo to sie nie sprawdza w codziennej jezdzie.
-
[B6 AWX] Problem z osłonami przegubu
Oslona gumowa spidana wytrzyma max 2 lata,plastikowe wytrzymuja 15.
-
[B6 AWX] Jak wyregulować czujnik świateł stop ??/ Czy go się reguluje ???? Pozdrawiam
Jeżeli ma regulacje,to wciskasz pedał wypychasz czujnik do dołu puszczasz i ustawia się we właściwe położenie.
-
[ALL B6] Jaki silnik zamiast AWX?
Jaki sens jak on sie mechanicznie nie rozni. Jak chcesz koniecznie to do przekladki miska i smok pompy.
-
[B5 AVG] AVG by Spanky
Trzeba by bylo pociągnąć mały moment na wyższe obroty. Spanky bedzie cod dlubane przy tym silniku jeszcze?
-
[ALL B5] Wahacz dolny prowadzący ( banan) inne tulejki
Lemy z kompletow maja takie wlasnie tuleje,brak na wahaczach zeszlifowanych znaczkow inna partia produkcyjna. Kupowane pojedynczo maja tuleje z plastikami.
-
[B5 AFN] 216 + Turbo AWX + ...
Powiedz lepiej ile samo przerobienie? Do 11 trzeba mocowanie zmieniac wtyczke i nigdy nie wiadomo co sie kupi.
-
[B5 AFN] 216 + Turbo AWX + ...
Filmik mnie nie interesuje jak juz to log vaga.
-
[B5 AFN] 216 + Turbo AWX + ...
1.8T robi 100 na 2 biegu a to spora roznica.
-
[B5 AFN] 216 + Turbo AWX + ...
Raczej nie realne,w 200KM Passacie vagowane 0-100 jakies 8.3-8.5,wiec tutaj 9 ze sporym hakiem będzie dobrym wynikiem.
-
[B5 AWX] Pytanie o dawke rozruchową po wymianie bloku.
Robiłeś korektę bipow pod te pompki?Jeżeli nie to tu może tkiwc problem. Jam mam rozwiert z 1.9 na 2.0 i pali elegancko tak samo jeździ.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Przede wszystkim powinni zalegalizować maryske,wtedy ludzie nie koimbinowali by z tym syfem jakim sa dopalacze.
-
[ALL B5] Czy te wahacze są oryginalne?
Tez mi sie tak wydaje,nie widze oryinalnych nakretek z kapeluszami.
-
[ALL] SWAP AJM na AWX
Nie musisz,wystarczy ze ja wiem.Nie będę nic opisywał bo nie mam na to czasu ani chęci zresztą nie ma czego. Wypowiadasz się w temacie a nie nawet wiesz jak obie jednostki wyglądają,podpowiem ci wyglądają tak samo różnią się tłokami i korbowodami,chłodnicą oleju o pompkach nie wspominam bo w obu przypadkach było kilka rodzai. Nie wyskakuj mi ze swapem AHU na AWX bo tamte silniki różnią się praktycznie wszystkim. Nie rób chłopakowi melika w głowie bo ATJ nie kupi w normalnym stanie,AWX bedzie w tym samych pieniądzach nowszy i mocniejszy. Kończę to OT bo do niczego to nie prowadzi.
-
[ALL] SWAP AJM na AWX
Jak bym nie robil to bym sie nie odzywał ,wszystko pasuje, ale widzę jak wszędzie to i tu teoretyków nie brakuje co nie maja pojęcia o czym piszą ale gdzieś słyszeli. Tego nawet nie można nazwac swapem,to zastąpienie serca nowszym. Wez przemysł co piszesz zanim ktoś ci pojedzie ze opowiadasz herezje. Wkladaj kolego AWX,zawsze to bedzie nowszy,mocniejsze tłoki i korby zniosą więcej.
-
[ALL] SWAP AJM na AWX
Napisalem co moze nie pasowac reszta p&p nie widze ty zadnych kosztow nie przewidzianych.