Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wahacz dolny prowadzący ( banan) inne tulejki


krecik_20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Jestem po wymianie wahaczy ( komplet LEM). I mam odnośnie tego pytanie.

komplet nowych wahaczy wyglądał tak:

http://moto.allegro.pl/komplet-wahaczy-lemforder-audi-a4-a6-passat-b5-b6-i1253033353.html

Zwróccie uwage na wahacz dolny tylni prowadzący ( banan) a dokłanie na tuleje metalowo-gumową.

Dlaczego jest inna niz na tej aukcji :

http://moto.allegro.pl/wahacz-lemforder-audi-a4-6-wv-passat-b3-5-6-superb-i1231810499.html

Mój stary wahacz mial tuleje taką sama jak ten w tym drugim linku.

Dlaczego te tuleje sie róznią, czy mam sie obawiać ze kupiłem jakąś podróbe?? Czy może LEM stosował 2 rodzaje tulej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem takiego bonka z tulejka nawet kumpel z ASO sie zdziwil :cool1: musilem wprasować stara tuleje bo amorek nie wszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Jestem po wymianie wahaczy ( komplet LEM). I mam odnośnie tego pytanie.

komplet nowych wahaczy wyglądał tak:

http://moto.allegro.pl/komplet-wahaczy-lemforder-audi-a4-a6-passat-b5-b6-i1253033353.html

Zwróccie uwage na wahacz dolny tylni prowadzący ( banan) a dokłanie na tuleje metalowo-gumową.

Dlaczego jest inna niz na tej aukcji :

http://moto.allegro.pl/wahacz-lemforder-audi-a4-6-wv-passat-b3-5-6-superb-i1231810499.html

Mój stary wahacz mial tuleje taką sama jak ten w tym drugim linku.

Dlaczego te tuleje sie róznią, czy mam sie obawiać ze kupiłem jakąś podróbe?? Czy może LEM stosował 2 rodzaje tulej??

Z tego co się dowiadywałem to producent zmienił kształt tej tulei. Poprzednie z tymi plastikowymi wstawkami często skrzypiały może to wpłynęło na zmianę tego elementu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie partie lemforderów mają inną (nową) tuleję metalowo gumową.

W A4 B8 również zrezygnowali z wcześniejszego rozwiązania tulei na wahaczu dolnym i montowana jest taka jak na zdjęciu z pierwszej aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie partie lemforderów mają inną (nową) tuleję metalowo gumową.

W A4 B8 również zrezygnowali z wcześniejszego rozwiązania tulei na wahaczu dolnym i montowana jest taka jak na zdjęciu z pierwszej aukcji.

dzięki za info. Czyli z moim wahaczem jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemy z kompletow maja takie wlasnie tuleje,brak na wahaczach zeszlifowanych znaczkow inna partia produkcyjna.

Kupowane pojedynczo maja tuleje z plastikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: chciałbym przyłączyć się do tematu i zapytać o taką rzecz; lemforder oznacza wahacze LMO czy LME bo kupiłem łączniki z oznaczeniem LME i przyszlifowanym znaczkiem :audi: czy to jedno i to samo bo już zbaraniałem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Też kupiłem łączniki z przyszlifowanym znaczkiem i oznaczeniem LME. Z tego co zauważyłem przeglądając oferty kompletów lemfordera to na wahaczach jest LMO a na łącznikach LME...Można porównać nawet pod pierwszym linkiem zamieszczonym na początku wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Też kupiłem łączniki z przyszlifowanym znaczkiem i oznaczeniem LME. Z tego co zauważyłem przeglądając oferty kompletów lemfordera to na wahaczach jest LMO a na łącznikach LME...Można porównać nawet pod pierwszym linkiem zamieszczonym na początku wątku.

Potwierdzam ze na wahaczach jest LMO a na łaczniku LME ( Zestaw kupiony w komplecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...