Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karold

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karold

  1. Witam.Też kupiłem łączniki z przyszlifowanym znaczkiem i oznaczeniem LME. Z tego co zauważyłem przeglądając oferty kompletów lemfordera to na wahaczach jest LMO a na łącznikach LME...Można porównać nawet pod pierwszym linkiem zamieszczonym na początku wątku.
  2. Bardzo ładnie się prezentuje. A czy scinałeś przednie błotniki w miejscu pod kierunkowksazami aby założyć nowe lampy? PS:proponuje jeszcze chromowane obramówki szyb...pozdrawiam
  3. odpowiadam na darek27. Przy ABS jest to zupełnie normalne.Czujesz,że pedał lekko podskakuje i tak jak by odbijało i dzwoniło.ABS tak ma i już.w złym miejscu zamieściłeś problem,bo piszesz jako odpowiedź w jednym z wątków a trzeba było rozpocząć nowy wątek.pozdrawiam
  4. właśnie zastanawiałem się czy jeśli to wahacz to czy można posmarować...dzięki,popatrze jeszcze,posłucham i zobaczymy :)narazie tak bardzo jeszcze mnie nie wkurza,ale jak bedzie gorzej to coś bedzie trzeba z tym zrobić
  5. witam wszystkich! Problem w moim audi jest tego rodzaju,że przy dognieceniu samochodu na postoju coś w prawym przodzie dość głośno skrzypi,po kilku dognieceniach ustaje.Podczas jazdy nawet na równej drodze również dochodzą dźwięki w rodzaju delikatnych skrzypnięć(stuknięć),ale tak przy małej prędkości(do 60km/h).Przy wjeździe na nierówności nie nasila się to a nawet maleje.Ogólnie auto prowadzi się barzdo dobrze a przy wiekszych prędkościach jest zupełna cisza.Dodam jeszcze,że autem jeżdże od roku(jakies 10000km) i od wtedy jeździ po polskich drogach,do tej pory nic z zawieszenia nie było zmieniane i na każdej drodze sprawowało się bez zarzutów.Co to może być?Będę wdzięczny za wszystkie sugestie
  6. Witam wszystkich posiadaczy i miłośników a4.Mam na imię Karol i jeżdżę a4 z 98 roku 1,9TDi(90PS).Pozdrawiam!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.