-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ja kupiłem z audi a3 takie ładne, jakby chrom,nikiel i od razu to lepiej wygląda. A pasuje normalnie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć, potrzebne tarcze i klocki tył do audi a6 c6 pod 330mm. Polecisz coś,cena.Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
sorki że tutaj,ale mam pytanie?.Nie moge w żadnym dziale dodać nowego tematu i nie wiem czym jest to spowodowane?Na dole pod tematem który napisałem powinno być wyślij nowy temat a zamiast tego jest okno napisz nowy temat? Miał ktoś podobną sytuacje, coś z ustawieniami cz po prostu ktoś mi to przyblokował?
-
B8 TrOOOOp
nie posiada ktoś rozwalonego lusterka zewnętrznego do b8,nawet może być sam trójkąt lewy lub prawy bez różnicy.Pozdrawiam
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
nie wiem,są chętni
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
w samochodzie posprzątane
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Mario to, że u nas kilka osób więcej to nie znaczy że się często "spocimy" - ciężko ostatnio raz w miesiącu się zjechać Jakieś większe imprezki odwiedzasz ? Wiem że ktoś od was był w Bukowinie , Adrian będziesz dzisiaj ?? No dawać na spota A będziecie
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
- Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
jestem obecny i chętny tylko kto jeszcze bo żebyśmy w dwóch nie stali jak pipy- Spociki Łódzkie
Cześć,gdzie ten spot że tak zapytam- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
interesował by mnie rozrząd do audi a4 b5 1.8 ADR,ale bez pompy wody,+wszystkie paski,oraz łańcuch rozrządu ten z tyłu +napinacz nie elektryczny. Jak to wygląda cenowo. Chodzi o coś w miare dobrego.Pozdrwiam- Spocik - Tomaszów Mazowiecki
do bukowiny nie jade, miałem któregoś roku się wybrać ale jakoś nie zebrałem się, a w tym roku to nie bardzo bo żona na termin na początek marca.W piątek bym podjechał tylko żeby ktoś jeszcze był to by było raźniej Ja zamierzam być , Tomek a ty ?? Jakby co to będę o 21 pod kauflandem w Tomaszowie A jak tam Sebastian,ktoś ma z nim kontakt? Seba dziś nie da rady , Tomek a ty będziesz ? Adrian ?? ja będe Znowu Lipton , źle się dzieje.Więc i ja chyba pasuje- Spocik - Tomaszów Mazowiecki
do bukowiny nie jade, miałem któregoś roku się wybrać ale jakoś nie zebrałem się, a w tym roku to nie bardzo bo żona na termin na początek marca.W piątek bym podjechał tylko żeby ktoś jeszcze był to by było raźniej Ja zamierzam być , Tomek a ty ?? Jakby co to będę o 21 pod kauflandem w Tomaszowie A jak tam Sebastian,ktoś ma z nim kontakt?- Spocik - Tomaszów Mazowiecki
do bukowiny nie jade, miałem któregoś roku się wybrać ale jakoś nie zebrałem się, a w tym roku to nie bardzo bo żona na termin na początek marca.W piątek bym podjechał tylko żeby ktoś jeszcze był to by było raźniej- Spocik - Tomaszów Mazowiecki
nie wiem już - Spocik w Piotrkowie Trybunalskim