Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

endrike

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja kupiłem z audi a3 takie ładne, jakby chrom,nikiel i od razu to lepiej wygląda. A pasuje normalnie
  2. Cześć, potrzebne tarcze i klocki tył do audi a6 c6 pod 330mm. Polecisz coś,cena.Pozdrawiam
  3. endrike odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sorki że tutaj,ale mam pytanie?.Nie moge w żadnym dziale dodać nowego tematu i nie wiem czym jest to spowodowane?Na dole pod tematem który napisałem powinno być wyślij nowy temat a zamiast tego jest okno napisz nowy temat? Miał ktoś podobną sytuacje, coś z ustawieniami cz po prostu ktoś mi to przyblokował?
  4. endrike odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie posiada ktoś rozwalonego lusterka zewnętrznego do b8,nawet może być sam trójkąt lewy lub prawy bez różnicy.Pozdrawiam
  5. nie wiem,są chętni
  6. w samochodzie posprzątane
  7. Mario to, że u nas kilka osób więcej to nie znaczy że się często "spocimy" - ciężko ostatnio raz w miesiącu się zjechać Jakieś większe imprezki odwiedzasz ? Wiem że ktoś od was był w Bukowinie , Adrian będziesz dzisiaj ?? No dawać na spota A będziecie
  8. jestem obecny i chętny tylko kto jeszcze bo żebyśmy w dwóch nie stali jak pipy
  9. endrike odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cześć,gdzie ten spot że tak zapytam
  10. interesował by mnie rozrząd do audi a4 b5 1.8 ADR,ale bez pompy wody,+wszystkie paski,oraz łańcuch rozrządu ten z tyłu +napinacz nie elektryczny. Jak to wygląda cenowo. Chodzi o coś w miare dobrego.Pozdrwiam
  11. do bukowiny nie jade, miałem któregoś roku się wybrać ale jakoś nie zebrałem się, a w tym roku to nie bardzo bo żona na termin na początek marca.W piątek bym podjechał tylko żeby ktoś jeszcze był to by było raźniej Ja zamierzam być , Tomek a ty ?? Jakby co to będę o 21 pod kauflandem w Tomaszowie A jak tam Sebastian,ktoś ma z nim kontakt? Seba dziś nie da rady , Tomek a ty będziesz ? Adrian ?? ja będe Znowu Lipton , źle się dzieje.Więc i ja chyba pasuje
  12. do bukowiny nie jade, miałem któregoś roku się wybrać ale jakoś nie zebrałem się, a w tym roku to nie bardzo bo żona na termin na początek marca.W piątek bym podjechał tylko żeby ktoś jeszcze był to by było raźniej Ja zamierzam być , Tomek a ty ?? Jakby co to będę o 21 pod kauflandem w Tomaszowie A jak tam Sebastian,ktoś ma z nim kontakt?
  13. do bukowiny nie jade, miałem któregoś roku się wybrać ale jakoś nie zebrałem się, a w tym roku to nie bardzo bo żona na termin na początek marca.W piątek bym podjechał tylko żeby ktoś jeszcze był to by było raźniej
  14. nie wiem już

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.