Treść opublikowana przez marewel
-
[B6 AVB] Zmiana standardowych hamulcow na 312mm
Popelniles blad bo nie kupiles zaciskow razem z metalowymi przewodami które sa od tego by schładzać plyn.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Mam pytanie trochę z innej beczki,czy jest możliwe zastosowanie tego patentu w stosunku do silnika BPW? Plan to zastosowanie silnika BPW zamiast AVF jako ze ten ostatni się skończył przy okazji postanowiłem wsadzić 2.0 przełożyć miskę pompę, smok dolozyc zebatke. Mogę kupić w dobrej cenie BPW z uszkodzonym napędem walków,pozniej przykryc go głowicą z 1.9.
-
[ALL B6] Uszkodzona gumowa osłona przegubu
Oslona spidana kosztuje jakies 40zl.
-
Hamowanie w VTECH + WYKRESIK PO PROGRAMIE U ROBERTA TUNE-UP
Ale kreski rowne
-
[ALL] Nexen N9000 proszę o opinie
Ale jak widac ogolne zetkniecie z marką jest dobre.
-
[B6 AWX] Kolo dwumasowe Sachs - nie uznana reklamacja - potrzebna pomoc
Juz to widze jak sklep internetowy wysyla do producenta.
-
[B6 AWX] Kolo dwumasowe Sachs - nie uznana reklamacja - potrzebna pomoc
Wiec miej pretensje do siebie. Znajomy reklamowal 3 sztuki luka i wszystkie mu uwzględnili a kupował w IC.
-
[B5 AKN] Problem- auto wpada w tryb awaryjny
Napisze ze temat ogarnięty,stara turbina dostala w prezencie lopadki od poprzedniej co zaskutkowalo tym ze wirnik i cala geometria sie rozleciała. Następna kwestia to taka ze nowa po regeneracji przejechała 20km i wypluła uszczelnienie gorącej strony spływem oleju.
-
[INNE] VW Polo 97r SDI-Stukająca oberwana tuleja na półośce
Wytnij.
-
[B6 AWX] Korekcje
Zalej bioestra a korekcje bedziesz mial idealne.
-
[B5 AJM] Pierwszy raz wpadł w tryb awaryjny
Całkowita nie prawda,ale żyj z ta niewiedza.
-
[B6 AWX] Korekcje
Kto sprawdza korekcje na włączonej klimie? Nie widzę tu potrzeby ani sensu żadnej zamiany.
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
Ten co miał być taki super jest za drogi w stosunku do tego jak pasuje i jakie są problemy z jego zamontowaniem.
-
[B5 AJM] Pierwszy raz wpadł w tryb awaryjny
A co to takiego?
-
[ALL] 1,8T 150 KM - wgrałem dziś program, mieszane odczucia
Moze ma gotowe programy które dają rade w innych autach,strojonych na rolkach. Oczywiście to moje domniemania,bo skoro ktoś wysyła gotowca a jest przy tym odpowiedzialny...
-
[ALL] 1,8T 150 KM - wgrałem dziś program, mieszane odczucia
Widocznie zrobił tyle tych programów ze nie musi widzieć.
-
[ALL] 1,8T 150 KM - wgrałem dziś program, mieszane odczucia
Myślę wiec ze na tym forum,jak sam zresztą zauważyłeś nie dowiesz się niczego. Znawcy potrafią wypowiadać się na temat Twojego programu nie mając pojęcia jaki silnik masz jaka turbina itp nie wspomnę już ze nie widzieli AFR czy EGT po programie. Jak masz tam rzeczywiście k03s to przy optymistycznej hamowni masz około 210km. LPG - power :thumbdown:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch#!v=4Id2O0vC7Lk&playnext_from=TL&videos=D8IZ3d16Hrs
-
[ALL B5] HAMULCE 312mm PRZÓD, TARCZE + KLOCKI co wybrać???
Bosch z przodu nie piszczy,textar na tyle potrafi.
-
[B5 AFN] Jakie oponki na przód za ok 500zł? Proszę o pomoc
Tez bym bral.
-
[B5 AFN] Jakie oponki na przód za ok 500zł? Proszę o pomoc
Nie warto.
-
[ALL B5] HAMULCE 312mm PRZÓD, TARCZE + KLOCKI co wybrać???
Tarcze wszystkie oprócz delphi a klocki oprocz brecka to będzie wysoka pulka. Samam zalozylem bosch premium i raczej sredno wypada,sprawdzalem ostatnio i na jednym popekala okladzina.
-
[ALL B5] Kontrolka ABSu-problem
Jakby kabel mial przerwe to by nie dalo sie skasowac bledu.
-
[B5 AFN] Jakie oponki na przód za ok 500zł? Proszę o pomoc
Zawsze kupuje lezanki 2-3 letnie i nie maialem jak dotychczas problemów.
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
Trzeba było by zapytać tunera,przy jakiej temp program tnie dawkę. Jarol,zbłaźniłeś się i tyle myślałem ze dyskutuje z poważnym człowiekiem a nie z bachorem który chce za wszelka cenę udowodnić ze ma racje. Nie ma możliwości żeby podczas przyspieszania z gazem w podłodze temp w dolocie spadała potwierdzone na wielu autach. Kolegów poniosło,zapomnieli tylko dodać ze turbina na wylocie nie ma więcej jak fi 30. Moj najmniejszy wystarcza w zupełności na 170km,na seryjnym sofcie i ory ic nie było jazdy w takie upaly.