Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hamowanie w VTECH + WYKRESIK PO PROGRAMIE U ROBERTA TUNE-UP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na VWmani była hamownia V-tech,postanowiłem sprawdzić ile mam kucy,wyszło 41PS i 123Nm,byłem w szoku,bo auta zapitala normalnie,więc pojechałem dzisiaj do Tune-up na hamownie i wyszło 137PS i 325Nm,kompletnie nic nie było robione z autem między hamowaniami.

v-tech ma zajebistą hamownie :decayed:

v-tech

dsc078373475771.jpg

tune-up

dsc078323191639.jpg

A tu wykresik po czyszczeniu turbiny i programie

771de903f22102admed.jpg

Opublikowano

Ale kreski rowne :polew:

Opublikowano

o f*ck :polew:

Opublikowano

looool, kto ten pomiar robil? :polew:

Opublikowano
  • Autor

looool, kto ten pomiar robil? :polew:

V-tech pomorze :polew:,i to robili dwa pomiary,w pierwszym wyszło 39PS :decayed:

chłopaki mówią im że to niemożliwe,a oni -pomiar jest pewny,to porządna hamownia :kox:

w tune-up w czwartek czyszczą turbawke i robią program :evil:

Opublikowano

haha hA niezły farmazon wyszedł :decayed:

Opublikowano

no czysc bo widac ze sie kierownice przycinaja

Opublikowano

No usmialem sie w sobote niezle :kox: :kox:

Opublikowano

wypsiu, pewnie maja racje... w koncu masz silnik AVN.

Opublikowano
:shocked: o losie i znów vtech... tylko tym razem wykres poszedł im w drugą stronę :polew:
Opublikowano

a nie robiłeś czasem hamownia na notlaufie?

Opublikowano

Po co robicie zawieruche ? Przeciez wiadome ze coś nie halo i jakiś bład sie wkradł :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a nie robiłeś czasem hamownia na notlaufie?

nie,obroty doszły do prawie 3800,zresztą zgasili silnik i odpalili ponownie,więc awaryjny by się wyłączył.

Po co robicie zawieruche ? Przeciez wiadome ze coś nie halo i jakiś bład sie wkradł :cool1:

to tuner powinien wykumać,że coś nie halo,przecież widział,że auto się wkreca normalnie,a pomiary wyszły śmieszne.

Opublikowano

Inne pomiary wyszly w miare poprawnie.Tylko tutaj dwa razy hamowali i dwa razy cos zj***li :mysli: :mysli:

Opublikowano

Ale musiałeś mieć minę jak Ci wyniki zapodali... :decayed:

Opublikowano

Ale musiałeś mieć minę jak Ci wyniki zapodali... :decayed:

pewnie coś w stylu :slina:

Opublikowano

trzeba bylo sie zapytac na ile kucy ci program zrobia,na 65? :decayed:

Opublikowano

To nie problem hamowni....bez przesady rozbieznosci sa ale nie takie.

Pytanie tylko czemu nie widze temp i cisnienia w czasie pomiaru....

Opublikowano

To nie problem hamowni....bez przesady rozbieznosci sa ale nie takie.

Pytanie tylko czemu nie widze temp i cisnienia w czasie pomiaru....

robi pomiar a wydruk i tak jest z pliku .jpg

Opublikowano

To nie problem hamowni....bez przesady rozbieznosci sa ale nie takie.

Pytanie tylko czemu nie widze temp i cisnienia w czasie pomiaru....

robi pomiar a wydruk i tak jest z pliku .jpg

do wypełnienia jest tylko ramka nad wykresem, wykres przez pomyłkę dali ci z katalogu zdjęć fiata czinkłaczento :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.