Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Widocznie wyszlo za bogato i w dodatku logi sie same skasowaly.
  2. W tych pompach jest felerny oring przez ktory moze sie zapowietrzać pompa.
  3. Odgrzeje pulpeta,na 170KM moj maly pirdek wystarcza. Dobrze ze nie osiągnąłeś 300 bo mialbys szron w dolocie.
  4. Oddawalem na gwarancjie i nie slyszalem zeby cos takiego istnialo.
  5. Po co wymianiac dobre na dobre? Sporty to straszna porazka.
  6. Meyle to straszny szajs,ale nie mam zamiaru tu nikogo przekonywać.
  7. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Kup toyote,wczoraj wymianem chłodnicę w yarisie 2007r (coś kolo 50tys przebiegu)nie dość ze pociekła sama z siebie to z 3 śrubek jakie musiałem odkręcić żeby ja wyjąc jedna mi sie urwala bo była dość mocno skorodowana to jest dopiero szmelc.
  8. Pozatym dobra robota wykonana z głowa(nie to co u moskala),przyczepie się tylko szlifowania zaworów i gniazd,przez to osiadają niżej i zaworki maja mniejszy skok naprawdę było to konieczne? Jaki olej poszedł?
  9. Proponuje poszukac sobie innego problemu,klocki są specjalnie podcinane żeby braly na całej szerokości tarczy.
  10. Zadne ryzyko,jednomas od 1Z kupisz za 100zl.
  11. Jak najbardziej.
  12. 100% masz 288 chyba ze ktos palce maczal.
  13. Masz gotowe zestawy z kolem valao jak kimus sie nie chce bawic.
  14. Nie trzeba wyciągać skrzyni,ale spuszczenie oleju i późniejsze zalanie może stanowić problem w warunkach garażowych.
  15. Kiedyś zakładałem do C5 4 rożne pompy wtyczka pasowała, ale sypało beldami oczywiście numery się nie zgadzały.
  16. Numer musi być identyczny bo będą działy się różne cyrki.
  17. Walic eu,najładniejsze afdi na forum.
  18. Cos nie halo z turbina jak pisał przedmówca.
  19. A nie przypadkiem na 141,5 KM? OT w dziale technicznym moderacja na 20 dni za 3 ostrzeżenie w ciągu 6 miesięcy
  20. Naprawa sterowników airbag jest zakazana prawnie.
  21. Załóż same końcówki zmieścisz sie w 1000zl.
  22. Olej Liqui Moly Top Tec 4100 SAE 5W-40 ,potwierdzone na 2 silnikach AVF jest mniej smakowity dla silnika niz motul,ma ktos jakies dokladne parametry tego oleju?
  23. ostatni tłumik seria?
  24. Zacznij od chłodnicy oleju,nowa okolo 150zl kosztuje.
  25. Haye ma daleko do prawdziwych władców wagi ciężkiej. Wlaczyl z neandertalczykiem nie pokazal nic,wczoraj bylo lepiej ale w koncu wlaczyl z dziadkiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.