Treść opublikowana przez marewel
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Skoro masz pobór oleju,wycieków brak dymienie nie zauważalne,to stawiam na uszczelniacze. Wymiana polega na rozpięciu rozrządu,zdjęciu pokrywy zaworowej wyjęciu walków,szklanek rozpięciu zaworów wyjęciu uszczelniaczy. Nie jest to proste bez zdejmowania głowicy aczkolwiek wykonalne.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Pierwszy raz słyszę to takiej zasadzie,sam ja wymyśliłeś? Lepkość oleju dobiera się względem warunków klimatycznych,a nie jakiś wyssanych z palca zasad. W Polsce gdzie temp spada poniżej -20 najlepszy będzie olej 5w40 ALT lubi olej,kwestia wymiany uszczelniaczy zaworowych może załatwić sprawę,a można to zrobić bez zdejmowania głowicy. A tak wyglada silnik po Castrolu 10w60:
-
[B6 AWX] Przy łączeniu z 03-ABS breakes mrugają kontrolki i piszczy
Następuje to na skutek zbyt bogatego składu płynu chłodzącego silnia. Tak się dzieje, jak się hamuje silnikiem na zimnych bębnach...
-
[B6 AWX] Przy łączeniu z 03-ABS breakes mrugają kontrolki i piszczy
A mi sie wydaje ze poszla terkotnica zebata,lub krzywki wałka rozrządu znajdującego się na wale kardana w bloku cylindra. Było wiele razy.
-
[ALL B7] Wymiana łożyska w przednim kole
Meyle to szajs ale FAG to pierwsza liga.
-
[B5 AWT] Jaki przegub?
A ja mam pomontowne u znajomych ruvila metelli i meyle wszyscy smigaja juz ponad rok.
-
[B5 AKN] Krótka piłka: ZIMMERMAN CZY ATE? (zestawy tarcze przód + klocki)
tak
-
[ALL B6] Jaki przegub zewnętrzny Lobro czy Spidan
75717S Oczywiście najlepsze lobro,ale nigdy nie miałem reklamacji na ruvila metelli czy meyle,najlepiej dodać do tego gumę spidana.
-
[ALL B6] Jaki przegub zewnętrzny Lobro czy Spidan
Mozna wsadzic ruvila za 120zl.
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Dobra jak igielka to daje 3tys pasi?
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Jak bedziesz sprzedawal swoja brd to bylbym zainteresowany.
-
[B5 AKN] Krótka piłka: ZIMMERMAN CZY ATE? (zestawy tarcze przód + klocki)
A nie umiesz przeczytać co napisałem wyżej? Poczytaj wlasne forum jest zdjęcie zajechanych zimerow. Poza tym nie jestem tu od tego żeby kogoś do czegoś przekonywać.
-
1.8T BEX lajtowy soft plus TIP
Bo wiesz tam liczy sie ile zrobi na 1/4
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Tylko ze tam jest jeszcze gdzie wsadzic filtr powietrza tu juz nie.
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Moim zdaniem zeby to mialo rece i nogi to ten kolektor od 1.6 wyrzuć i zainwestuj w customowy.
-
[B5 AKN] Krótka piłka: ZIMMERMAN CZY ATE? (zestawy tarcze przód + klocki)
Akurat uważam ze gładka tarcza i DS to najrozsądniejsze rozwiązanie ale nie najtańsze. Zimerman i DS to strata kasy,ogólnie zimerman to szajs na szczęście przekonałem się o tym na skórze kolegi
-
[B5 AKN] Krótka piłka: ZIMMERMAN CZY ATE? (zestawy tarcze przód + klocki)
Tak szajsowaty DS
-
[B6 AWX] Nierówna praca, po uruchomieniu zimnego silnika
Zaworek zwrotny tez moze byc przyczyna,mozna sprobowac 2 razy przed rozruchem wlaczyc zaplon.
-
[B5 AKN] Krótka piłka: ZIMMERMAN CZY ATE? (zestawy tarcze przód + klocki)
Zobaczysz jak bedzie wygladal taki zimerman po roku.
-
[B5 AKN] Krótka piłka: ZIMMERMAN CZY ATE? (zestawy tarcze przód + klocki)
Panowie zacznijmy od tego ze ten f/k zimerman to żadna firma.Pokażcie mi jakis układ hamulcowy skonstruowany przez zimermana.
-
[ALL B5] Ciśnienie sprężania
Moim zdaniem masz cos nie tak z manometrem,przy niesprawnych pierścieniach łykał by ze 4l na 10tys a przy probie olejowej podskoczyło by o 4bar a nie o 1.5 remontować taki silnik mija się z celem.
-
[B5 AKN] Krótka piłka: ZIMMERMAN CZY ATE? (zestawy tarcze przód + klocki)
lepiej gładki + lepszy klocek.
-
[B5 ADR] Woda się gotuje - brak obiegu przez chłodnicę
Napisales ze wirnik caly ale czy trzyma sie na osce?
-
[B6 BFB] Infected by Unitronic
Jak masz "chore" turbo to jaki sens było ruszać softa?
-
[B5 AHH] Wymiana łożyska w przednim kole
A co mial mowic ze sie rozleci zaraz?