Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. marewel odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Skoro masz pobór oleju,wycieków brak dymienie nie zauważalne,to stawiam na uszczelniacze. Wymiana polega na rozpięciu rozrządu,zdjęciu pokrywy zaworowej wyjęciu walków,szklanek rozpięciu zaworów wyjęciu uszczelniaczy. Nie jest to proste bez zdejmowania głowicy aczkolwiek wykonalne.
  2. marewel odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Pierwszy raz słyszę to takiej zasadzie,sam ja wymyśliłeś? Lepkość oleju dobiera się względem warunków klimatycznych,a nie jakiś wyssanych z palca zasad. W Polsce gdzie temp spada poniżej -20 najlepszy będzie olej 5w40 ALT lubi olej,kwestia wymiany uszczelniaczy zaworowych może załatwić sprawę,a można to zrobić bez zdejmowania głowicy. A tak wyglada silnik po Castrolu 10w60:
  3. Następuje to na skutek zbyt bogatego składu płynu chłodzącego silnia. Tak się dzieje, jak się hamuje silnikiem na zimnych bębnach...
  4. A mi sie wydaje ze poszla terkotnica zebata,lub krzywki wałka rozrządu znajdującego się na wale kardana w bloku cylindra. Było wiele razy.
  5. Meyle to szajs ale FAG to pierwsza liga.
  6. A ja mam pomontowne u znajomych ruvila metelli i meyle wszyscy smigaja juz ponad rok.
  7. 75717S Oczywiście najlepsze lobro,ale nigdy nie miałem reklamacji na ruvila metelli czy meyle,najlepiej dodać do tego gumę spidana.
  8. Mozna wsadzic ruvila za 120zl.
  9. Jak bedziesz sprzedawal swoja brd to bylbym zainteresowany.
  10. A nie umiesz przeczytać co napisałem wyżej? Poczytaj wlasne forum jest zdjęcie zajechanych zimerow. Poza tym nie jestem tu od tego żeby kogoś do czegoś przekonywać.
  11. Bo wiesz tam liczy sie ile zrobi na 1/4
  12. Tylko ze tam jest jeszcze gdzie wsadzic filtr powietrza tu juz nie.
  13. Moim zdaniem zeby to mialo rece i nogi to ten kolektor od 1.6 wyrzuć i zainwestuj w customowy.
  14. Akurat uważam ze gładka tarcza i DS to najrozsądniejsze rozwiązanie ale nie najtańsze. Zimerman i DS to strata kasy,ogólnie zimerman to szajs na szczęście przekonałem się o tym na skórze kolegi
  15. Zaworek zwrotny tez moze byc przyczyna,mozna sprobowac 2 razy przed rozruchem wlaczyc zaplon.
  16. Zobaczysz jak bedzie wygladal taki zimerman po roku.
  17. Panowie zacznijmy od tego ze ten f/k zimerman to żadna firma.Pokażcie mi jakis układ hamulcowy skonstruowany przez zimermana.
  18. Moim zdaniem masz cos nie tak z manometrem,przy niesprawnych pierścieniach łykał by ze 4l na 10tys a przy probie olejowej podskoczyło by o 4bar a nie o 1.5 remontować taki silnik mija się z celem.
  19. Napisales ze wirnik caly ale czy trzyma sie na osce?
  20. Jak masz "chore" turbo to jaki sens było ruszać softa?
  21. A co mial mowic ze sie rozleci zaraz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.