Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL] ATE POWER DISC - opinie
Ja po przygodzie z mikoda wybralem zwykle gladkie tarcze,ale szukalem brembo max nacinane.
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
A co ciekawego napisales w tym watku?Myslisz ze twoje wulgaryzmy sa cool? Oprócz tego ze wychwalasz jakiś chiński szajs to naprawdę nic ten watek nie wnosi ciekawego to tematu zawieszeń. Zaraz napiszesz ze kupiłeś chipa na allegro i jest równie dobry jak ten zrobiony u tunera. Jedna zasadnicza różnica jest taka ze dobre amory nie padają po 30tys. Zauważyłem pewna rzecz w tym super sportowym zawiasie,ze trzpienie przednich amortyzatorów sa cieńsze niż seryjne,pomysł jaki może mieć to wpływ na bezpieczeństwo jazdy.
-
[B6 AWX] AWX+BRD by Tune-up
Wykres pofalowany jak wzburzony ocean
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
A ja zapytam co to u diabla jest ten ms technik? Przecież to bije chińszczyzną.
-
[ALL] Czy warto kupić te Ultra Gripy?
W zeszłym sezonie miałem nowe nokiany z 2004r i latały normalnie.
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
Moment pnący sie lekko w gore to jest to co tygrysy lubią najbardziej. Pytałem roba czy da się coś takiego zrobić powiedział ze da ale to nie jedzie.
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Moje 288 wyglądały jak nowe przy tych.
-
[ALL] Co sądzicie o tarczach 4MAX ???
Mozesz zalozyc jako niskobudżetówki.Do trupiarni często zakładam 4maxy ale najczęściej sa to lite tarcze,tak jak pisales na krotkie dystansy powinny dawać rade.Dołóż do tego przynajmniej polskie klocki breck/łumag i bedzie ok.
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Popatrzcie jak odlane sa otwory dla porównania mikoda i TRW. Na zdjęciach widać tez porysowane powierzchnie,a na tarczach nie przejechane nawet 2 tys km. Nalezy zaznaczyć ale nie mam żadnych uprzedzeń do firmy,ale jak chcą zaistnieć na rynku to powinni trochę zainwestować w kontrole jakości.Stawiając 2 tarcze naprzeciw siebie na oko widać ze mikoda po średnicy jest mniejsza o jakieś 1-2mm
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Jak juz napisałem dziurkowanie powoduje to ze tarcza szybko traci gładkość,a to gładkość jest ważniejsza niz odpychanie klocka gazami bo tego w normalnej eksploatacji sie nie odczuwa.
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Podobno poszla wadliwa seria tych tarcz,odsyłam swoje i kupuje zwykle gładkie . Nawierty i nacięcia nie dają zadnego efektu oprócz dziwnych odgłosów i szybszego zużywania się tarczy.
-
Dobrzy chiptunerzy
Bo marek nie ma na to czasu.
-
Dobrzy chiptunerzy
Rogala.
-
[ALL B6] Kontrolka od EPC się nie świeci
Na pewno pytasz na właściwym forum?
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Tu już nie chodzi o dokładanie bo w tej samej cenie mam tarcze gładkie TRW
-
[ALL] Prośba o ocenę logów
Ostatnio męczyłem auto forumowicza N75 nowy(z allegro) nie działał,dopiero 2 zadziałał.
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Tak masz racje katastrofa,bo co jak co ale skopiować to chyba nie jest trudna sprawa.
-
[B6 AVF] Czy podejda takie swiece?
3 bo tyle idzie do dodatkowego podgrzewacza płynu.
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Nie wiem czy wiesz ale zaciski sa takie same jak i klocki,ponadto to jarzmo ustala ile klocek ma zachodzić na tarcze a nie zacisk. Musze przyznać ze tu mikoda sie nie popisała.Przed chwila zauważyłem ze gładkość powierzchni pozostawia wiele do życzenia.
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Widzialem foto wloskiego magazynu gdzie w fabryce tarcz bremi(nic mi nazwa tej firmy nie mówi) lezaly na polkach tarcze ATE,TRW,bremi OE Fiat itp
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Nie wiem co z textarem bo sam sie nad nim zastanawialem. Kupowalem klocki do E39 Boscha i byly w pudelku textary,inny przypadek to wlasnie ATE a z boczku wybite textar. Wiec jest szansa ze maja jakas swoja linie produkcyjna.
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Jak tarcze robia jakies makarony to klocki pewnie tez.
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Tarcze dla nich produkuje jakaś firma włoska mam footo calego magazynu u makaronów.
-
[ALL B5] Czy to oryginalny lemforder
Mi to wygląda na skośnookiego.
-
[INNE] Golf Mk4 ATD 2002r. Olej a uszkodzone pompowtryskiwacze?!
Jazda na oleju bez normy konczy sie na uszkodzeniu walka rozrządu,ale nie po jednej wymianie.