Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wiem że nie są one full profi i np odstają od renomowanych firm. Jednak dla kogoś kto nie zajmuje się sportem nie pali hamulców przy jednym hamowaniu będą wystarczać przynajmniej powinny.

Chciał bym zaczerpnąć opinii użytkowników lub przemyśleń odnośnie opłacalności zakupu.

http://www.mikoda.pl/

przykład

http://www.mikoda.pl/public/sklep.php?Content=det&id=1531

Cena: 96.49 zł.

tuningowa (frezowana i nawiercana) + 36.60 zł/szt. :cool1:

Opublikowano

Ceny mają dobre, może ktoś jeździ na tych tarczach?

Opublikowano

tarcze jak najbardziej :good: :good: :good: :good: :good: :good:

gładkie jak i nacinane

montowałem juz wiele kompletów

ZERO reklamacji !!!!!!!!!!!!

Opublikowano

do normalnej jazdy z normalnym klockiem jak najbardziej

miałem kiedyś taki zestaw P+T w b4 i było ok.

do mocniejszego "hamowania" lub tzw. tunningu raczej są za słabe

nie polecam tej tarczy z twardymi klockami np. DS lub EBC

Opublikowano

Mam zamontowane u siebie zobaczymy co z tego wyjdzie,od razu mowie ze cudów nie oczekuje komplet 312 za około 320zl.

5.jpg

Opublikowano
  • Autor

no to ja się też skuszę, tego auta używam do normalnej jazdy :)

Opublikowano

no to ja się też skuszę, tego auta używam do normalnej jazdy :)

cdo tego się nadają.

Polskie to nie oznacza od razu złe :)

Opublikowano
  • Autor

ja nie mówię że złe, po prostu chiałem się co nieco dowiedzieć :)

Opublikowano

ja nie mówię że złe, po prostu chiałem się co nieco dowiedzieć :)

ale dużo osób tak uważa - :wink4:
Opublikowano

no to ja się też skuszę, tego auta używam do normalnej jazdy :)

tylko zapodaj do tego jakies lepsze klocki

TRW, Ferodo Premier albo Bosch-a

Opublikowano

Witam

W poprzednim aucie miałem założone tarcze MIKODA i nie bardzo przypadły mi do gustu.

Skuteczność przeciętna, no i na dodatek pokrzywiły się. Jedynym ich atutem był wygląd. :gwizdanie:

Może trafił mi się felerny komplet, a może po prostu miałem pecha.

Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest zakup gładkich tarcz Brembo. Nie są zbyt drogie, i jakościowo są całkiem OK

________________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano
  • Autor

ja w fiacie coupe 16vT miałem nacinane zimermany i pękły więc nie będę się już wygłupiał z firmami

Opublikowano

ja w fiacie coupe 16vT miałem nacinane zimermany i pękły więc nie będę się już wygłupiał z firmami

nacinane Zimmermanny ??????

Opublikowano

Witam

W poprzednim aucie miałem założone tarcze MIKODA i nie bardzo przypadły mi do gustu.

Skuteczność przeciętna, no i na dodatek pokrzywiły się. Jedynym ich atutem był wygląd. :gwizdanie:

Może trafił mi się felerny komplet, a może po prostu miałem pecha.

Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest zakup gładkich tarcz Brembo. Nie są zbyt drogie, i jakościowo są całkiem OK

________________

Pozdrawiam

Rafał

brembo tez sie wyginają i ate również :gwizdanie: Ogólnie szit jakiś ostatnio produkują :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja w fiacie coupe 16vT miałem nacinane zimermany i pękły więc nie będę się już wygłupiał z firmami

nacinane Zimmermanny ??????

nawiercane, zamyśliłem się

Opublikowano

nie będę polemizował czy zimmerman sport pęka czy nie

na otworach widać małe pękniecia no chyba że u Ciebie poszło po całości

typowe jeśli sie nie czyści otworów i złych klocków używa

Opublikowano
  • Autor

no u mnie poszły całe wokół otworów i wzdłużnie... używałem ich z klockami FIATA nei wiem co fiat stosuje

Kartonik fiata

Wyglądało to mniej więcej tak

rotor+11250095241.jpg

Opublikowano

klocki od Fiata miales m A4 ???

Opublikowano
  • Autor

chłopy czytać

MIAŁEM FIATA COUPE na nim klocki z ASO fiata i do tego tarcze zimermana

nie byłem wyjątkiem w klubie fiata

http://www.forum.fiatcoupe.pl/viewtopic.php?t=12272&highlight=zimmerman+tarcze

np taki temat ale to nie ten co chiałem znaleść

Opublikowano

aaaa... Sorry, pisze na forum przez handy, i nie widze calosci, fiat stosuje klocki bosch-a i galfer-a

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.