Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL] Zestawy hamulcowe, opinie charakterystki, zastosowania.....
Przy DS należy dopisać cena niewspółmierna skuteczności.
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Nie to miał byc B6 w dieslu szybszy od S4.
-
[B6 AWX] Problem z odpaleniem rano po wymianie filtra
Dobre motto.
-
[B5 ADR] Woda się gotuje - brak obiegu przez chłodnicę
Typowy objaw ukreconego wirnika.
-
Passat vs A4
Prosze przestań juz nie masz podstawowej wiedzy a zabierasz głos,podajesz linka do passata b6 ktory jest na plycie podłogowej golfa 5. Pas B5FL vs A4B5=pas Pas B5FL vs A4B6=bez najmniejszego zastanowienia B6 Inna sprawa,to zeby mieć B6 z podobnym wypasem do B5 pasata trzeba dolozyc 10tys.
-
[B6 AVF] Nie odpalił od pierwszego ...
Moze masz aku padniety,u mnie tez zdechl nie chcial mi odpalić z pierwszego. Korekcje bardzo eleganckie
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
Ja tylko je montowałem,nie pośredniczyłem w przeróbce AR=>AL,wiec klient był świadomy.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Teraz bedzie bez "bo ja mam i jest za***isty" MOTUL SPECIFIC 505.01 5W40 Gęstość w 15oC 0,855 Lepkość w 100oC 15,4mm2/s Lepkość w 40oC 99,2mm2/s Wskaźnik lepkości 165 Punkt zamarzania <-36oC TBN 9,5 mg KOH/g Z tych danych wynika ze parametry nie powalają na kolana,ilczba zasadowa TBN nie jest wcale za wysoka wskaźnik lepkości tez. Zauważyłem ze oleju LIQUI MOLY Top Tec 4100 mój silniczek na około 8tys wypił mi jakieś 3-4 setki,gdzie motula 2 setki lykną na 3tys. Na necie nie można doszukać sie dokładnych parametrów oleju Top Tec 4100 znalazłem tylko jakaś ogólna tabelkę. http://www.forumsamochodowe.pl/oleje/
-
[B6 BAU] Uszkodzone wałki v6 tdi 180 (BAU) -foto
Ale one nie wytarly sie w miejscu krzywek tylko jakby cos sie oberwalo tak wynike ze zdjecia.
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
Szukaj lepiej pompek nowych.
-
[B6 BAU] Uszkodzone wałki v6 tdi 180 (BAU) -foto
A gdzie tu widzisz pęknięty wałek? Mogły popychacze nie trzymac i pospadały dzwiniegnki. Caly czas sie zastanawiam czy mozna takie dźwigienki zastosować do starszych jednostek AKN AFB i podobnych.
-
[B6 AVF] Nie odpalił od pierwszego ...
Co ten post wnosi do wątku?Jak wiesz wiecej to napisz co boli silnik autora,ale najpierw wez w reke pompowtrysk i zobacz jak to wygląda przynajmniej. Korekcje są po to żeby serwis wmawiał klientom ze z autem wszystko w porządku.
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
Ten pierwszy program miales od mastersa?
-
[B6 BAU] Uszkodzone wałki v6 tdi 180 (BAU) -foto
Jak nie ma wpisow to pewnie i silnik nie mial oleju wymienianego itp. Przebieg nie realny,jeszcze do tego uszkodzona pompa i wtrysk. Zaraz czy BAU to mial byc ten poprawiony juz?
-
[B6 AVF] Nie odpalił od pierwszego ...
Kończące sie pompo-wtryski to przyczyna.
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
Nowe uszczelki na pompkach :> A na poważnie:tBRD FIMIC TIP pompki AR z końcówkami AL(firad)by Pan Bogdan Chyba muszę podnieść ceny dla klubowiczów :gwizdanie:
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
Nie ma sensu zakładać używki,wysyłasz swoje do cowboya i wymienia Ci końcówki wyrabiasz sie w ~1500zl z montażem przynajmniej u mnie we firmie Nastepnie korekta i chwalisz sie wykresem:
-
[A6 BRE] Swap a6 c6 BRE na BRD
Tak to zabrzmiało jakby tylko BMN miał kuty wal. Masters dopisał by jeszcze : Byc moze silnik z takim walem ze wzgledu na jego mniejsza mase lubi lepiej wyzsze obroty. To zalezy,bo nowe 2.0 na CR o oznaczeniu CBBB tez ma 4 przeciwwagi. A mi sie wydawalo ze podobne
-
[A6 BRE] Swap a6 c6 BRE na BRD
Ostatni nie kuty byl chyba w golfie 1.
-
[ALL] DPF a olej
507 ma to do tego ze przy jego spalaniu jest wytwarzana mniejsza ilość popiołu,a jak wiemy to jego zawartość decyduje o tym czy DPF jest do wymiany czy nie.
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
Wychodzi na to ze miales na prawie seryjnym doładowaniu 170km,teraz poszlo o 0.32bar i tylko 20km.
-
[ALL B6] Jaki przegub zewnętrzny Lobro czy Spidan
Spidan i lobro to to samo.
-
[B5 AFN] Amortyzatory olejowe, czy gazowe?
Czy wogole to tego modelu sa olejowe?
-
[INNE] PRZEDNIA LAMPA - ZAROWKA zbyt czesto sie pali
Co maja do tego waty? To napiecie pali zarowki,ale watpie zeby bylo za wysokie bo w aucie sa bardzie czule uklady na zmiane napiec.
-
[ALL] Czy to jest AFN?
Kolego ten czujnik to przepływomierz,i ten silnik moze miec 90KM gdy bedzie to AHH,wiec moze juz dosyc kompromitacji jak na jeden temat.