Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojti78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. czyli powiem tak albo otworzysz sobie warsztat na lewusa po cichu albo nici z tego a dlatego że aby otworzyć np tylko warsztat samochodowy -mechanika oficjalnie to jest potrzebna zgoda środowiskowa z urzędu na którą się czeka pół roku i kosztuje od 5-8 tys. zł oprócz tego zgoda sanepidu do blacharki jest gorzej a mega trudności już są przy lakierowaniu to zapomnij wogóle chyba że macie na wszystko ze 300tys. zł i czas
  2. u ciebie bedzie troche inaczej , ja uturbiłem 1.8 16zaworowy silnik turbiną k24 , głowica jest inna niż twoja , ale przy 1 bar. doładowania miałem 282 ps i ponad 310 nm u ciebie moze się trochę różnić , ale napewno będzie lepiej jak k04
  3. zaraz ,zaraz skąd tam 10 poduszek niby, proszę się niesugerować napisami , w tym modelu to max 6 poduszek dwie przednie dwie w fotelach -boczne i dwie kurtyny i wiecej niebyło
  4. k24 to dobra spręzarka ja bym wolał ją zalożyć niż k04 , miałem takie turbo w 1.8 i bardzo fajnie jeżdziło przy 3 tys. obr było już pełne doładowanie , mimo że konstrukcja dośc stara to jest lepsza od k04
  5. u mnie po dołozeniu, modułu Q i zrobieniu kodowania łopatki w kierownicy chodzą idealnie
  6. a mnie ciekawi fakt ABSu jak zrobiliście bo w quattro jest inny sterownik i nieda się go żadnym innym zastąpić zresztą inaczej nawet działa w przypadku napędów u mnie jest on zepsuty ten sterownik i niedało rady zastąpić żadnym innym , wychodzą bzdury ,inne rozmieszczenie pinów niedało się w żaden sposób zakodować sterownika z ośki na quattro, i muszę kupić identyczny co mój
  7. Ja swego czasu miałem passata 1.8T (aeb) i też byłem podjarany , był chip robiony w niemcach juz takiego kupiłem fajnie jeżdził nawet , zresztą myślałem że ma około 180 ps , jak pojechałem zhamować to mi szczęka opadła ledwo 163 ps wyszło
  8. Witam , potrzebowałbym informacji na temat zmiany skrzyni biegów ,jeśli ubzdurałbym sobie wymianę skrzyni biegów w moim audi v6 BAU quattro na taką 6 stopniową to co bym musiał wymienić czy - tylko samą skrzynię biegów -skrzynia biegów i sterownik - czy kostki od skrzyni pasują - czy skrzynia ma taką samą długośc jak moja /trzeba wał zmienić -czy potem trzeba kodowania jakieś robić -czy sprzęgło moje czy zmienić trzeba by było czy są plusy wymiany czy jest to bezsensowne za wszelkie informację szegółowe z góry dziękuje
  9. powiem coś od siebie pracowałem jeszcze niedawno zresztą kilka lat w firmie gdzie wymienialiśmy szyby do aut osobowych , ciężarowych itd. jeśli warsztat który prowadzi sprzedaż z montażem szyb, to oczywiście daje gwarancje ale tylko na montaż szyby - czyli aby nieciekła , niegwizdała lub sie ruszała po wyschnięciu kleju - zabardzo gwarancji niema na sam produkt (chodzi głownie o szyby) dlatego że to szkło , no chyba że jest wadliwa - została tak wyprodukowana ale część osób jest przy montażu swojej nowej szyby i można zobaczyć jak cała operacja wygląda jakie są przygotowania , wyjmowanie , przygotowanie nowej , odtłuszczanie ,podkład i w końcu klej ( jak go kładą , ręcznym pistoletem czy pneumatycznym ) - pękanie szyby spowodowane jest ! - wadliwą szybą ( uszczerbiona od wewnątrz na samym kancie) -pęknięta od wewnątrz na nadruku czarnym i nikt tego niezauważył bo jest jeszcze małe - karoseria auta jest powypadkowa , krzywa w jakimś miejscu docisneli szybę i w jednym miejscu dotyka karoseri - i głowna przyczyna , Rdza pod szybą ona powoduje pęknięcia ponieważ się podnosi i wypycha w jednym miejscu szybę
  10. no przecież, można kluczykiem przekręcic we wkładce żeby otworzyć lub bagażnik chyba że niema wkładek, jak tak nieda rady to wybieraj łamiąc wkładke w dzrzwiach śrubokrętem albo bić szybę
  11. no i tu jest mały problem bo licznik buchneli z auta wsadziłem od manuala kolega niewiedział zreszta jak i ja jaka skrzynia wkodował te 5 biegów na licznik jak przełącze na to to teraz niemapietam czy na 2 czy na 3 wchodzą dwa biegi
  12. no mam v6 180ps quattro i tiptronik , na gałce jest P,R,N,D,S i w bok + i - , no i naliczyłem 6 biegów jadąc, no chyba że coś żle licze
  13. Czyli generalnie jaki potrzeba olej do takiej skrzyni bo ja taką mam i napewno jest go zamało w skrzyni u mnie i ile kosztuje litr tego oleju i czy jakbym miał zamiar wymienic cały olej na nowy to ile dokładnie litrów wejdzie i czy jakiś filtr tam trzeba i ile kosztuje
  14. Zdaje mi się że poszycie drzwi jest takie same , a co do angielskiej wersji to będzie pasowało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.