Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Nie odpalił od pierwszego ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, pierwszy raz popadało śniegiem temp. na wyswietlaczu -6 stopni i dopiero za drugim razem odpalił. Komplet świec żarowych wymieniony rok temu, akumulator wymieniony w tym roku przy dodatnich temp. pali od pierwszego kopa :wink4: Co może być przyczyną ?

Opublikowano

Sprawdź swiece mimo to, sprawdz czy nie zadnego błedu w ECU.

Opublikowano

sprawdz kąt synchronizacji :wink4:

Opublikowano

u mnie jest to samo za pierwszym razem nie odpalil ( przy temp. -10st.). Świece wymieniałem miesiąc temu. co moze być przyczyną?

Opublikowano

wihajtster napsial co moze byc przyczyna

u mnie aku slaby bo juz sobie pika (!),swiece nie mam pojecia ,pali od strzala :decayed:

Opublikowano

Co może być przyczyną ?

Kończące sie pompo-wtryski to przyczyna.

Opublikowano

Co może być przyczyną ?

Konczoce sie pompowtryski to przyczyna.

ale jesli maja dobre korekcje i trzymaja sie w normie

Opublikowano

Co może być przyczyną ?

Konczoce sie pompowtryski to przyczyna.

Kolejny oświecony diagnosta na odległość. W dodatku bez znajomości podstaw ortografii...

Opublikowano
  • Autor

sprawdz kąt synchronizacji :wink4:

Dzięki za szybkie info, postaram sie dziś podpiąc pod Vaga i sprawdzić :)

Opublikowano

sprawdz kąt synchronizacji :wink4:

Dzięki za szybkie info, postaram sie dziś podpiąc pod Vaga i sprawdzić :)

Przy okazji sprawdź sobie czy układ paliwowy jest szczelny, może filtr paliwa masz już nieświeży? wszystkie połączenia na filtrze możesz spokojnie sprawdzić szczególnie zaworek temperaturowy(alias zwrotny). Wlej lepsze paliwko, ot najprostsze sprawy na początek. Oczywiście tak jak koledzy zasugerowali VAG do sprawdzenia kąta synchronizacji i innych parametrów wtrysku.

Opublikowano

Kolejny oświecony diagnosta na odległość. W dodatku bez znajomości podstaw ortografii...

Co ten post wnosi do wątku?Jak wiesz wiecej to napisz co boli silnik autora,ale najpierw wez w reke pompowtrysk i zobacz jak to wygląda przynajmniej.

ale jesli maja dobre korekcje i trzymaja sie w normie

Korekcje są po to żeby serwis wmawiał klientom ze z autem wszystko w porządku.

Opublikowano
  • Autor

Logi zrobione dzis na zimnym :wink4:

Grupa 004

004ycn.jpg

Grupa 013

013qm.jpg

Dziś przy -15 odpalił od pierwszego ale po dłuższym kręceniu...

Kąt synchronizacji wydaje się byc ok, korekcje chyba do przyjęcia chociaż na 4 tym coś zaczyna się dziać ...

Filtr paliwa wymieniony rok temu, tankowany tylko na markowych stacjach, czy gdyby zaworek zwrotny był przyczyna to problem nie występowałby również przy dodatnich temp. ?

Opublikowano

Moze masz aku padniety,u mnie tez zdechl nie chcial mi odpalić z pierwszego.

Korekcje bardzo eleganckie :)

Opublikowano
  • Autor

Moze masz aku padniety,u mnie tez zdechl nie chcial mi odpalić z pierwszego.

Aku wymieniany w tym roku i wczoraj przy -20 musiałem go dłużej pokręcić ale aku bez problemu dał radę.

Opublikowano

Moze masz aku padniety,u mnie tez zdechl nie chcial mi odpalić z pierwszego.

Aku wymieniany w tym roku i wczoraj przy -20 musiałem go dłużej pokręcić ale aku bez problemu dał radę.

nie widze problemu, przy -20 nie zapali od dotyku, to w końcu diesel

Opublikowano
  • Autor

nie widze problemu, przy -20 nie zapali od dotyku, to w końcu diesel

problem jest w pierwszym poście tego watku :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.