patopala

O patopala

Osiągnięcia patopala

Reputacja

1. Witam, chciałbym się dowiedzieć jaka będzie cena za tarcze zimmermann sport z klockami na przód do audi a4 1.9TDI AWX 2001 r. WAUZZZ8EZ1A047070. Pozdro
  2. jest jakas mozliwość sprawdzenia czy z Vagiem jest cos nie tak?
  3. witam, mam problem, montowałem manetkę tempomatu i wycieraczek a teraz próbuje zaprogramować tempomat i komputer ale nie mogę . Nie mogę wejść np. na kanał 19 w adaptacji. Nie mogę również zmienić parametrów w 03-ABS - Recode. Jaka może być przyczyną?
  4. u mnie jest to samo za pierwszym razem nie odpalil ( przy temp. -10st.). Świece wymieniałem miesiąc temu. co moze być przyczyną?
  5. czy kompletny przelacznik kierunkowskazow z tasma,tempomatem od B7 bedzie pasowac do B6?
  6. Witam, Mam problem z radiem concert z bose a mianowicie radio czasami nie gra . wyswietlacz działa ale nie ma wogole zadnego dzwieku. Nie ma dzwieku jak odtwarzam płyte ani jak właczam radio. nie pomaga wyłaczenie i ponowne właczenie. Radio działa kiedy chce. Jak moze być przyczyna tak działającego radia?
  7. ja również wybieram sie na air show w sobote :>,powiedzcie gdzie moge znalesc jakis parking zeby zostawic samochod? chyba ze macie jakis zarezerowany dla klubowiczów, jesli jest miejsce to chcialbym zarezewowac.
  8. taki spot to fajna sprawa... mysle ze znajde chwile czasu i przyjade.
  9. a co z zakłoceniami?? slyszalem ze przez zakłocenia alarm wysyla błedne powiadomienia
  10. Witam, niedawno kupilem A4 B6 i chciałbym ja jakos zabepieczyc ( 3 miesiace temu ukradli mi samochod). Dlatego szukam jakiegos dobrego alarmu co sadzicie o takim http://allegro.pl/item703450702_najlepszy_alarm_powiadomienie_1900m_c_mikrofalowy.html ??
  11. Witam wszystkich!! Jeszcze nie jestem posiadaczem audi a4 ale jestem w trakcie poszukiwań. Mam nadzieje ze w najbliższym czasie cos znajde :>