Treść opublikowana przez marewel
-
[B7 BPW] Wytarty wałek rozrządu "FOTKI"
Odbije trochę od tematu,ale jak to możliwe ze olej castrola 10w60 ma mniejszy wskaźnik lepkości od oleju Mobila 0w40? http://www.forumsamochodowe.pl/oleje/
-
[ALL B5] Pytanko dotyczace wymiany klockow ham passat b6
Musi być vag chyba od wersji 6.
-
[B5 AJM] Po wymianie przegubu świeci się kontrolka ABS i trakcji
Moze czujka sie wysunęła.
-
[B5 ADR] Komu padł pasek rozrządu ?
Pamiętajcie ze przy starych kolach rozrzadu nie ma co patrzeć ze ze fabryka zaleca wymianę co 120ty,tylko robic co 50-60tys
-
[B5 AHU] Filtry ALCO
Słyszałem ale nie wiem czy dobre.
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Ja jeszcze czekam,kupowałem przez pośrednika.
-
[B7 BPW] Wytarty wałek rozrządu "FOTKI"
To widziałeś zupełnie coś innego niż ja,ostatnie 2 motory które miałem okazje rozbierać przebiegi znaczne 400 i 450tys miały właśnie zużyte krzywki i szklanki.Przy czym nie idealne powierzchnie szklanek można zauważyć już przy przebiegu rzędu 250-300tys.
-
Dobrzy chiptunerzy
Ceny z kosmosu,ale komu drogo niechaj nie je.
-
[ALL] Regeneracja wahaczy
Po tyle to kupuje nowe lemy.
-
[B7 BPW] Wytarty wałek rozrządu "FOTKI"
Rolki od pompowtryskow to chodzili by i bez oleju. Stawiam na olej nie spełniający norm,widziałem paska AVB,zrobilo sie to samo,a na obudowie rozrządu widniał napis 0W30 a o ile mi wiadomo to do pompwtryskwo nie ma oleju o takiej lepkości.
-
[B5 ADR] Wymiana sprężyn -30mm
Koleszka jezdzil w pasacie na seryjnym amorku i springach -40 i nic sie nie dzialo.
-
[ALL B5] Różnica między silnikiem AHH i ALH
W silnikach ALH i AGR tez stosowano pompe 11mm,tak wynika z broszury Gates. http://www.inter-team.com.pl/dopobrania/gates3.pdf
-
[ALL B5] Różnica między silnikiem AHH i ALH
To to ze ALH ma inny blok silnika.
-
[ALL] ATE POWER DISC - opinie
Przynajmniej nie napisał "moja niezwykła przygodo-historia z tarczami ATE" Tez miałem to kupić ale cena skutecznie odstrasza. Bylo zainwestowac jak juz wczesniej pisalem w komplet z zaciskami pod tarcze 288 przynajmniej by to jakos hamowalo.
-
[B5 AFN] Przestawiony rozrząd
Do ustawienia zapłonu na lampę.
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
Widze coraz to nowszych teorii wyssanych z palca można sie dowiedzieć. Niektóre typy amorów przednich w np passacie maja tendencje do ściągania trzpienia do dołu,wiec nie ma problemu z założeniem krótszych sprężyn. Odpuść sobie odboje gumowe,maja być z pianki jak oryginalne.
-
[B7 BLB] Rozrząd - opinia o podzespołach
Lepiej,ale dayco tez szly na 1 montaz.
-
[ALL] ATE POWER DISC - opinie
To zakładasz ATE pod 288 i zaciski z tloczkami 57mm i roznica jest znacząca. Ostatnio sprzedałem komplecik tarcze-zaciski jarzma-klocki -blachy osłaniające za 150zl.
-
[ALL] ATE POWER DISC - opinie
robertb kup sobie zestawik tarcz 288 pod zacisk ATE i bedziesz zadowolony.Mowie Ci szkoda kasy na te ate,zwykła gładka tarcza w zupełności wystarczy.
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
Nie ty napisałeś zwykłą/niezwykłą historie. A ja spostrzeżenia po montażu tego czegoś.
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
A ty wałujesz ludzi z forum i jaki to ma związek z wątkiem? Temat po prostu śmierdzi mi reklama i tyle. Tak bo ty kupiłeś to są najlepsze.
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
Życzyć to możesz sobie szczęścia i zdrowia,forum jest od wyrażania opinii. Skąd mam wiedzieć ze nie sprzedajesz tego badziewia,a tym wątkiem robisz sobie reklamę? Wiec i ja dorzuce ze dla mnie liczy sie przede wszystkim bezpieczeństwo moje i mojej rodziny,wiec nie ma tu miejsca na szpan chińskimi felgami z plasteliny czy zawiasem od skośnookich. Pewny jesteś ze to właściwe forum to wyrażania takich opinii?
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
Ech polska mentalność mam i chwale
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
Powiedz mi FAFALE czy miales widziales na oczy ten zawias?
-
[ALL] ATE POWER DISC - opinie
A z tymi co nie tak?