Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Odbije trochę od tematu,ale jak to możliwe ze olej castrola 10w60 ma mniejszy wskaźnik lepkości od oleju Mobila 0w40? http://www.forumsamochodowe.pl/oleje/
  2. Musi być vag chyba od wersji 6.
  3. Moze czujka sie wysunęła.
  4. Pamiętajcie ze przy starych kolach rozrzadu nie ma co patrzeć ze ze fabryka zaleca wymianę co 120ty,tylko robic co 50-60tys
  5. marewel odpowiedział(a) na fireman tom temat w 1.9TDI
    Słyszałem ale nie wiem czy dobre.
  6. Ja jeszcze czekam,kupowałem przez pośrednika.
  7. To widziałeś zupełnie coś innego niż ja,ostatnie 2 motory które miałem okazje rozbierać przebiegi znaczne 400 i 450tys miały właśnie zużyte krzywki i szklanki.Przy czym nie idealne powierzchnie szklanek można zauważyć już przy przebiegu rzędu 250-300tys.
  8. Ceny z kosmosu,ale komu drogo niechaj nie je.
  9. Po tyle to kupuje nowe lemy.
  10. Rolki od pompowtryskow to chodzili by i bez oleju. Stawiam na olej nie spełniający norm,widziałem paska AVB,zrobilo sie to samo,a na obudowie rozrządu widniał napis 0W30 a o ile mi wiadomo to do pompwtryskwo nie ma oleju o takiej lepkości.
  11. Koleszka jezdzil w pasacie na seryjnym amorku i springach -40 i nic sie nie dzialo.
  12. W silnikach ALH i AGR tez stosowano pompe 11mm,tak wynika z broszury Gates. http://www.inter-team.com.pl/dopobrania/gates3.pdf
  13. To to ze ALH ma inny blok silnika.
  14. Przynajmniej nie napisał "moja niezwykła przygodo-historia z tarczami ATE" Tez miałem to kupić ale cena skutecznie odstrasza. Bylo zainwestowac jak juz wczesniej pisalem w komplet z zaciskami pod tarcze 288 przynajmniej by to jakos hamowalo.
  15. marewel odpowiedział(a) na mich24 temat w 1.9TDI
    Do ustawienia zapłonu na lampę.
  16. Widze coraz to nowszych teorii wyssanych z palca można sie dowiedzieć. Niektóre typy amorów przednich w np passacie maja tendencje do ściągania trzpienia do dołu,wiec nie ma problemu z założeniem krótszych sprężyn. Odpuść sobie odboje gumowe,maja być z pianki jak oryginalne.
  17. Lepiej,ale dayco tez szly na 1 montaz.
  18. To zakładasz ATE pod 288 i zaciski z tloczkami 57mm i roznica jest znacząca. Ostatnio sprzedałem komplecik tarcze-zaciski jarzma-klocki -blachy osłaniające za 150zl.
  19. robertb kup sobie zestawik tarcz 288 pod zacisk ATE i bedziesz zadowolony.Mowie Ci szkoda kasy na te ate,zwykła gładka tarcza w zupełności wystarczy.
  20. Nie ty napisałeś zwykłą/niezwykłą historie. A ja spostrzeżenia po montażu tego czegoś.
  21. A ty wałujesz ludzi z forum i jaki to ma związek z wątkiem? Temat po prostu śmierdzi mi reklama i tyle. Tak bo ty kupiłeś to są najlepsze.
  22. Życzyć to możesz sobie szczęścia i zdrowia,forum jest od wyrażania opinii. Skąd mam wiedzieć ze nie sprzedajesz tego badziewia,a tym wątkiem robisz sobie reklamę? Wiec i ja dorzuce ze dla mnie liczy sie przede wszystkim bezpieczeństwo moje i mojej rodziny,wiec nie ma tu miejsca na szpan chińskimi felgami z plasteliny czy zawiasem od skośnookich. Pewny jesteś ze to właściwe forum to wyrażania takich opinii?
  23. Ech polska mentalność mam i chwale
  24. Powiedz mi FAFALE czy miales widziales na oczy ten zawias?
  25. A z tymi co nie tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.