Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Ale czy temat jest o tym czym pisałem tego posta czy o walce?
  2. A mi sie wydaje ze nie masz pojęcia o czym mówisz,bo adamek zarabia bankę $ z walkę a golota moze z 10tys i to on chce zarobic przyu adamku a nie odwrotnie. Ponadto adamek jest w szczycie formy i może przebierać w przeciwnikach.
  3. Nie lepiej wymienic koncowki?
  4. Nie ma lepszego sposobu niz wypalenie
  5. marewel odpowiedział(a) na tytyryty temat w Inne marki
    Jedyne co jest fajne w tym aucie to ARL 150KM,niestety go nie masz.
  6. Chyba zapomniales ze AWX ma 280 niutona w serii.
  7. OT BPW to jakias dziwna konstrukcja 8 zaworow,walki wyrównoważające.
  8. Ten sam komplet mam za 1325zl Naprzyklad dolny prosty 165zl. Lewy gorny przedni 110 Mowa o Meyle,ja płaciłem na allegro trochę drożej. Jednak mimo wszystko wolałbym meyle niz febi.
  9. Takiego starego pazdziora to juz malo kto nie ogarnia.
  10. W gdansku masz Roberta z tunup troche blizej,a zeby walil lipe to nie slyszalem.
  11. Cos w stylu błąd montażu,kupowałem od jakiejś firmy z lodzi dokladniej AUTOGIGANT z allegro. Dodam ze banda chamów.Niby wysyłali ten wahacz do siedziby w DE ten wahacz,ale pisma o odmowie gwarancji nie chcieli przedstawić.
  12. Ja mialem to wsadzone,po 2mcu pekla mi gumka oslaniajaca gwarancji mi nie uznali.
  13. Teraz to strzeliłeś sobie samobója. Ten silnik przy dynamicznej jeździe 20 spali.
  14. Sprawe załatwi korekta programu.
  15. 3 firmy ktore sie licza to: Lem Moog i Trw Reszta omijać szerokim lukiem.
  16. Trzeba bylo zalozyc nowe podkladki,groszowe sprawy. Stare zawsze puszczaja.
  17. marewel odpowiedział(a) na A-rek temat w Audi
    Na zegarach 250.
  18. Wiec kto chce fimic za okolo 1tys/zl prosze o PW.
  19. Nie wystarcza 312,wtedy wystarczy zmienić jarzma.
  20. Należy zaznaczyć ze castrol to największe gówno.
  21. A ten kolektor to taka tajemnica,bo pewnie wyspawany z kolanek hydraulicznych,wszystko czeka na uprawomocnienie w urzędzie patentowym dlatego jego zdjecie nie może byc nigdzie pokazane-narazie
  22. Masz małe ciśnienie oleju,należało najpierw wymienić pompę oleju.
  23. 3 przyczyny wolnego wstawania turbo: -przepływomierz (Twój aktualnie jest w stanie agonalnym) -źle wyregulowana sztanga -opalony wirnik turbiny (raczej mało prawdopodobne)
  24. Co nie kupisz i tak będzie dobre.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.