Treść opublikowana przez marewel
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ale czy temat jest o tym czym pisałem tego posta czy o walce?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
A mi sie wydaje ze nie masz pojęcia o czym mówisz,bo adamek zarabia bankę $ z walkę a golota moze z 10tys i to on chce zarobic przyu adamku a nie odwrotnie. Ponadto adamek jest w szczycie formy i może przebierać w przeciwnikach.
-
[ALL] Pompowtryskiwacze 038130073 AL
Nie lepiej wymienic koncowki?
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
Nie ma lepszego sposobu niz wypalenie
-
TOLEDO II 1,9 TDi
Jedyne co jest fajne w tym aucie to ARL 150KM,niestety go nie masz.
-
[B6 AWX] ... Made by Dr. Rogal... 160KM & 370Nm
Chyba zapomniales ze AWX ma 280 niutona w serii.
-
[B7 BPW] Jaki system napędu wałków wyrównoważąjących?
OT BPW to jakias dziwna konstrukcja 8 zaworow,walki wyrównoważające.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ten sam komplet mam za 1325zl Naprzyklad dolny prosty 165zl. Lewy gorny przedni 110 Mowa o Meyle,ja płaciłem na allegro trochę drożej. Jednak mimo wszystko wolałbym meyle niz febi.
-
Dobrzy chiptunerzy
Takiego starego pazdziora to juz malo kto nie ogarnia.
-
Dobrzy chiptunerzy
W gdansku masz Roberta z tunup troche blizej,a zeby walil lipe to nie slyszalem.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Cos w stylu błąd montażu,kupowałem od jakiejś firmy z lodzi dokladniej AUTOGIGANT z allegro. Dodam ze banda chamów.Niby wysyłali ten wahacz do siedziby w DE ten wahacz,ale pisma o odmowie gwarancji nie chcieli przedstawić.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja mialem to wsadzone,po 2mcu pekla mi gumka oslaniajaca gwarancji mi nie uznali.
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
Teraz to strzeliłeś sobie samobója. Ten silnik przy dynamicznej jeździe 20 spali.
-
[VW TOURAN] Problem z zapalaniem
Sprawe załatwi korekta programu.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
3 firmy ktore sie licza to: Lem Moog i Trw Reszta omijać szerokim lukiem.
-
[B5 AFN] Przydymiony wtrysk sterujący+cykanie podczas przyśpieszania
Trzeba bylo zalozyc nowe podkladki,groszowe sprawy. Stare zawsze puszczaja.
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów ( uzupełnione o brakujące logi i nowe logii)
U mnie bipy nie przekraczaja 10,za to korekcje gorsze.
- [INNE] Audi 100 C4
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
Wiec kto chce fimic za okolo 1tys/zl prosze o PW.
-
[ALL] Oznaczenie, zamiana i róznice w przednich tarczach hamulcowych. (320mm)
Nie wystarcza 312,wtedy wystarczy zmienić jarzma.
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju po chipie
Należy zaznaczyć ze castrol to największe gówno.
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
A ten kolektor to taka tajemnica,bo pewnie wyspawany z kolanek hydraulicznych,wszystko czeka na uprawomocnienie w urzędzie patentowym dlatego jego zdjecie nie może byc nigdzie pokazane-narazie
-
[B5 1Z] Małe ciśnienie oleju + rozrząd + małe ciśnienie na 1cylindrze+ silnik 80
Masz małe ciśnienie oleju,należało najpierw wymienić pompę oleju.
-
[INNE AHF] Nie jedzie do 2tyś obrotów, powyżej 2k w normie, prawie wszystko sprawdzone...
3 przyczyny wolnego wstawania turbo: -przepływomierz (Twój aktualnie jest w stanie agonalnym) -źle wyregulowana sztanga -opalony wirnik turbiny (raczej mało prawdopodobne)
-
[B6 ALT] Wymiana sprzęgła
Co nie kupisz i tak będzie dobre.