tytyryty

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia tytyryty

Reputacja

1. Auto jest całe zafoliowane jak nowe na placu u dealer stoi takich ok 100 sztuk.. Auta dostępne od ręki. OK poszukam info. Dzięki
  2. Witam Mam mały dylemat. Chcę kupić auto z salonu do mojej firmy, dostałem świetna ofertę na auto które jest na placu z Przebiegiem tylko 5 km. Cena super z tym, że auto jest zarejstrowane od 8 miesiącu na salon (nie jest to auto demo) . W ogloszeniu auto widnieje jako Nowe (bez przebiegu) Czy ktoś się orientuje czy: -gwarancja liczy się od daty pierwszej rej. nawet jak był to salon czyli gwarancję mam tylko na 16 mies. Lub jeżeli wydaje to salon z przebiegiem "zerowym" to gwarancja liczy się od momentu wydania auta. -czy takie nowe auto od drugiego właściciela mogę uznać jako nowe w przepisach księgowych?
  3. Opony pochodza z Seata Leona:d Leżą u mnie w piwnicy i czekają na nabywce. Nosność o ile pamietam to 690kg Przejechane maja ok 1000km
  4. Jak ktos z EG poszukuje opon letnich to mam na sprzedaż Matadory Elite 2 rozmiar: 225/55/16 95v sztuk: 2 Bieżnik 7mm
  5. tytyryty

byle do 2012 i tak bedzie koniec swiata:d
  6. ja mam w firmie 4 avensis 116km i to jedna wielka porazka. jezdzily do 120tys pozniej co 2 tyg. serwis. turbina byla wymieniana prawie w kazdym przy 65 t km. jesli avensis to tylko po fl 126km to jest udany silnik. 116km to jedna wielka porazka. Najczesciej w firmowych padaly hamulce, przeplywka, blad kontroli trakcji. Auto mialo 2 akcje serwisowe w tym jedna na wymienie kolumny kierowniczej. i radze sprawdzic czy taka wymiana byla w Twojej avce bo to strach takim jezdzic z wadliwym elementem. Druga sprawa to przepalajace sie zarowki - raz w miesiacu wymiana. zeby wymienic zarowke musisz rozebrac pol przodu. Silniki 1.8 PB przed FL tez mialy wade - wymieniali pol silnika podczas akcji bo okazala sie ze silnik bral mega duzo oleju i to kazdy egzemplarz. To samo z silnikami 2.0 PB - wyrywaly sie sruby z bloku. Jednym slowem avka przed FL to jedna wielka porozka - same akcje serwisowe na ktore nie wszyscy mogli sie zalapac. - pisze to z doswiadczenia bo sporo takim autem przelatalem.
  7. tytyryty

Ceny wariują !!

jak piwo pojdzie w gore to pierd...e wyjeżdżam:D z kraju:D
  8. tytyryty

Ceny wariują !!

czyli mozna i na ukrainie kiedy w koncu cos u nas zrobia "Walcząc ze wzrostem cen paliw rząd Ukrainy wyznaczył graniczne stawki produktów naftowych, sprzedawanych na stacjach benzynowych - poinformowało w poniedziałek biuro prasowe prezydenta Wiktora Janukowycza. Najtańszej benzyny typu A-95 nie można będzie sprzedawać powyżej 9,5 hrywny za litr (3.45 zł), a oleju napędowego - powyżej 9 hrywien za litr (3,26 zł) - poinformował prezydenta wicepremier Andrij Klujew. "
  9. tytyryty

Ceny wariują !!

a jednak mozna taniej: http://www.rp.pl/artykul/611225.html ciekawe czy tusk i komorowski umieja tupac:)
  10. Szukalem na forum i doslowanie kilka osob wymienialo kolo zamachowe/dwumas w autkach z silnikiem na benzynke. czy to swiadczy ze przy silnikach z PB sprzeglo pada nie tak czesto jak w dieslu? Czym sie roznia dwumasy/kola zamachowe w dieslach i PB?
  11. tytyryty

Ceny wariują !!

a ja wam mowie, ze nie ruszy:D jak pisalem wczesniej za pare dni rocznica smolenska i pozniej bedzie sie trabilo o tym do konca roku. tak sie tego osluchamy ze nawet nie zobaczymy jak cena paliwa bedzie 6 zl:d hehe:d przed wyborami tylko beda obiecanki-cacanki:d cena spadnie o pare groszy:d a po wyborach znowu to samo:d Istna Republica Banana of Poland pozostaje nam tylko " zrobic sciepe narodowa i kupic bombe atomowa"
  12. tytyryty