Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AKN] Co można zrobić do 4 tyś ?
3.0 TDI jest na cr
-
[B5 AJM] Olej 0W-30 - zostawić czy zmieniać na inny ?
Zmieniaj na motula 5w40 lub mobil 5w30
-
[B6 AWX] Wymiana turbosprężarki AWX/BRD - ceny
Na passat.pl jest turbawka BRD za 1150zl
-
[B6 BFC] Prośba o analizę kątów wtrysku i przepływki
Lm ok,turbina wachluje trochę ciśnieniem czyżby wadliwa
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
To smigaj szybko na szrot poszukaj jeszcze co najmniej komplety.
-
[B5 AFB] Wymiana odmy na stary czy nowy typ ?
Ze gdzie niby? To jakaś całkiem nowa teoria.
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów (zaczął dymić na czarno)
OMG,bym Cie nazwal po i mieniu ale zaraz sie obrazisz. Robisz zamieszanie,ludzie tracą czas i chca ci pomóc a ty opalu nalałeś? :wallbash:
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
Narazie to widze admini nie robia nic w tej sprawie....
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
A jak mnie chcieli wydymac to jeszcze warma dostalem.
-
[B5 AJM] Dziwny proces rozładowywania akumulatora
Jakiej firmy jest akumulator?
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
Rozkreci sie napewno,z tym ze moze toszke wolniej.
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Chlopie przeplywomierz masz zdrowy.
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
Jak przeplywka ma pokazywac wiecej jak turbina nie pompuje tyle co powinna? Ty jak zwykle od d*py strony zaczynasz... Nie ma.
-
[B5 AFN] Słabo pali po wymianie końcówek wtrysków
Kąt wtrysku ustaw.
-
[B5 ADP] Stukające klocki hamulcowe
Wiec zainteresuj sie jak wyglada jarzmo i zacisk w adp. Mogly powybijac sie jarzma,przez to klocki mogą stukać.
-
[B5 AJM] Bezpieczna granica dla silnika ?
Wzgledem jakiego splania wzrosnie? Bajko-pisarzy ktorym pali 4.3-4.8 w trasie? To wzrosnie na 6? :wallbash:
-
[B5 ADR] Problem z rozrządem
Rolka pod 152 zeby z togo co mi woadomo jest juz wycofana.
-
[B5 AJM] Bezpieczna granica dla silnika ?
Jasne,jak uzywasz pelnej mocy to napewno wzrasta.
-
AUDI S4 SID
Szacun za projekt,tylko ta podpora walu Meyle jakas nie zawodowa.
-
[B5 AKN] Analiza nowej przepływki
Widze ze to wahanko cisnienia to standard dla 2,5tdi.
-
[B7 BKN] Bardzo proszę o analizę logów - V6 3.0 TDI
Zle zrobione logi.
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
Mogla gruszka sie rozleciec ale nie wiem czy to jest możliwe,raczej nieszczelność.
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
Pierwsza turbine VNT w benzynowcu zastosowalo Porsche w 2007 lub 2008r wiec sam sobie odpowiedz na to pytanie.
-
[B5 1Z] Jak uzyskać 150PS ?
Osiowość kolek się zgadza,prz pompie z piasta i regulowana na fasolkach?
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
Czyszczenie czego?