Michaelo

• Ostatnia wizyta

O Michaelo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Michaelo

Reputacja

1. Jak wysterować Climatronic gdy chcę podłączyć zwykłe ogrzewanie postojowe - Nie fabryczne. Pod który pin w Climatronicu mam się podłączyć z sygnałem "plus" (który to wysyła Webasto) ??
  2. Starsza konstrukcja. Coraz mniej dobrych/sprawnych zamienników. Nieco bardziej awaryjny. Nie jest to zły piec, ale podczas planowania montażu tzn. gdy mamy wybór urządzenia, wolałbym uderzyć w TT. To jest tylko moja opinia.
  3. Odradzam DW/BW 50. Polecam Thermo Top'a. Posiadam manuala montażowego do B5 (AJM).
  4. Siema, jestem właścicielem tego konta na allegro: http://allegro.pl/zestaw-webasto-tt-c-analog-sterowany-gsm-komplet-i2079804744.html Tutaj moje auto z zamontowanym zestawem: http://www.a6klub.pl/a6-c4-25-tdi-ael-fwd-avant-vt20221.htm#221827 Oferta dla klubowiczów: http://www.a6klub.pl/ogrzewanie-postojowe-webasto-komplet-sterowny-gsm-vt42953.htm Oczywiście w każdym względzie możemy się dogadać. Jakieś pytania? Śmiało PS Mam opanowaną opcję załączania Climatronica.
  5. No nie jest to regułą. Nigdy się z tym nie spotkałeś?
  6. Również potwierdzę, że w temp. grubo poniżej 0C słychać głośniejsze (bardziej dobitne) dźwięki. Dotyczy to w sumie niemal wszystkich elementów. Sama praca zimnego silnika jest głośna.
  7. Z tego co widzę to chciał sprytnie zacwaniaczyć, lecz pechowo trafił na kogoś kto przelatywał na póóóźnym zielonym.. Widać, że lewo skręt, jadący w tym samym kierunku co cwaniaczek dostał zielone światło.
  8. Jedyny dodatek jaki ja stosuje to preparat, który "Zapobiega żelowaniu oleju napędowego". Oczywiście tylko podczas dużych mrozów (czyli w zasadzie centrum zimy).
  9. Zazwyczaj po chipowaniu ECU (zmiana map pamięci) pojawia się trwały błąd 65535 - uszkodzenie sterowanika.
  10. Szybka operacja wymiany baterii zazwyczaj nie wymaga programowania pilota
  11. Współczuję.. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84163.msg987994#msg987994
  12. Polecam ten zabieg! Choć mam Audi A6 lusterka mamy takie same :> Dzięki za opis Dla porównania wielkości wkładów lusterek zamieszczam foto:
  13. Kolega zapewne ma racje. Ale jeśli już jesteśmy po takiej regeneracji to moim zdaniem warto co jakiś czas, cyklicznie wywołać ten sztuczny ruch sztangi w pełnym zakresie ruchu, sposobem opisanym przez Zbijar5. Myślę, że na pewno to nie zaszkodzi. W szczególności powinno dotyczyć to osób, które na codzień jeżdżą autami w mieście, co wiąże się zazwyczaj z jazdą na nieco niższych obrotach.
  14. Dzięki za instrukcje! Mam jeden problem: Po instalacji tempomatu w AJM dokonałem adaptacji wg wskazówek czyli wartosć 11463. Niestety po wprawieniu auta w ruch wyskakuje błąd nr 778 - Czujnik skrętu kół - G85. Dodam, że auto jest z 2000r sedan z ESP. Proszę o pomoc [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:25_________________________________________________Gdy "chwyci" błąd, na zegarach świecą się kontrolki: ABS, ESP, oraz czerwony wykrzyknik na Fisie. Może wrócić do poprzedniego logowania?? Ale w jaki sposób?[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:33_________________________________________________Dotarłem do sedna sprawy. W tej chwili działa wszycho idealnie. Błąd był spowodowany złym ustawieniem czujnika skrętu kół. Czujnik skrętu koła - właściwie czujnik obrotu kierownicy. Był on przekręcony o jeden pełny obrót, czyli wskazywał błędne położenie kierownicy podczas jazdy. Co powodowało zakłócenie obliczeń dla systemu ESP i wskazanie błędu. Po cofnięciu tego jednego obrotu czujnika wszystko wróciło do normy. W tej chwili nie widzę potrzeby kalibracji. Sprawdzono za pomocą Vaga. Zapewne dotyczy to Audi wyposażonych w ESP. Pozdrawiam
  15. W moim przypadku (A6 1995r.) napis BOSE jest tylko na radiu i na sub. w bagażniku. Mam głośniki w drzwiach - 6 szt. Na maskownicach brak info o bose. Po demontażu tapicerki drzwi okazało się że wszystko jest Bose, wzmacniacze w drzwiach, głośniki i całe obudowy z okablowaniem