Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System audio w a4/b5 2000 r. [bose czy standart]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

jak rozpoznac czy sprzet audio w a4/b5 2000 r. jest BOSE czy standart?

musze kupic nowe radio i nie wiem w jakim standarcie brac?

czy chodzi o to ze w BOSE glosniki sa aktywne?

pozdrawiam

Opublikowano

W bose masz w tylnych dzwiach głośniki, sobwoofer w bagażniku jeśli to avant, na maskownicach głośników w przednich drzwiach jest napis bose.

Jeśli chcesz kupić ori radio to praktycznie każde od chorusa w górę może byś bose albo zwykłe bo to się przestawia Vagiem w 20sek.

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

witam

to jest audi (nokia)

http://www.allegro.pl/item809119405_audi_a4_2001r_b5_1_9tdi_subwoofer_tuba.html

a to bose

http://www.allegro.pl/item791957173_audi_a4_avant_b5_wzmacniacz_bose_caly_system_bose.html

:mysli: tak chyba najprościej poznać patrząc na tubę i okablowanie ...

wiec to chyba nie do końca tak tylko vagiem sie zmieni w 20 sek

z tego co pamiętam nokia bas to 40W a bose to 100W

poprawcie mnie jeśli sie mylę (ludzka rzecz się pomylić)

pozdro

Opublikowano

W bose masz w tylnych dzwiach głośniki, sobwoofer w bagażniku jeśli to avant....

nie mam bose a mam to wszystko więc to trochę nie tak :gwizdanie:
na maskownicach głośników w przednich drzwiach jest napis bose

to by się zgadzało
Opublikowano

ale nie jeden kolega z forum przekonał się że ma BOSE a nie ma napisu na maskownicach :naughty:

więc najłatwiej to chyba ściągnąć boczek i popatrzeć na firme głośników, albo z kodów wyposażenia

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W moim przypadku (A6 1995r.) napis BOSE jest tylko na radiu i na sub. w bagażniku. Mam głośniki w drzwiach - 6 szt. Na maskownicach brak info o bose. Po demontażu tapicerki drzwi okazało się że wszystko jest Bose, wzmacniacze w drzwiach, głośniki i całe obudowy z okablowaniem :naughty:

Opublikowano

uzupełnij profil, i tak zgadza sie nbniemusi byc napis na blendach, zoabacz bo wooferku i głosnikach

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie, mam w aucie suba bose i podpięte są do niego głośniki nokia. Jak to podłączyć do zwykłego radia jeśli jest ylko 5 nędznie wyglądających kabelków + jeden grubszy od suba??? :wallbash:

Opublikowano

Nie wiem czy do fabrycznego radyjka podepniesz sub. musialo by byc to zrobione fabrycznie a tak to chyba nici ;/

Opublikowano

Szczerze to u mnie audio gra bardzo dobrze ;-) Aż muszę to rozebrać i zobaczyć czy przypadkiem nie mam BOSE u siebie ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.