Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzesiek234

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kolega ma AJMa a tam jest klapa gasząca bo to silnik na PD, więc proponowałbym to sprawdzić czy pracuje po przekręceniu kluczyka. pozdrawiam
  2. Witam Mogę prosić o nr. pływaka paliwa w zbiorniku do A6 C5 1.9tdi 2004 rok. Może ktoś wie czy to taki sam jak w A4 1.9 tdi. Z góry dziękuje i pozdrawiam
  3. To przepływomierz, wilgotne powietrze powoduje że przepływka podaje dane o większej masie powietrza do kompa. Sprobuj wyczyścić i zobaczysz czy nie odmuli auta lub podmień z innego na próbę.
  4. Witaj Miałem podobne objawy też temp. dochodziła mi do ok. 70 stopni i dalej nie chciała, kupiłem termostat w aso wraz z oringiem coś ok.120zł. Po wymianie wszystko wróciło do normy temp. w czasie jazdy zawsze ok 90, spada tylko na dłuższym postoju na jałowym jak jest duży mróz ale ten typ tak ma. Więc myślę że może trafiłeś na jakiś wadliwy termostat. pozdrawiam
  5. Dzięki wielkie uratowałeś mi życie :>
  6. Witam Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi podać numery poduszek silnika do AJM-a lewa i prawa, gdzieś kiedyś się na nie natknąłem a teraz nie mogę znaleźć. Czy są takie same jak do AFN-a? Z góry dziękuję i pozdrawiam Hej już nikomu się do etki nie chce zajrzeć ;(
  7. Ja mam ale właściwie nie używam, ale moja dziewczyna to nawet dziś jak wsiadła to od razu włączyła sobie, dzięki temu zawsze jest gorąca - także świetna inwestycja
  8. Grzesiek234 odpowiedział(a) na Lok temat w Audi A4 B5
    Spróbuj jeszcze poluzować złączkę między katakizatorem a tłumikiem i się przejechać parę metrów może mechanik plecionkę wymienił a nie ustawił wydechu i są naprężenia a może wieszaki są wyciągnięte
  9. Dodam tylko że miałem tak samo i wymiana plecionki również u mnie pomogła(wyglądała jak nowa a mechanik powiedział że jestem głupi że chcę wymieniać :> ) pozdrawiam wszystkich
  10. Zastosuj opcje z pierwszego postu - sprawdzona i bez komplikacji - piątka i pchamy
  11. Tak ta śruba służy do rozkręcania filtra, na klucz imbusowy. Sprubuj dokręcić byle niezamocno, jeśli nie pomoże to kup filtr i wymień w zestawie są zawsze dwa oringi które się wymienia i pewnie któryś nawalił, koszt jest niewielki bo wymienia się tylko wkład który jest w tej metalowej puszce.
  12. Myślę że wymiana tego który jest na nowy i poprawne ustawienie wydechu wystarczy - skoro wszystkim innym wystarcza to i ciebie powinno to działać, no chyba że już wymieniłeś i nie widac poprawy? U mnie plecionka wyglądała jak nowa a powodowała drżenie i buczenie w pewnym przedziale obrotów - a po wymianie :>
  13. Też miałem problem z drganiami i buczeniem między 1800-2000obr. i wymiana plecionki załatwiła sprawę ( a wyglądała jak nowa).
  14. Bosal robi niezłe zamienniki do A4 i cena jest przyzwoita, w IC niecałe 600zł. i śpisz spokojnie.
  15. Ja bym skupił sie na plecionce daje takie same objawy, moja wyglądała ja nowa a robila to samo - aż szkoda było wycinać. Kazdy mechanik mówił że to głupota wycinać taką plecionkę, a po wymianie - cisza :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.