Treść opublikowana przez naph
-
System audio w a4/b5 2000 r. [bose czy standart]
witam jak rozpoznac czy sprzet audio w a4/b5 2000 r. jest BOSE czy standart? musze kupic nowe radio i nie wiem w jakim standarcie brac? czy chodzi o to ze w BOSE glosniki sa aktywne? pozdrawiam
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
na bank chcial zarobic...sprzedaje swojego chorusa i chce kupic takie z opcja mode/cd co polecacie do a4 2000? a moze jednak cd palyer? tylko pewnei stare zjechane juz sa.. pozdrawiam serdecznie
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
gosc ze sklepu gdzie kupilem adapter upiera sie ze w radiu chorus zmieniarke wlacza sie przyciskiem TP.. a TP to przeciez informacje dla kierowców
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
pisze jak byk ze sie nie da ale..wejscie jest z opisu na radio wynika ze sie da 'producent' kabelka z linka tez zapewnia ze sie da.. spraawdzil to ktos z Was?
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
nie da sie?wejscie z tylu jest jak na schemacie z linka...
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
jak wlaczyc wejscie na zmieniarke w radiu Chorus by Blaupunkt (od 1995 г.) podlaczylem tam odtw. mp3 specjalnym kablem ( adapter aux in mini jack: http://allegro.pl/item464686576_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html i nie wiem jak uruchomic tryb zmieniarki zeby slychac bylo muzyke z odtw. mp3. na przednim panelu chyba nie ma przycisku wyboru radio/zmieniarka.. dziekuje za szybka pomoc
-
[B5 AAH] podlaczenie mp3 player do gniazda zmieniarki
jak wlaczyc wejscie na zmieniarke w radiu Chorus by Blaupunkt (od 1995 г.) podlaczylem tam odtw. mp3 specjalnym kablem ( adapter aux in mini jack: http://allegro.pl/item464686576_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html i nie wiem jak uruchomic tryb zmieniarki zeby slychac bylo muzyke z odtw. mp3. na przednim panelu chyba nie ma przycisku wyboru radio/zmieniarka.. dziekuje za szybka pomoc pzdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
opole wita!!