Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
W adp jest pompa taka jak na obrazku.
-
[B7 BRD] Co diagnozować przed zakupem A4 BRD ??
Raczej hamownia tylko.
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania od maXgear
Firma to maxgear napisal,zreszta chinskie badziewie.
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelniacza wału
Sory ale jak nie wiesz jak sie do tego zabrac to lepiej zlec specjaliscie. PS musisz zdemontowac m.in pasek rozrzadu.
-
[B5 AEB] Co sądzicie o firmie MIKODA
Panowie mikoda robi tarcze dla brembo.
-
[ADR B5] Czy przeskoczył pasek rozrządu ?
O kurka to zes narobil. jansne ze przeskoczyl
-
[B5 AEB] Problem z czujnikiem ciśnienia doładowania
Popatrz na turbine do niej przyczepiona jest gruszkla,do gruszki podlaczony jest wezyk ktory to podlaczony jest do zaworka N75. I widac co z tego wychodzi.
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
Rozwalony wirnik mozna poznac po ty ze na wolnych obrotach wydaje sie byc ok,natomiast podczas jazdy plyn sie gotuje.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę grupy 011
N75 sprawny?
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Skoro chodza plynnie to co ma sie rozjeździć? Chociaz przeplywomierz tez byl sprawny i nowy a kilka osob twierdzilo ze jest inaczej :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Czy po wymianie kompletnych wtrysków trzeba coś ustawiać ?
W woli wyjasnienia podkladka jest miedzy glowica silnika a wtryskiem.
-
[B5 AHL] Jak sprawdzić czy niezbędne jest planowanie bloku ?
Kurde plyn dziury,nastraszyliście chłopaka a jemu tylko uszczelkę wywaliło może nawet nie trzeba planować glowicy.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Uwalony przepływomierz mniejsza dawka paliwa-mniejsza dynamika gazów spalinowych. Mialem idento przypadek uwalona przeplywka i cisnienie falowalo jakby byly kierownice zapieczone.
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Zanim zaczniesz podmieniać polowe silnika,najpierw doprowadź geometrie turbiny do normy[przypuszczalnie sie przycina] pozniej zrob loga z grupy 008.
-
[B5 AEB] Problem z czujnikiem ciśnienia doładowania
Ludzie tylu nowych informacji to dawno sie nie dowiedzialem,czujnik w aeb,ze w tdi jest on w tym miejscu i itp Wiec jeszcze raz AEB nie ma map sensora,a czujnikjest w 1.8t począwszy od APU i jest on w miejscu zaznaczonym na zdjeciu.
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Przeplywomierz sprawdza sie w grupie 008 a nie 003
-
[B5 AJM] Przegub zewnętrzny
Mysle ze metelli to jeden z najlepszych zamiennikow. Nie jest to zaden chinczyk tylko ory wloski z napisem made i n italy.
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Wiec co wadliwa turbina
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Radze przeczytać jeszcze caly watek zanim znowu palniesz głupotę typu wadliwa turbina.
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
Zdaje sie ze to tylko przycinajace sie kierownice.
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
A prawie kazałeś wymienić mu pół silnika. Naucz się najpierw jednego(zanim zaczniesz pouczać kolejny raz Rogala): skoro ciśnienie zadane jest utrzymane,a watrosc przepływu powietrza się nie zgadza to jest uwalony przepływomierz lub czego jeszcze nie doświadczyłem map sensor.
-
[B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm
Ale szanse sa.
-
[B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm
Mozesz miec 2 rodzaje AA lub AL. TO te rame pompki tylko roznia sie elektro zaworem.
-
[B5 ALF] Dwa błędy przepustnicy 17967 i 17973
Domyslam sie ze jest uszkodzona,tylko kwestia tego jak ja naprawić nie wymieniając na nowa.
-
[B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm
AVF ma te same pompki co ARL.