Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AKN] Ciężko zapala na ciepłym silniku
Nie drutuj swojego pojazdu żadnymi opornikami z allegro-moja rada.
-
[B5 AFN] Problem z układem chłodzącym - wyciek ze zbiorniczka wyrównawczego
Co ma zbiorniczek do wywalnia plynu? Pompa wodna padla,albo wydymalo uszczelke pod glowica.
-
Polska - Irlandia Północna
Eee oni umieja grac....ale do tylu
-
[B7 BLB] Brak ciśnienia oleju w BLB
BKD nie ma walkow wyrównoważających?.
-
[B5 AFN] Zsuwanie sie paska rozrządu
I to jest najbardziej prawdopodobna przyczyna zjeżdżania paska,czyli zużyte kola,bo nie wiem w jaki sposób można przykręcić zle pompę.
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
Blow-off :>
-
[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu
Dlatego tez ma odpowiednia konstrukcie. Wysilony to jest AFN przy tej mocy.
-
[B5 ADR] Jakie świece zapłonowe polecacie ?
Wiec kupuje beru,boscha,championy i od tamtej pory nie mam problemow.
-
[B5 ADR] Proszę o analizę błędów
Slawne klapy.
-
[B5 ADR] Jakie świece zapłonowe polecacie ?
Tez slyszalem takie opinie,czyli wychodzi na to ze w IC maja podroby w focie i jeszcze gdzies tam. To powiedz gdzie mam kupic ory bo skonczyly mi sie pomysly.
-
[B5 ADR] Jakie świece zapłonowe polecacie ?
Bo mialem z nimi same przeboje. Ostatnio A6 2,4 na ngk zaczęło przerywać gdzie na ory jeździło normalnie. Inny przypadek to zakladam 4 nowe swiece auto pali na 3 gary,okazuje sie ze na jednej NOWEJ SWIECY nie ma wcale iskry I bylo jeszcze pare inych dziwnych przypadkow ale nie mam czasu opisywac. Ja NGK omijam z daleka,a wy zrobicie jak zechcecie.
-
[B5 ADR] Jakie świece zapłonowe polecacie ?
Wszystkie inne tylko nie NGK
-
[B7 BRD] Ogromna utrata mocy lub jej brak zamiast 170 jest 133
Jak juz pisalem,byl pooobny przypadek na passat.pl Pomoglo czyszczenie czy wymiana pompowtryskow nie pamiatam dokladnie.
-
[B5 AKN] Logi końcowe - strona III - proszę o analizę
Moze troche w zadnym wypadku !!!! .... lmm jest zalezne od turbo a nie odwrotnie ... taka jest charakterystyka AKN/AFB ae zadam pytanie : masz kata ? Odgrzeje kotleta,ale sam rogal gdzies napisal ze jak jest za mala dawka to i dynamika gazow spalinowych jest mniejsza a przez to cisnienia moga byc inne niz powinny. Dodam od siebie ze najnowszy VCDs,podczas sprawdzania kata wtrysku pokazuje ZGMP +2,a gdy chcemy to wszystko zapisac czyli robimy loga wychodzi ze jest PGMP -2 dziwne ale prawdziwe i nie wiem dlaczego tak jest.
-
Nowa Metallica "Death magnetic"-kto przed a kto juz po..
Black byl slaby ale dalo sie posluchac.
- [B5 AHL] Kolektor wydechowy
-
Intel Pentium D 950 3.4GHz czy Pentium D 955 Extreme Edition ??
Nie lepiej najnowszego penta + ddr3?
-
[B7 BRD] Ogromna utrata mocy lub jej brak zamiast 170 jest 133
Poszukaj na necie te silniki czyli 170 maja problemy z zapychającymi sie wtryskiwaczami.
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Wlasnie Macieju dlaczego sie nie wybrales?
-
[B5 AKN] Ukręcona świeca żarowa (zdjecia)
Wątpliwa sprawa z nawierceniem gwintownika.
-
[B5 AEB] Falujące obroty po ponownym podłączeniu akumulatora
adaptacja przepustnicy
-
[B5 ADR] Po wymianie popychaczy hydraulicznych
Tak a jak nabijesz 200 to silnik do remontu. Oświecę Cie wiec popychacze nie rzadko wytrzymuja 500.
-
[B5 ADR] Procedura wymiany uszczelek pod miska olejową
Sprawdz czy to na pewno z pod miski,bo tam jest uszczelka metalowa wiec wycieki zdażają sie rzadko.
-
[ALL B5] Czy łożyska firmy TIMKEN są dobre ?
Nie martw sie na zapas timeken napewno jest lepszy niz masa smieci dostepnych na rynku.
-
[B5 ADP] Podgrzewane fotele - napięcie jest, ale nie grzeją
Zdaje sie ze tam ma byc takie napiecie o jakim mowisz,najprawdopodobniej maty spalone.