Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Nie drutuj swojego pojazdu żadnymi opornikami z allegro-moja rada.
  2. Co ma zbiorniczek do wywalnia plynu? Pompa wodna padla,albo wydymalo uszczelke pod glowica.
  3. Eee oni umieja grac....ale do tylu
  4. BKD nie ma walkow wyrównoważających?.
  5. I to jest najbardziej prawdopodobna przyczyna zjeżdżania paska,czyli zużyte kola,bo nie wiem w jaki sposób można przykręcić zle pompę.
  6. Blow-off :>
  7. Dlatego tez ma odpowiednia konstrukcie. Wysilony to jest AFN przy tej mocy.
  8. Wiec kupuje beru,boscha,championy i od tamtej pory nie mam problemow.
  9. Tez slyszalem takie opinie,czyli wychodzi na to ze w IC maja podroby w focie i jeszcze gdzies tam. To powiedz gdzie mam kupic ory bo skonczyly mi sie pomysly.
  10. Bo mialem z nimi same przeboje. Ostatnio A6 2,4 na ngk zaczęło przerywać gdzie na ory jeździło normalnie. Inny przypadek to zakladam 4 nowe swiece auto pali na 3 gary,okazuje sie ze na jednej NOWEJ SWIECY nie ma wcale iskry I bylo jeszcze pare inych dziwnych przypadkow ale nie mam czasu opisywac. Ja NGK omijam z daleka,a wy zrobicie jak zechcecie.
  11. Wszystkie inne tylko nie NGK
  12. Jak juz pisalem,byl pooobny przypadek na passat.pl Pomoglo czyszczenie czy wymiana pompowtryskow nie pamiatam dokladnie.
  13. Moze troche w zadnym wypadku !!!! .... lmm jest zalezne od turbo a nie odwrotnie ... taka jest charakterystyka AKN/AFB ae zadam pytanie : masz kata ? Odgrzeje kotleta,ale sam rogal gdzies napisal ze jak jest za mala dawka to i dynamika gazow spalinowych jest mniejsza a przez to cisnienia moga byc inne niz powinny. Dodam od siebie ze najnowszy VCDs,podczas sprawdzania kata wtrysku pokazuje ZGMP +2,a gdy chcemy to wszystko zapisac czyli robimy loga wychodzi ze jest PGMP -2 dziwne ale prawdziwe i nie wiem dlaczego tak jest.
  14. Black byl slaby ale dalo sie posluchac.
  15. marewel odpowiedział(a) na rafis temat w Audi A4 B5
    nie
  16. Nie lepiej najnowszego penta + ddr3?
  17. Poszukaj na necie te silniki czyli 170 maja problemy z zapychającymi sie wtryskiwaczami.
  18. Wlasnie Macieju dlaczego sie nie wybrales?
  19. Wątpliwa sprawa z nawierceniem gwintownika.
  20. Tak a jak nabijesz 200 to silnik do remontu. Oświecę Cie wiec popychacze nie rzadko wytrzymuja 500.
  21. Sprawdz czy to na pewno z pod miski,bo tam jest uszczelka metalowa wiec wycieki zdażają sie rzadko.
  22. Nie martw sie na zapas timeken napewno jest lepszy niz masa smieci dostepnych na rynku.
  23. Zdaje sie ze tam ma byc takie napiecie o jakim mowisz,najprawdopodobniej maty spalone.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.