Treść opublikowana przez marewel
-
[B6 AVF] Rozrząd wymiana - opis wymiany ?
Foty dla zainteresowanych wysle na maila.
-
[B6 AVF] Rozrząd wymiana - opis wymiany ?
Nie wybiegaj za daleko,zdjęcie jest po bodajże 4 obrocie walu,blokady włożone w celu zrobienia zdjęcia. Strzałka napinacza jest dokładnie tam gdzie być powinna. PS. Ostatnie zdjęcie wrzucone na to forum,tu zawsze znajdzie sie mądrzejszy teoretyk co wie lepiej.
-
[B5 AHU] Logi do oceny - dłużej kręci na ciepłym.
Podnies dawke startowa i nie mecz ludzi tymi logami
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Jak ma domagac jak jest za male cisnienie doladowania?
-
Spociki Chełmskie
Tez wymyśliłeś ulice pierwszy raz o niej słyszę.
-
[B6 AWX] Napinacz paska wielorowkowego alternatora
Ewentualnie sama rolka 4max 0211-04-05463P w zaleznosci od znizek okolo 160-120zl
-
[INNE VW CADDY] Dlaczego VAG nie łączy się z częscią modułów ?
Pisz do mnie mam do sprzedania.
-
[B5 AJM] POTRZEBNY VAG LUBLIN - CHEŁM
Jak z dobrym to u mnie jest oryginalny HEX. 791 090 350
-
[B6 AVF] Prosze o analize logow
Jako ze kolega mial problem z wrzuceniem logow robie to ja: I jeszcze BS:
-
[B5 AEB] Kodowanie, adaptacja kolejnych kluczyków
Vagiem 2.5 to nie wiem.Jak tak zrobilem to w passacie: Co potrzebujemy: -interfejs VAG -kod immobilizera(powinien znajdować sie na przywieszce pod zdrapka przy plastikowym kluczyku) Odpalamy program wchodzimy w: [17 - Instruments] [Login - 11] - podajemy pin,poprzedzony cyfra 0,jezeli jest prawidlowy nie pojawia sie zaden komunikat,jeżeli jest nie prawidłowy mamy komunikat o niewłaściwym pinie. Powinna zapalić sie kontrolka od IMMO. Następnie [Adaptation - 10] Wpisujemy 21 w "Channel Number" [Read] widać ile kluczyków jest obecnie w pamieci Wpisujemy 0 w pole "new value" -ta opcje wykasowuje obecnie zapamiętane kluczyki [Test] [save] W tym samym miejscu gdzie wcześniej wpisaliśmy 0,podajemy ile kluczyków chcemy zaprogramować,wiec jezeli beda to 2 to tyle wpisujemy nastepnie [Test] [save] W tym momencie kluczyk który jest obecnie w stacyjce powinien sie zaprogramować,a kontrolka zgasnąć. [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06] Wyłączamy zapłon,wkładamy kolejny klucz włączamy zapłon,kontrolka powinna w ciągu 2s zgasnąć. Kilka uwag. Opis zrobiłem sam,na bazie opisu ze strony ross-tech.Sposób działa w autach z rocznika '98 z niebieskim podświetleniem.Nie wiem jak ma sie do aut wcześniejszych,ponieważ auta z podświetleniem zielonym miały inny rodzaj immobilizera, a co za tym idzie kluczyk który da sie zakodować tylko raz. Po wpisaniu samego pinu(bez procedury kodowania kluczy) zapala sie kontrolka od immo,i nawet gdy rozlaczymy interfejs i walczymy/wylaczymy zapłon nie gaśnie,należy wtedy odłączyć klemę na 30s. Gdy chcemy zakodować 2 klucze,a przez pomyłkę wpisalisny np.3,to kontrolka będzie migać dotąd aż włożymy 3 klucz,a skoro go nie mamy należy cala procedure powtórzyć.
-
[ALL B7] Kontrolka AIR BAG B7
Uderz do mnie bo mam do sprzedania taki interfejs.
-
[B5 AFN] u kogo w Lublinie LOGI??
Jak cos do do Chełma wpadaj
-
[B5 AFN] Prosze o podpowiedz ktory czujnik "Foto z VAGa"
albo podnies pojazd i pokrec kolami.
-
[INNE] Virusik w bryczce mojej siostry
Bo nie chce się poślęczeć nad softem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Właśnie się dowiedziałem ze mam jutro 1 rocznice ślubu i dlatego nie moge wpasc
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To jedzie ktos z chelma moze i ja sie zabiore
-
[ALL B6] Jaki smar do wymiany świec żarowych ?
Najpierw je sprawdz. Co do smaru i swiec:[quote name=mgr inż. Stefan Myszkowski Studio Konstrukcyjno-Konsultacyjne Wrocław] Gwinty wymienionych elementów należy pokryć warstwą smaru grafitowego, molibdenowego lub miedzianego - ułatwi to późniejsze odkręcenie i zmniejszy ryzyko uszkodzenia gwintu. Ja widziałem urwane świece w tdi. Tyle ode mnie.
-
[B5 AHL] Wymiana pierścieni - bez zdejmowania głowicy?
Nie.
-
[B5 AFN] Co to jest (znaleziska w misce olejowej) ?
Widocznie krótko żyjesz Takie dyszki mialy juz silniki 1.9TD,sa one przykręcone do bloku silnika od dołu tulei cylindra.
-
[B5 1Z] Wahacze czy jest różnica TDI
Byla jakas modernizacja w którymś tam roku.
-
[B6 AWX] Pompowtryskiwacze do wymiany - ma ktoś dojście ?
Nikt nie każe ci kupować u nich - wolny kraj.
-
Mazda RX-8 miał ktoś do czynienia?
Nalezy zaznaczyc ze RX8 to nie jest raczej auto do codziennej jazdy,ci innego golf
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
Na obrazku wygląda to identycznie jak VNT w dieslu. Swoja droga Masters sie chwali ze benzynki klepie,wiec nasz tuner nie moze byc gorszy
-
Mazda RX-8 miał ktoś do czynienia?
Co ty tu za pierdoły opowiadasz?Porównujesz rx8 do jakiegoś tandetnego swifta czy citroena? Rx8 to marzenie nie jednego kierowcy,kulowy silnik super fajne auto.
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
Jakiej firmy byl?