Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Foty dla zainteresowanych wysle na maila.
  2. Nie wybiegaj za daleko,zdjęcie jest po bodajże 4 obrocie walu,blokady włożone w celu zrobienia zdjęcia. Strzałka napinacza jest dokładnie tam gdzie być powinna. PS. Ostatnie zdjęcie wrzucone na to forum,tu zawsze znajdzie sie mądrzejszy teoretyk co wie lepiej.
  3. Podnies dawke startowa i nie mecz ludzi tymi logami
  4. Jak ma domagac jak jest za male cisnienie doladowania?
  5. marewel odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Tez wymyśliłeś ulice pierwszy raz o niej słyszę.
  6. Ewentualnie sama rolka 4max 0211-04-05463P w zaleznosci od znizek okolo 160-120zl
  7. Jak z dobrym to u mnie jest oryginalny HEX. 791 090 350
  8. Jako ze kolega mial problem z wrzuceniem logow robie to ja: I jeszcze BS:
  9. Vagiem 2.5 to nie wiem.Jak tak zrobilem to w passacie: Co potrzebujemy: -interfejs VAG -kod immobilizera(powinien znajdować sie na przywieszce pod zdrapka przy plastikowym kluczyku) Odpalamy program wchodzimy w: [17 - Instruments] [Login - 11] - podajemy pin,poprzedzony cyfra 0,jezeli jest prawidlowy nie pojawia sie zaden komunikat,jeżeli jest nie prawidłowy mamy komunikat o niewłaściwym pinie. Powinna zapalić sie kontrolka od IMMO. Następnie [Adaptation - 10] Wpisujemy 21 w "Channel Number" [Read] widać ile kluczyków jest obecnie w pamieci Wpisujemy 0 w pole "new value" -ta opcje wykasowuje obecnie zapamiętane kluczyki [Test] [save] W tym samym miejscu gdzie wcześniej wpisaliśmy 0,podajemy ile kluczyków chcemy zaprogramować,wiec jezeli beda to 2 to tyle wpisujemy nastepnie [Test] [save] W tym momencie kluczyk który jest obecnie w stacyjce powinien sie zaprogramować,a kontrolka zgasnąć. [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06] Wyłączamy zapłon,wkładamy kolejny klucz włączamy zapłon,kontrolka powinna w ciągu 2s zgasnąć. Kilka uwag. Opis zrobiłem sam,na bazie opisu ze strony ross-tech.Sposób działa w autach z rocznika '98 z niebieskim podświetleniem.Nie wiem jak ma sie do aut wcześniejszych,ponieważ auta z podświetleniem zielonym miały inny rodzaj immobilizera, a co za tym idzie kluczyk który da sie zakodować tylko raz. Po wpisaniu samego pinu(bez procedury kodowania kluczy) zapala sie kontrolka od immo,i nawet gdy rozlaczymy interfejs i walczymy/wylaczymy zapłon nie gaśnie,należy wtedy odłączyć klemę na 30s. Gdy chcemy zakodować 2 klucze,a przez pomyłkę wpisalisny np.3,to kontrolka będzie migać dotąd aż włożymy 3 klucz,a skoro go nie mamy należy cala procedure powtórzyć.
  10. Uderz do mnie bo mam do sprzedania taki interfejs.
  11. Jak cos do do Chełma wpadaj
  12. albo podnies pojazd i pokrec kolami.
  13. Bo nie chce się poślęczeć nad softem
  14. Właśnie się dowiedziałem ze mam jutro 1 rocznice ślubu i dlatego nie moge wpasc
  15. To jedzie ktos z chelma moze i ja sie zabiore
  16. Najpierw je sprawdz. Co do smaru i swiec:[quote name=mgr inż. Stefan Myszkowski Studio Konstrukcyjno-Konsultacyjne Wrocław] Gwinty wymienionych elementów należy pokryć warstwą smaru grafitowego, molibdenowego lub miedzianego - ułatwi to późniejsze odkręcenie i zmniejszy ryzyko uszkodzenia gwintu. Ja widziałem urwane świece w tdi. Tyle ode mnie.
  17. Widocznie krótko żyjesz Takie dyszki mialy juz silniki 1.9TD,sa one przykręcone do bloku silnika od dołu tulei cylindra.
  18. Byla jakas modernizacja w którymś tam roku.
  19. Nikt nie każe ci kupować u nich - wolny kraj.
  20. Nalezy zaznaczyc ze RX8 to nie jest raczej auto do codziennej jazdy,ci innego golf
  21. Na obrazku wygląda to identycznie jak VNT w dieslu. Swoja droga Masters sie chwali ze benzynki klepie,wiec nasz tuner nie moze byc gorszy
  22. Co ty tu za pierdoły opowiadasz?Porównujesz rx8 do jakiegoś tandetnego swifta czy citroena? Rx8 to marzenie nie jednego kierowcy,kulowy silnik super fajne auto.
  23. Jakiej firmy byl?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.