Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL B5] Proszę o opinię i porady - TDI 110 czy 116 ?
Najlepiej jak sie przejedziesz 110 i 115,powiem ze niby to tylko 5km,ale wydaje sie jakby bylo ze 40 co najmniej.
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Najlepsza jest Call of Duty UO w sieci.
-
[B5 ALZ] wymiana stacyjki - problem
Jestes pewny ze wszystko podlaczone prawidlowo?
-
[B7 BLB] Koło dwumasowe do 2.0 TDI - kto robi na pierwszy montaz
Musashi widze ma tendencje do wypowiedzi ktore nic nie wnoszą do tematu. jaro4444-pelna racja,luk i Sachs coś tam kombinują razem.
-
[B5 AFN] Po zrobieniu chipa
Ta nowa hamownia to obciążeniowa?
-
[ALL B7] DPF Diesel Particel Filter Filtr Cząstek Stałych problemy z zapychaniem
Wywal DPF i zrob softa.
-
[ALL] Przejsciówka na RS232 do lapka bez niego
Ja sugeruje ze da.
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Takie same czyli 49-54,z tym ze u Ciebie regulacja odbywa sie śrubami na kole pompy. Na palenie cieplego silnika kat wtrysku ma male znaczenie. Za to to może pomóc: wybieramy 1-engine 11 login i tu wpisujemy zaleznie od silnika 12233 (napewno pasuje do wszystkich na VP-37) 10 adaptacja kanal 5 wpisz 32999
-
[ALL] Przejsciówka na RS232 do lapka bez niego
Mialem przejsciowke na USB i działała bez problemu,tylko nie pamiętam na jakim chipsecie była.
-
[B6 AWX] Świece żarowe
Beru jak najbardziej.
-
[ALL] Jaki żarnik H7 prosze o porade
Mam dwa zarniki H7 uzywane 2 tygodnie do sprzedania barwa 6000k cena 50zl.
-
[B5 AEB] Temperatura silnika
Wymien termostat sprawdz czujke temperatury,AEB nagrzewa sie bardzo szybko.
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
Pojade z innej beczki:czym sie roznia glowice RS4 od tych z 2.8?
-
[B5 ADR] Wymieniłem już 2 razy tarcze i dalej trzęsie przy hamowaniu
Jak tarcze to tylko ATE,brembo,lucas.
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Zamiat placic za powrot do serii lepiej odrazu zrobic na 170-180 kucy.
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Turbo do czyszczenia,przeplywka do wymiany.
-
[B5 1Z] Obrotomierz nie działa
Zrob odput test zobacz czy licznik sprawny.
-
[B5 AFN] Dwumasowe koło zamachowe i sprzęgło - CAŁA PRAWDA - Sachs, Luk, oryginał
Zestaw valeo z jednomasem 1150zl Tarcza docisk,kolo -1912 Tyle wychodzi w mojej hurtowni.
-
[ALL B5] Silnik 1,8T - jakie różnice w wersjach ?
APU,AWT przepustnica sterowana elektronicznie AWT ma iny blok silnika AWT,APU ma troszke inna turbine(więcej łopatek po stronie gorącej) Tyle z palca.
-
[B5 AFN] Silnik bierze dużo oleju po regeneracji turbosprężarki i zmianie oleju na syntetyczny
Jest wogóle półsyntetyk do silników na pompowtryskach?>
-
[B7 BPW] Pompa olejowa, łańcuszek koła zębatego - problem
Obiło mi się o uszy ze łańcuszek można zastąpić kolami zębatymi,ktoś potwierdzi?
-
[B6 AVF] Nagary po zmianie na MOTULA
Jakis Longlife to moze byś 5w30 lub 0w30 z z tego co wiem to tylko taki,wiec spokojnie możesz zmieniać.
-
[B6 BBK] Jak wypina się te cewki? 4,2 S4, FOTKA
Ale fajna motorownia
-
[B5 AFB] Gdzie znajdę czujnik predkościomierza???
Jezeli to nie automat,to czujnik znajdziesz nad lewa półosią przy skrzyni.Mi zasniedzial i tez nie mialem predkosci.
-
[B5 ADR] KTS czy VAG -- wyniki pomiarów powinny być podobne?????
Z tym ze to by mu nic nie dało bo zapłon jest zsynchronizowany z walem korbowym a nie z walkiem rozrządu. Nie czaje tez jak on ma sie tam przestawic chyba ze czujnik zacznie szwankowac.