Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto Ci robil ten "tjunink"??

Paliwo jest dawane wiadrem , a powietrze łyzeczką :wink4: To auto musi ladnie dymic....

Powinienes podjechac do jakiegos tunera zeby rzucil okiem na mapy... a najlepiej zeby wgrał serie...

Dopiero po tym zalogowac auto ...

Pyt.:

Czy w tym V6 byla wymieniana odma i rozrzad ?

Pozdr

Opublikowano

Turbo do czyszczenia,przeplywka do wymiany.

Opublikowano
  • Autor

Witam

samochód kupiłem z chipem jest nawet wpisany w grifie czy drifie ze byl robiony turbo regenerowałem 2 miąsiace temu a przepływke mam nowa od 2-3 tygodni. Samochod bardzo dziwnie reaguje na gaz mianowicie nie wkręca sie do końca na obrotach wskazuwka powoli dochodzi do 3000 gdy ma juz 3800 włącza sie turbo i idzie do końca dzieje sie tak 2 razy na 5 przyspieszeń. Chciałem poznać waszą analizę logów wczesniej pokazywalem te logi na innym forum też stwierdzili ze softa trzeba zrobić seryjnego

Opublikowano

Nic nie wymieniaj... a juz tym bardziej przeplywki...

1. wroc do serii

2. zrob komplet logow

3. po analizie wyjdzie co trzeba naprawic/wymienic - jak na moje oko turbo na 99 %

4. zdrowe auto mozna poddac modyfikacji

Pozdr

Opublikowano

najpierw powrot do serii .... bo jest tam niezly smietnik ...

Turbo do czyszczenia,przeplywka do wymiany.

i co jeszcze ... ? :naughty:

Opublikowano

Zamiat placic za powrot do serii lepiej odrazu zrobic na 170-180 kucy.

Opublikowano

Zamiat placic za powrot do serii lepiej odrazu zrobic na 170-180 kucy.

to jakiś dowcip?

tego sinika nie da się skutecznie zrobić, w jego obecnym stanie, na więcej niż 140-145 PS.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Przeplywomierz w tym samochodzie... umarl.... sproboj przeczyscic zgodnie z tematem w tym dziale... ale obawiam sie ze konieczna bedzie wymiana.

Dodatkowo skorygowałbym kąt wtrysku w 004 BS tak by wartość przy przelaczeniu na Late byla w granicach 2* ATDC(tolerancja +/- 0,5), a wartosci w 004 stat byly jak najbardziej zbieżne.

Czy w tym aucie byl wymieniany rozrzad ?

[Edit]

Faktycznie - po lepszym wpatrzeniu sie w 011 (po poscie Spankiego) turbo faktycznie gubi "cisnienie".

Opublikowano

Turbo jest zdrowe.

z tym turbo to nie takie hop-siup ...

za ciekawie to nie wyglada [gdzies gubi spora ilosc mbarów] :wink4:

Opublikowano
  • Autor

co to oznacza ze gubi spora ilosc mbarów? dziura gdzies w intercoolerze ? czy turbo do wymiany?czy przez to przeplywomierz moze zle mierzyc?

rozrzad byl wymieniany

Opublikowano

co to oznacza ze gubi spora ilosc mbarów? dziura gdzies w intercoolerze ? czy turbo do wymiany?czy przez to przeplywomierz moze zle mierzyc?

rozrzad byl wymieniany

zobacz na wymagane i rzeczywiste ...

najpierw jest OB wielkosci słonia nastepnie jest niedoladowanie wielkosci dinozaura (~350mbar) ...

ktore wraz z obrotami sie zmniejsza ... [moim zdaniem zaluzje w turbo sa winne takiego zachowania ]

spojrz na logi z czipem ... tam wyglada to zupelnie inaczej chodz tez nie za dobrze ...

moim zdaniem cala wine ponosi zła regeneracja turbo [ale to tylko moje zdanie :wink4:]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.