Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AFN] Czy uszczelka pokrywy zaworów jest do nabycia oddzielnie ?
Na pewno,z tym ze na upartego mozna zaadoptować ta z AWX za 30zl.
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
Z tego co wiem TSI jeszcze nie ma zmienne geometri.Zreszta w benzynach czesc goroaca jest o wiele mniejsza. Jakie sa opinie o turbinach BorgWarner?Sa gdzies seryjnie montowane? Offtop Zgadnijcie od czego jest ta turbina:
-
[B5 AFN] Czy uszczelka pokrywy zaworów jest do nabycia oddzielnie ?
Uszczelka przykleiła sie pewnie do dekla.
-
[B6 ASN] Jakie świece założyć ?
Radze unikac NGK,boi na rynku sa lepsze firmy.
-
[B5 AFN] Czy uszczelka pokrywy zaworów jest do nabycia oddzielnie ?
Znowu zaczyna sie stek niedomówień,uszczelka nie wymienna <razem z deklem> jest w silnikach poprzecznych AHF,ASV i tym podobnych. 1Z,AFN,AHU,AHH ma uszczelkę wymienna.
-
[B5 AFN] Jaka jest róznica w tarczach 22mm a 25 mm grubości ?
W pierwszych ADR byly tarcze lite.
-
[ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
Nie sprawdzilo sie bo sie samo rozbilo.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów i blędów
Pora na zmiane mechanika.
-
[B7 BRB] Prawidłowa wartość kąta synchronizacji
Calkiem mozliwe
-
[B5 AFN] Jaka jest róznica w tarczach 22mm a 25 mm grubości ?
Na allegro wszystko jest tansze z tym ze polowa czesci niewiadomego pochodzenia a reszta nie pasuje.
-
[B5 AFN] Jaka jest róznica w tarczach 22mm a 25 mm grubości ?
Moge Ci zalatwic ate po 173szt Bosch 130szt brembo 165 szt TRW 145 szt
-
[B5 ACK] Które łożysko będzie pasowało ?
Oryginalne byly FAG,teraz firma zmnienila nazwe na INA.
-
[B7 BRB] Prawidłowa wartość kąta synchronizacji
Chlopie co ty bredzisz? Obudz sie w PD nie ma wtrysku sterujacego
-
[INNE] Silnik nie chce się uruchomić - 2 błędy (silnik AGR)
To nie EGR tylko klapa gaszaca.
-
[B5 AJM] Wymiana świec AJM i odpowiedzialność warsztatu
- [B5 AFN] Wahacze - co o tym myślicie ?
Na allegro nawet podrabiane lapmy hella sprzedaja wiec co tam wahacze.- [B6 AVF] roznica w gruszce turba od avf a brd
I tak wlasnie jest.- [B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
Zdaje sie ze sa od dluzszego czasu sa juz na allegro.- [B5 AJM] Koncepcja na dłubnięcie parcha
Odgrzeje kotleta,masz przyrząd do montowania sprzęgła SAC?- [B5 AJM] Szarpie i dymi na zimnym silniku - czy może to być problem mapy ?
Lekarstwo na wszystko "kat wtrysku"- [B5 AKN] Dobrze przyspiesza czy czegoś jeszcze brakuje (filmik+logi) ?
Tu bym polemizował czy temp.silnika ma znaczenie. Co do kata wtrysku czyli +4*,taki sam miałem ostatnio w w A6,gdzie w BS był prawie idealny.- [B5 AFN] Jaki tester diagnostyczny ?
Koszt aktualizacji KTSa okolo 4tys rocznie- [B6 AVF] Znaki rozrządu AVF
Dolny znak pokrywa sie jedynie ze znakiem na blokadzie.- [B6 AVF] Rozrząd wymiana - opis wymiany ?
Text roku Nie odejdę bo są tu jeszcze ludzie których cenię za poziom wiedzy. Ty na pewno sie do nich nie zaliczasz.- [B6 AVF] Rozrząd wymiana - opis wymiany ?
To forum robi się żenujące Dlatego pisze na nim mało,poproszono mnie wiec wrzucilem zdjecia. Zrobiłem takich rozrządów kilkanaście i nikt nie będzie mnie uczył jak mam ustawić napinacz. PS Nie dziwie się ze tylu ludzi stad odeszło. - [B5 AFN] Wahacze - co o tym myślicie ?