Treść opublikowana przez marewel
-
Jak pracuje układ Bi-turbo niskich i wysokich obrotów?
Popatrzcie ze glowny wlot powietrza jest do bigturbo.
-
[ALL B5] Czy łożyska firmy TIMKEN są dobre ?
Faktycznie po co jechac to rogala i placic XXX lepiek kupic chipsa na allegro i samemu sobie wmontować najtańszy koszt.
-
[ALL B5] Czy łożyska firmy TIMKEN są dobre ?
Pomysl jeszcze o tym ze przy takim waleniu mlotem mozna pogiac zwrotnice,a tego od razu nie zobaczysz.
-
[INNE] Jak zaadoptować pompowtryski ?
Wiec jak to zrobiles?
-
[B6 AVF] Ustawienie elektrycznie składanych lusterek VAG'iem ?
Łee to widze audi daleko Łee to audi na bakier z bajerami,koleszka w lanci thema '90r ma skladane. Na pocieszenia dodam ze jedno juz nie dziala
-
[ALL B5] Czy łożyska firmy TIMKEN są dobre ?
Jak ktos wbija mlotkiem to nie dziwne ze u niego wymiana kosztuje 50zl. Swoja droga ciekawe ile to pochodzi. Piasta ma zgrubienie od strony kola tam nie ma zadnego stozka.
-
[ALL] 2.0TDi CR by MR-MOTORS
Zapomniales dodac: "dojebane koksu jedz do jakiegos dobrego tunera niech wgra serie" :decayed:
-
[ALL B7] Sprawdzenie silnika 2.0 TDI 140KM - dmucha z wlewu oleju
Chłopaki zapamiętali zasadę z poloneza/fiata panie dmucha z odmy silnik do remontu.
-
[B5 ADR] Klocki firmy A.B.S. ?
Wal numer znasz. Tylne sa tansze jakies 50%,cena wyjsciowa zalezy oczywiscie od firmy.
-
[B5 AFN] Czy sportowe zawieszenie z passata B5 będzie pasowało do A4 B5 ?
Przod pasuje,tyl audi jest na kolumnach Mcphersona,natomiast w pasku sprezyny sa obok.
-
[B5 AKN] Proszę o ocenę wałków rozrządu (zdjęcia)
A od czego jest filtr oleju? Próbował ktos do 2,5 lac olej do PDekow,podobno ma lepsze wlasciwosci smarujace jezeli chodzi o tarcie takich elementów jak walki rozrządu.
-
[B5 ADR] Klocki firmy A.B.S. ?
Brecki calkiem przyzwoicie wykonane sa,moge zalatwic po 105zl Bosch jakies 150. Delphi jakies 90zl.
-
Wymiana czujnika światła stopu
Raczej czujnika swiatla stopu.
-
[B5 AFN] Zapieczona świeca żarowa
Co ty tu za pierdoly opowiadasz? I gdzie masz takich mechanikow?Chyba u siebie na wsi. Przyjedz do mnie i powiedz za jak ci ukrece swiece to bede musial ci zdejmowac glowice to na kopach wylecisz!! Jeszcze jedno dokończ podstawówkę bo nie potrafisz zdania poprawnie napisać ani złożyć,znawco z miodem w uszach. Mam nadzieje ze mod się w końcu opamięta i cie przymknie.
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu
To powodzenia,tylko ze wiedz to ze dla Pana Miecia to taki rozrząd to jest kosmos. Zdjęcie kolka rozrządu,zablokowanie pompy,walka to nie jest takie oczywiste dla garażowych wyjadaczy.
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
CO to za banka podlaczona do odmy?
-
[B5 AFN] Pasek obciera o rolke napinacz - sposób ustawienia pompy wtryskowej
To ciekawe.
-
[B5 AFN] Krzywa powierzchnia wału pod koło pasowe rozrządu - jak naprawić ?
Mozna. http://www.allegro.pl/item575153583_frez_do_czola_walu_w_silnikach_vw_1_9_i_2_5tdi.html
-
[ALL B5] Potrzebuję numer części - aparat zapłonowy
Foto ukladu od ADR.
-
[ALL B7] Wymiana PD - co jest potrzebne i gdzie to dobrze zrobić (Kraków)
Moim zdaniem silikon to nie najlepszy pomysl.Pozniej wszystko sie odkleja i laduje w misce olejowej.
-
[B5 AFN] Prawidłowe ustawienie pompy wtryskowej
Nie wiem jakim prawem ten motor odpala po przestawieniu pompy o jeden zabek. Walek blokowales przed ustawieniem?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
W swoim pasku '98r dokladalem uzywany kluczyk,transponder dal sie przekodowac,wiec kwestia wymiany jest sporna.
-
[B5 AFN] Wahacze Firmy febi prawda czy fałsz
Powiedz jeszcze kiedy,bo sobie nie przypominam.
-
[B5 AFN] Czy uszczelka pokrywy zaworów jest do nabycia oddzielnie ?
Erlinga. Oryginalna miala numer 038103483E A erling jest zamiennikiem 038103483D Goetz 5002955500 jest niedostepny w IC,a erling EL266060 nie pasuje. Zapomnalem dosac ze to byl ford galaxy ANU.
-
[B5 AFN] Czy uszczelka pokrywy zaworów jest do nabycia oddzielnie ?
Na zdjęciu rowek w deklu jest na środku,a ta uszczelka co mialem miala wypustki po rogach. Z tym ze ta ze zdjacia jest z AWX,wiec nie wiem juz o co tu biega. Byc moze byla jakas zmina dekla w ktoryms roku. Wiec wystarczylo by poobcinac te wypustki w uszczelce,bo tylko one przeszkadzaja w zamontowaniu. Ale nie chcalem drutowac klijentowi...i wyslalem go po nowy dekiel :>