Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy sportowe zawieszenie z passata B5 będzie pasowało do A4 B5 ?


kori

Rekomendowane odpowiedzi

kori może pomoże Ci info że amory standardowe nie sport pasują w sedanie ale w avancie nie wiem ( w sedanie sam zamieniałem to wiem na 100%-i to kompletny amor-tylko się wykręca stary i wkręca "nowy") może podjedz do ASo i zapytaj?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zmieniałeś przód bo jest w obu autach identyk lecz tył jest inaczej skonstruowany, w Audi amor jest w sprężynie walcowej natomiast w VW amor jest obok spirali baryłkowej. Wiec 1/2 zamierzonego sukcesu. Lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod pasuje,tyl audi jest na kolumnach Mcphersona,natomiast w pasku sprezyny sa obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja chyba mam inne auto bo założyłem dzisiaj gwint supersporta z paska B5, założyłem cały tył i wszystko pasuje, przodu nie zdążyłem, a wiem to stąd że posiadam z paska bo TUV dostałem, i na necie identyczny gwint o takich numerach jest właśnie do paska :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zmieniałeś przód bo jest w obu autach identyk lecz tył jest inaczej skonstruowany, w Audi amor jest w sprężynie walcowej natomiast w VW amor jest obok spirali baryłkowej. Wiec 1/2 zamierzonego sukcesu. Lipa.

tak tylko przódv w tyłu w Pasku rzeczywiście sprężyna jest obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego na wiekszosci aukcji na allegro pisza ze od A4 pasuje do Passata b5 :mysli: nie wiedza co sprzedaja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto ta moja specyfikacja...

http://www.kupplung.de/DMS/DE/me_teile/5051vw.pdf

klikać a otworzy się na stronce :tongue4:

szczerze to kupowałem na ślepo, też pisało że passat i do Audi, no ale tak ludzie myślą i wypisują bo każdy twierdzi że pasek i A4 to te same auto... :polew:

ps. jeździ się BOSKO :> :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam gwint od passka i jakoś dało się założyć i jeździ się kox :good:[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 22:52_________________________________________________ps. Pucek wreszcie... :naughty::decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam gwint od passka i jakoś dało się założyć i jeździ się kox :good:[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 22:52_________________________________________________ps. Pucek wreszcie... :naughty::decayed::good:

Jak zalozyles zawias od passka jak on ma osobno sprezyne i amortyzator :mysli:

Bo tez mam mozliwosc kupienia gwintu od passka ale boje sie nie spasi ni jak ten tyl :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie miałem osobno amor i sprężyna były razem , musiałem jedynie tulejkę z A4 do tyłu zakupić, a raczej znaleźć na szrocie i wszystko pasowało , gwint ściągnięty z passata anglika , najpierw kumpel jeździł na nim w A4 później mi odsprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz nic nie wiem wszyscy mowia ze w passacie sprezna i amor jest osobno, a ty mowisz ze miales razem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz nic nie wiem wszyscy mowia ze w passacie sprezna i amor jest osobno, a ty mowisz ze miales razem :mysli:

dla pewności jeszcze raz spytam kumpla o tego passata ale na pewno mówił ,że z niego pochodzi gwint.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód pasuje na 100%,a tył na 100% nie pasuje.Z tyłu Passat ma osobno amor(w amorku nie ma tzw.talerzyka pod sprężyne) i osobno sprężyne.Nie ma opcji,żeby to założyć do a4,bo tam amorek jest razem ze sprężyną.Często w aukcjach ludzie piszą bzdury,nie wiedzą,co sprzedają:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę zmienię temat ale mam możliwość zamienienia się zawieszeniami tzn sprężynami i amorami. Chodzi o to, że ja w moim sedanie (1998r) mam standard, a znajomy w avancie (2000r) ma lekką "glebę" (nie gwint!!!). A powinno być odwrotnie:D To ja chcę "glebę" a on nie:) Z tym, że zastanawiam się czy będzie pasować?? przód na pewno ale co z tyłem?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tylu może nie być tulejek na dolnym mocowaniu , przekladasz ze swojego i reszta jest p&p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...