Treść opublikowana przez marewel
-
[B6 AWA] Nierównomierne obroty vs sensor NOx
Tekst roku :polew:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tyle to ten motor na kujawskim by przejechał. Tu chodzi o to ze motul jest olejem w pelni syntetycznym przez co lepiej odprowadza ciepło itp.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wilk z 1994
-
[ALL B5] Czy to błąd mechanika, że uleciała główka zaworu ?
I tym pozytywnym akcentem zakończmy dyskusje.
-
[ALL B5] Czy to błąd mechanika, że uleciała główka zaworu ?
Dziwny przypadek,bo nie sposób ułamać taki zawór ściągając gumke. Chyba ze byl zle zapiety silnik odpalony i bum.
-
[B5 AJM] Ustawienie IDEALNEGO (0) kąta synchronizacji w PD
Z moich obserwacji wiem ze przy napinaczu mechanicznym synchronizacja tak nie skacze.
-
[B5 AKN] Proszę o analizę logów
Przeplywomierz zdechl,cos niedobrego dzieje sie z turbina. Po wymianie przeplywki wrzuc jeszcze loga 011 na 4 biegu.
-
[B5 AJM] Ustawienie IDEALNEGO (0) kąta synchronizacji w PD
W silnikach z napinaczem hydro nie widzialem jeszcze idelanego 0 i zeby stal w miejscu.
-
[ALL B5] Ukręcona śruba w kole
Nalezy zaznaczyc ze nie kazdy ma spawarke
-
[B5 AHU] Czy po wymianie rozrządu zmieniają się jakieś wartości, które trzeba regulować ?
To ze sie nie zmieni to nie znaczy ze bedzie prawidlowy.
-
[AFN] Co sądzicie o tym wykresie mocy?
Wyglada niezle.
-
[INNE] Problemy z połączeniem (Audi 100 C4 AAT)
Stare sterowniki nie dosc ze nie maja za wielu grup to czasem ida tylko hexem.
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów - problem z obrotami
Nie wiem czy dawka paliwa powinna tak skakac. Podnies vagiem obroty silnika i zobacz,może dwumas mowi papa?
-
[B5 AKN] Kąt poczatku wtrysku - zły kąt żądany
Jedz na hamke i sprawdz.
-
[B5 AKN] Kąt poczatku wtrysku - zły kąt żądany
Odpuść sobie nie szukaj dziury w doopie. Podpinalem kiedys allroda i tez bylo 4.
-
[B5 AKN] Wymiana termostatu 2.5 TDI (fotostory)
Jak wszystko smiga jak nalezy to sobie odpusc.
-
[B5 AKN] Wymiana termostatu 2.5 TDI (fotostory)
Z tego co na forum bylo to zaworkiem do góry. Chodzi o odpowietrzenie.
-
[B5 AFB] Padła pompa paliwa VP44
Poszukaj na necie,w tych pompach najczęściej pada tranzystor za 50zl.
-
[B5 ADR] Przedmuchy po odkreceniu korka wlewu oleju
Jakbys mial podstawowa wiedze na temat zasady dzialania silnika to bys nie zadawal tak glupich pytan.
-
[B5 ADR] Przedmuchy po odkreceniu korka wlewu oleju
Gdzies juz chyba pisalem ze to nie polonez gdzie stan silnika sprawdzalo sie po odkreceniou korka.
-
[B5 ADR] Przedmuchy po odkreceniu korka wlewu oleju
Jak dmucha to silniki macie do remontu
-
[B5 AFN] Klekocze na ciepłym
Powinienies dostac za to bana
-
[ALL] Napalony kupiec na moje fele - sprzedać czy zostawić ?
http://www.allegro.pl/item596367451_4_felgi_vw_audi_6jx15h2_et_45_made_in_germany.html#gallery
-
[INNE] Silnik od Golfa
pasuje p&p
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów (duże spalanie)
Co?