Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rados_90

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. poduszki swaga kosztują po 230zł takze tez nie jest tania [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 09:18_________________________________________________A czy są jakieś wzmacniane poduszki?? Bo kiedyś mi sie to o ucho obiło lecz nigdzie ich jak dotąd nie widziałem.
  2. Witam wszystkich forumowiczów Chciałem się dowiedzieć czy w audi a4 1.6 problem lewej poduszki silnika nie jest wadą fabryczną?? Pękają one stosunkowo często. Ostatnio kupiłem poduszke swaga i wytrzymała z 2 miesiące może. Oglądałem dzisiaj poduszki pod silnik lemfordera i febi. Obie kosztują ponad 300zł, ale nie wiem czy wydawac tyle kasy jeśli mają mi wytrzymywać tak krótko. Z góry dzięki za odpowiedzi.
  3. tamten zestaw to tylko dla pokazu był o co mi chodziło czy wogóle można to zastąpić. w moim padła elektronika kolego gtados za brzęczyk odpowiada inny układ bo u mnie normalnie działa pozdrawiam
  4. Witam wszystkich forumowiczów Czytałem różne fora ale nie mogłem znaleźć tego co mnie interesuje. Chciałem się dowiedzieć czy pompkę centralnego zamka można podmienić na jakąś inną, albo czy jeśli kupił bym coś takiego http://www.altad.com.pl/index.php?product_id=305 to czy to by działało skoro w audi jest pneumatyka i czy taki moduł wogóle będzie działał bez oryginalnej pompki. Z góry dzięki Wesołych Świąt
  5. rados_90 odpowiedział(a) na rados_90 temat w Lifestyle i Hydepark
    bardzo trafna odpowiedz dzięki bardzo... tylko to był mondziak :>
  6. rados_90 odpowiedział(a) na rados_90 temat w Lifestyle i Hydepark
    tylko z tego co czytałem na tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/mandat_a_komornik-t102551.0.html to komornik brał dość mało kosztów. u mnie zaśpiewał ponad 60zł
  7. rados_90 opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    witam forumowicze przeglądałem fora ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. otóz niedawno odwiedził mnie komornik za niezapłacony mandacik. 500zł + koszta. dałem mu 120zł. I teraz takie pytanie. czy musze do niego teraz wpłacać reszte pieniędzy razem z kosztami czy moge wpłacić to na konto? i jesli wpłace na konto to czy nie bede miał poźniej jakichs nieprzyjemności? z góry dzieki
  8. powiedziano mi w dakolu ze poduszka bedzie kosztowała jakies 80-90zł. nie za tanio??
  9. zaraz jade zobaczyć po ile są lemfordery. dzieki za podpowiedzi.
  10. a nawet nie pamiętam jaka to była firma... ;/ na dniach wymienie. Więc polecacie Lemforda?? W jakiej cenie mniej wiecej chodzą?
  11. Witam wszystkich. Mam pytanko. Otóż jaką żywotność tak około mają poduszki na silniku? Poduszki wymieniłem jakieś 3-4 miesiące temu razem z poduszką na skrzyni. Lecz ostatnio zaczęło mi "ciągnąć" drążek zmiany biegów przy przyśpieszaniu. Więc sprawdziłem z mechanikiem i niestety walła poduszka od strony kierowcy. Nie wydaje sie wam że to troche dziwne? Poduszki były nowe.
  12. zdarzyło mi się to pierwszy raz takze nie dokonca wiem co i jak... więc pieniędzy żądać u ubezpieczyciela czy od sprawcy? czy to sprawca wybiera jak chce zapłacić
  13. kurde właśnie nie zrobiłem ;/ troche lipa... ale mam nadzieje ze jakos to ujdzie... od teraz zawsze police i oby jak najmniej
  14. tylko czytając na stronce http://www.zagrodnik.org/content/oswiadczenie-sprawcy-kolizji i np "Likwidator potrafi wypytywać o tak drobne i nieistotne szczegóły jak w czyim aucie spisywano oświadczenie, kto udostępnił kartkę, kto długopis itp. Uczestnicy zdarzenia zwykle nie pamiętają takich szczegółów lub nie przywiązują do nich znaczenia, ale wszystkie rozbieżności- nawet w tak drobne - likwidator wykorzysta przeciwko nam." Chodzi o to ze wypisałem jedynie na jakiej ulicy a zadnej daty... nie bedzie z tym problemow i takie pierdoły jak piszą na stronce np. długopis
  15. poprostu słyszałem w kilku przypadkach ze jakoś wychodzili z takich sytuacji i nie chceli płacic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.