-
[B5 ADP] Poduszki silnika krótko wytrzymują
poduszki swaga kosztują po 230zł takze tez nie jest tania [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 09:18_________________________________________________A czy są jakieś wzmacniane poduszki?? Bo kiedyś mi sie to o ucho obiło lecz nigdzie ich jak dotąd nie widziałem.
-
[B5 ADP] Poduszki silnika krótko wytrzymują
Witam wszystkich forumowiczów Chciałem się dowiedzieć czy w audi a4 1.6 problem lewej poduszki silnika nie jest wadą fabryczną?? Pękają one stosunkowo często. Ostatnio kupiłem poduszke swaga i wytrzymała z 2 miesiące może. Oglądałem dzisiaj poduszki pod silnik lemfordera i febi. Obie kosztują ponad 300zł, ale nie wiem czy wydawac tyle kasy jeśli mają mi wytrzymywać tak krótko. Z góry dzięki za odpowiedzi.
-
[B5 ALL] Czy pompkę centralnego zamka można podmienić na jakąś inną
tamten zestaw to tylko dla pokazu był o co mi chodziło czy wogóle można to zastąpić. w moim padła elektronika kolego gtados za brzęczyk odpowiada inny układ bo u mnie normalnie działa pozdrawiam
-
[B5 ALL] Czy pompkę centralnego zamka można podmienić na jakąś inną
Witam wszystkich forumowiczów Czytałem różne fora ale nie mogłem znaleźć tego co mnie interesuje. Chciałem się dowiedzieć czy pompkę centralnego zamka można podmienić na jakąś inną, albo czy jeśli kupił bym coś takiego http://www.altad.com.pl/index.php?product_id=305 to czy to by działało skoro w audi jest pneumatyka i czy taki moduł wogóle będzie działał bez oryginalnej pompki. Z góry dzięki Wesołych Świąt
-
mandacik
bardzo trafna odpowiedz dzięki bardzo... tylko to był mondziak :>
-
mandacik
tylko z tego co czytałem na tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/mandat_a_komornik-t102551.0.html to komornik brał dość mało kosztów. u mnie zaśpiewał ponad 60zł
-
mandacik
witam forumowicze przeglądałem fora ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. otóz niedawno odwiedził mnie komornik za niezapłacony mandacik. 500zł + koszta. dałem mu 120zł. I teraz takie pytanie. czy musze do niego teraz wpłacać reszte pieniędzy razem z kosztami czy moge wpłacić to na konto? i jesli wpłace na konto to czy nie bede miał poźniej jakichs nieprzyjemności? z góry dzieki
-
[B5 ADP] Wytrzymałość poduszki silnika
powiedziano mi w dakolu ze poduszka bedzie kosztowała jakies 80-90zł. nie za tanio??
-
[B5 ADP] Wytrzymałość poduszki silnika
zaraz jade zobaczyć po ile są lemfordery. dzieki za podpowiedzi.
-
[B5 ADP] Wytrzymałość poduszki silnika
a nawet nie pamiętam jaka to była firma... ;/ na dniach wymienie. Więc polecacie Lemforda?? W jakiej cenie mniej wiecej chodzą?
-
[B5 ADP] Wytrzymałość poduszki silnika
Witam wszystkich. Mam pytanko. Otóż jaką żywotność tak około mają poduszki na silniku? Poduszki wymieniłem jakieś 3-4 miesiące temu razem z poduszką na skrzyni. Lecz ostatnio zaczęło mi "ciągnąć" drążek zmiany biegów przy przyśpieszaniu. Więc sprawdziłem z mechanikiem i niestety walła poduszka od strony kierowcy. Nie wydaje sie wam że to troche dziwne? Poduszki były nowe.
-
Kolizja
zdarzyło mi się to pierwszy raz takze nie dokonca wiem co i jak... więc pieniędzy żądać u ubezpieczyciela czy od sprawcy? czy to sprawca wybiera jak chce zapłacić
-
Kolizja
kurde właśnie nie zrobiłem ;/ troche lipa... ale mam nadzieje ze jakos to ujdzie... od teraz zawsze police i oby jak najmniej
-
Kolizja
tylko czytając na stronce http://www.zagrodnik.org/content/oswiadczenie-sprawcy-kolizji i np "Likwidator potrafi wypytywać o tak drobne i nieistotne szczegóły jak w czyim aucie spisywano oświadczenie, kto udostępnił kartkę, kto długopis itp. Uczestnicy zdarzenia zwykle nie pamiętają takich szczegółów lub nie przywiązują do nich znaczenia, ale wszystkie rozbieżności- nawet w tak drobne - likwidator wykorzysta przeciwko nam." Chodzi o to ze wypisałem jedynie na jakiej ulicy a zadnej daty... nie bedzie z tym problemow i takie pierdoły jak piszą na stronce np. długopis
-
Kolizja
poprostu słyszałem w kilku przypadkach ze jakoś wychodzili z takich sytuacji i nie chceli płacic
rados_90
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta