Jump to content

mandacik

rados_90
 Share

Recommended Posts

witam forumowicze

przeglądałem fora ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. otóz niedawno odwiedził mnie komornik za niezapłacony mandacik.

500zł + koszta. dałem mu 120zł. I teraz takie pytanie. czy musze do niego teraz wpłacać reszte pieniędzy razem z kosztami czy moge wpłacić to na konto? i jesli wpłace na konto to czy nie bede miał poźniej jakichs nieprzyjemności?

z góry dzieki

Wpłacasz komornikowi na jego konto, żeby było wszystko OK.

tylko z tego co czytałem na tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/mandat_a_komornik-t102551.0.html

to komornik brał dość mało kosztów. u mnie zaśpiewał ponad 60zł

najlepiej znajdzcie sobie jakis ukraincow albo ruskow albo kogos z poza Polski kto nie jest u nas zameldowany a jest zameldowany za granica

i jak wam przysla fotke to pojdzcie z dowodem tamtego typa i powiedzcie ze on prowadzil auto w momencie pstrykniecia fotki.

i po sprawie bo mandaty z Polski nie sa wysylane za granice ....

;)

tyle.

bardzo trafna odpowiedz dzięki bardzo... tylko to był mondziak :>

najlepiej znajdzcie sobie jakis ukraincow albo ruskow albo kogos z poza Polski kto nie jest u nas zameldowany a jest zameldowany za granica

i jak wam przysla fotke to pojdzcie z dowodem tamtego typa i powiedzcie ze on prowadzil auto w momencie pstrykniecia fotki.

i po sprawie bo mandaty z Polski nie sa wysylane za granice ....

;)

tyle.

a nie jest przypadkiem tak, że tamta osoba musi przed organami prawnymi przyznac się i rozpoznać swoją osobe na zdjęciu, że to ona dokonała wykroczenia ?