Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o analizę logów - problem z obrotami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio zauwazylam ze na biegu jalowym (przy rozgrzanym silniku) wystepuja drgania na karoserii. Silnik chodzi rowno, nie zmienia obrotow. Z obserwacji jednak wynika, ze sa one troche za niskie. Po wylaczeniu silnika i po ponownymn jego wlaczeniu przez pewien czas jest spokoj, nastepnie lekko spadaja obroty, pojawiaja sie lekkie wstrzasy, ktore z kolei pozniej sie nasilaja az do pewnego momentu i potem utrzymuja sie na stalym poziomie. W zwiazku z tym prosze o analize ponizszych logow:

Statyczne:

000

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5ae1483211f4b87.html

001

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be661ba3ff536ea2.html

003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75b2d095b801e30a.html

004

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d39db5d5dcc13bb9.html

007

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d378cdcaca2bbde.html

011

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd268090a9b8dbb5.html

013

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a239be7b66bdd438.html

023

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98918ffdb5eb558f.html

Basic Settingts:

000

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e33000d4177f230.html

003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb1aab0fb31358d7.html

011

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba24969efea7f325.html

Dynamiczne:

000

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d80a148eca2dc198.html

001

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/198e09bcc209631e.html

003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0414b11821374883.html

004

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cbb4b48bbfa3fb8c.html

008

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d38d970ae47ecaa.html

010

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8b831b64b475066.html

011

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/828b7310c9709efc.html

Opublikowano

1. Niedogrzane auto albo termostat do wymiany

2. Lekko odbiega korekcja na 3 i 4 cylindrze

3. Po BIP'ach widać, że pompki chyba w niezbyt dobrej kondycji są (może to być przyczyną wstrząsów)

Reszta w normie, także zająłbym się tym co wyżej, a częstsze masowanie pedału gazu nie zaszkodzi.

Opublikowano

2. Lekko odbiega korekcja na 3 i 4 cylindrze

3. Po BIP'ach widać, że pompki chyba w niezbyt dobrej kondycji są (może to być przyczyną wstrząsów)

ja bym tutaj szukal przyczyny ...

p.s kiedy wymieniales filtr paliwa ?

Opublikowano
  • Autor

Filtr paliwa wymieniony byl niedawno 20.03.2009 r.

Opublikowano

no to chyba zostaje tylko STP Clean...(coś tam) + super paliwko (Vpower lub coś innego) i pałowanie samochodu (bez przesady)... po przejechaniu baku zrób logi ponownie i wtedy zaczniemy się przejmować :wink4:

Opublikowano

Mam takie same objawy i pytanie czy płyn STP musi być specjalny do PD czy może być po prostu do diesla. Na opakowaniu piszą o silnikach ID , IDI i common rail ale nic o PD.

Opublikowano

Nie wiem czy dawka paliwa powinna tak skakac.

Podnies vagiem obroty silnika i zobacz,może dwumas mowi papa?

Opublikowano

Nie wiem czy dawka paliwa powinna tak skakac.

Podnies vagiem obroty silnika i zobacz,może dwumas mowi papa?

bardziej stawialbym na pompki ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.