-
[B5 AKN] Proszę o analizę logów
Dzisiaj zdjąłem osłonę przepływomierza i zobaczyłem że miedzy czujnikiem a turbina wysunęła się z pod opaski rura i tam chyba zasysało powietrze. Czy to morze być przyczyną złych logów. Jeśli tak to zrobię jeszcze raz.Proszę o odpowiedz
-
[B5 AKN] Proszę o analizę logów
Witam wszystkich posiadaczy audi i nie tylko.Proszę o ocenę moich logów jeśli czegoś brakuje to postaram się uzupełnić. 011 /011bs http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ec0425aa5b3a2ac.html 001 /003/004 dynamiczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/422ebd7b65974dca.html 008/010/011 dynamiczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ad9ab80bd77b6f8.html 018 statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d4e3260d861ff05.html 013 statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d00759ed91202f3f.html 011 statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c22558c71161fdd2.html 007 statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4673714ccd7e4a8c.html 006 statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b09f8a33c93da2c1.html 004 statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e78010ad3829beea.html 003 statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/850417a152a590e5.html 001 statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7c87a5f4398ed4d.html 004 BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48033490ac063c34.html 003 BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48033490ac063c34.html 000 BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36cc7d9a0a266951.html 014 statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/490ab33a25794611.html Dzięki za sprawdzenie . :>
-
[B5 AKN] Prosze o analize logi
OK. zrobię jeszcze raz statyczne i dynamiczne jak warunki pozwolą.co do temperatury to chyba termostat, bo bardzo długo się nagrzewa.Więc chłodnice trochę przysłoniłem.A poza 11 jest OK.
-
[B5 AKN] Prosze o analize logi
Witam miłośników samochodów Audi . Proszę o analizę logów Audi A6 2.5 TDI 99r silnik AKN.Są to moje pierwsze logi wiec proszę o wyrozumiałość. Jeśli coś nie tak zrobiłem to napiszcie co jest nie tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eae4f278131b9847.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/490ab33a25794611.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d6860e49cf3e490.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/556a7e670550c670.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/398ee11520e65cb2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23925ec104c49c07.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46968d3b3baf58ce.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0f91ec36d4cdccf.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam posiadaczy Audi pozdrowienia dla wszystkich
Slawek1974
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta