Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Troszke z innej beczki moj kumpel przelatal VW Passatem 1.8 90KM z '89 ponad 500tyś i nie wymienil nawet uszczelki pod glowica.Widzialem tez Seata Toledo 94' 2.0 z przebiegiem ponad 900 tys, i jeszcze odpalal i normalnie jezdzil tylko ze blachy juz nie bylo.
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Osobiscie mam 1.6 ale kiedys ogladalem a4 1.8 z wymienionym silnikiem,przy przebiegu 270000 w starym urwal sie zawor.
-
Turbo w 1.6 czy to zda egzmin może ktoś wie
Czyli co najmniej 10tys.
-
[B5] Błędy klimatronika : silniczek i potencjometr
Wlasnie nie moglem go zdemontowac,niby jest na 2 srubach ale,odkrecilem je ale nie chcial wyjsc.Musisz odkrecic schowek i ta oslone nad pedalami i pod oslana konsoli srodkowej z prawej i lewej masz dwa wkrety.
-
Jaki program do intrfejsa
Jest na forum "paczka VAG". http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6554
-
A4 luz na kierownicy
Sruba jest mniej wiecej kolo serwa skierowana glowka w dol.
-
[B5] Zapowietrzanie hamulcow
Podstawa, bo moze byc mocno nawodniony i sie podgotowywac.
-
A4 B5 nie działająca klawiatura w klimatroniku
Pociagnij,panel jest na zatrzaskach.Wyciagalem to kilka razy i nie mialem problemu.
-
[B5] Błędy klimatronika : silniczek i potencjometr
Probowalem to zdemontowac,ale chyba dam sobie spokuj,wszystkie nadmuchy dzialaja wiec odpuszczam za duzo rozbierania.
-
[B5] Błedy klimatronica: ilosc znaczna. prosze o pomoc
Najpierw wykasuj wszystkie,potem sprawdz ponownie u mnie tez za pierwszym razem pokazalo 9 bledow a teraz mam tylko dwa.
-
Zerwany gwint w kole
Ja to robie tak:dospawuje cos do urwaniej sruby jakas nakretke i probuja wykrecic az do skutku,ale chyba nie obedzie sie bez wyjecia piasty lub jezeli to przednie kolo to chociaz sama tarcze.Bo na 4 to bym nie jezdzi raczej chociaz kiedys przyszczem jezdzilem na 2 bo 2 zerwalem no ale to nie ta moc :biggrin:
-
[B5] Błędy klimatronika : silniczek i potencjometr
Mozesz mi jeszcze powiedziec ktore to sa i jak sie do nich dobrac?
-
[B5] Błędy klimatronika : silniczek i potencjometr
603 Silow.klapy przestrzeni dol./odmraz.-V85 zablokowany lub brak napiecia - BLAD SPORADYCZNY 602 Potencjometr w V85-G114 uszkodzenie - BLAD SPORADYCZNY Klimatyzacja wydaje mi sie ze dziala poprawnie,jak myslicie to cos powazniejszego? Kasowalem juz 2 razy bledy i dalej to samo.
-
[B5 1,6] Brak oleju
to jest taka sama nasada filtra oleju jak u mnie w 1.8 ADR i gdzieś tam właśnie był wyciek w moim przypadku oring z uszami wewnątrz i uszczelka przy łączeniu z blokiem ale to już omawialiśmy :twisted: a jeśli chodzi o chłodniczkę oleju to wygląda prawie tak samo jak chłodniczka np. klimy tylko jest trochę mniejsza i zazwyczaj umieszcza się ją w dolnej partii zderzaka a tak przynajmniej jest w mocnych oplach lub mocnych fordach :frown: myślę że w audi podobnie jest A na zdjeciu widac silnik 1.6 z chlodniczka oleju(taki aluminiowy pojemniczek nad filtrem oleju),a w moim z 95 roku nie ma nic takiego.
-
Polski Vag na USB??
Polski vag na USB,mozesz podlaczyc do dowolnego programu obslugujacego com,poniewaz dziala on na zasadzie usb-com czyli program widzi go jako zwyklego com.
-
[B5 1,6] Brak oleju
Odbiegajac od tematu,jaki silnik jest na zdjeciu bo widze tu chlodniczke oleju a w moim nie ma.
-
1.8 ADR gaśnie silnik
Mysle ze nie ma co sie bawic w odlaczanie roznych kabelkow przy silniku tylko,podlaczyc do VAGa i zobaczyc co jest ciete.
-
Pomocy... radio do A4? czy dam rade to zamontowac
Nie wydaje mi sie zeby dalo sie to zamontowac
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
A co sadzicie o zawiasach firmy Delphi?