Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Za 160 zeta to taniocha tylko brac.
  2. Fabryczny alarm ma trójkątne światełko we włączniku halogenów chyba.
  3. A dla mechanika wlacza sie to z naczy ze zaczyna dawac efekt.
  4. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    To widze ze nie potrzebujecie TDI,bo jak wam 1.6 pali 9l w miesice. proszę uzupełnij profil
  5. Teraz to mogę ci uwierzyc nawet
  6. Jak zdejmiesz ten przewód to będziesz mial wyższe ciśnienie paliwa na listwie.
  7. Regulator ciśnienia paliwa.
  8. Wiec jestem w fazie testowania włącznika który działa na wzrost napieca: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=190124146&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E I muszę powiedzieć ze wszystko OK dopóki nie włączę wentylatora ogrzewnia. Natomiast kompletna szmira jest TO totalna porażka odradzam.Facet błąka sie jakby nie wiedział co sprzedaje,a dzwoniłem do niego paro krotnie.Wlacznik oparty jest na jakims oporniku co podłącza sie do kontrolki lądowania,a swialta jak jest ciepło to świeca sie cały czas a jak zimo to sie nie włączają w ogóle. I chyba pozostaje mi tylko czasowy ,bo cala reszta to nie wypal. Testowane na Ford escort 1.8D
  9. Wszystkie klasy możesz mieszać ze sobą,gdy zajdzie taka potrzeba np.zabraknie ci oleju na drodze,piana raczej nie grozi.
  10. No to nieźle muliłeś.
  11. To kup sobie jakąś przejściówkę.
  12. Wszystko na ten temat,dodam jeszcze ze tamta bmka z top gear momentu obrotowego miała o wiele więcej niz wszystkie tdi na tym forum.
  13. tak, dopiero b7 wróciło do stalowych... Z tego co pamiętam to w b7 doszła aluminiowa zwrotnica,i wahacze dalej są alu.
  14. Wracaac do tematu to wątpię zeby tdi 130km na czipie czy bez objechalo 1.8t przynajmniej od zera do 100.W 1.8t na dwójce zamykając obrotomierz chwycę prawie 100 gdzie w TDI cza juz zapiac 3 bieg, bo powyzej j 4,5 tys/obr nie chce sie juz krecic,gdzie w 1.8t brakuje obrotomierza.Ja czuje ze przyspieszam jak zamknę obrotomierz,a w diesslu to raczej raz ze maloskuteczne a dwa prawie niewykonalne.
  15. Silniczek z blaszka jest od sterowana szyba-nogi-twarz:)
  16. Tylko Clarion na przykład ten http://www.allegro.pl/item190958011_clarion_dxz668rmp_nowosc_gwar_kurier_gratis.html#photo Ja mam model 468 i jest jak za 450 zl,wypasiony.
  17. Najpierw sie przejedz po zakrętach tym passatem,i jak zobaczysz jak to sie prowadz(a prowadzi sie zajefajnie)i to wtedy ewentualnie dolicz sobie 1500 zeta na wymianę zawiechy i bedziesz happy.
  18. marewel odpowiedział(a) na robson_s temat w Audi A4 B5
    Przestawiając kolo,przestawiłeś sobie zapłon o ile wcześniej było ok.
  19. To jest króciec odmy.
  20. Popychacze powinny siąść samoczynnie gdy są za mocno napełnione.
  21. Zalej cokolwiek byle markowe było np.Orlen :biggrin: platinum.
  22. W sumie brak zaworu recyrkulacji spalin to chyba mały problem.
  23. To sprawdź lewa.Upewnij sie jeszcze na podniesionym kole rozpędź je po czym luz i wyłącz silnik i niech sie kreci.
  24. Półsyntetyk 5W-30,to chyba jakis specjalny angielski.Bo ja zawsze myslalem ze 5W-30 to juz syntetyk.
  25. Kazio co 20 lat naprawiał maluchy i fiaty 125,pewnie zrobi to wszystko przy użyciu młotka,ja potrzebowałem prasy i ściągacza do wymontowania zwrotnicy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.