Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Ja bylem na kilku forach mn:ford,honda,seicento.Musze przyznac ze nic sie modrego z tych for nie dowiedzialem,co innego forum a4 tu sie dowiesz wszystkiego.
  2. Kurde ten okrzyk na koncu okropne.I jeszcze ten widok jak im kumple gina.
  3. Zwykly gaz nadaje sie do poloneza a u tak kupa problemow bedzie.
  4. Iskra slacze na jednej elektrodzie.I nie losowo tylko przypdkowo.
  5. Jak swiatek regeneruje tak ja produkuje nowe to radzilbym odpuscic.Mialem kiedys od Światka walek do malucha i skonczyla sie jedna krzywka bardzo szybko.
  6. Wersje 4.9 mozesz stosowac w warsztacie a 2.5 nie.
  7. Grafitowym moze smarwac przeguby,a do cylinderkow jest specjalny do kupienia w kazdym normalnym sklepie.
  8. Prowadniczki z gumkami to koszt okolo 40,produkuje je firma 4max chyba.I jeszcze jedna ważna sprawa nie wolno smarowac zwyklym smarem bo sie zapiekają.
  9. Najnowsza mapa Polski dla TomToma ma 51% pokrycia i nie wiem czy jakis program ma wiecej.Ja osobiscie mam Palma z GPS i zainstalowane 2 programy do nawigacj i jak jeden sie gubi to wlaczam drugi.
  10. Tak jak,ja mialem pustego kata to wlasnie tak brzmial.Najlepiej założyć strumienice ale nie luskowa lub rurke.
  11. bo to dobre silniki są - kompromis osiagi do spalania Tu bym polemizował.
  12. Polski Vag 2.5 ma opcje "test wyjsc",kiedys tak naprawilem ABS w A3,ale nie pamietam jakie bledy wyskakiwaly.
  13. Nie wiem czy zrobiles dobrze czy zle,ale ja jezdzilem passatem 1.8T i teraz zaluje ze sam soknczylem na 1,6.
  14. Czujnik jest na wcisk.
  15. Przewod odczepia sie wyjmujac gumke z nadwoaiza,a pod gumka jest kostka.Wiec nie wiem po co uzywales mlotka.
  16. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Saab,juz chyba stosuje zmienny stopien sprezania.
  17. Kiedyś oglądałem jakiś wywiad z inżynierami od vw-audi i kategorycznie zabraniali podnoszenia mocy.Twierdząc ze wiele elementów silnika nie jest do tego przystosowana.
  18. Ale dziala niby z Scantool'em,a nie dzialal no chyba ze jest tylko do nowszych aut z canem.
  19. Troche sie zle wyrazilem,bo moj VAG na usb dziala bez problemu z moim trupolotem i ten ktory mi kumpel zrobil na maxie tez,a tym z can nie moglem sie polaczyc.A wygladal on tak: http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=1&prodid=151
  20. Jeden z nielicznych ktory podaje prawdziwe spalanie ..;] U mnie to samo w miescie. Ostatnia trasa 40-80 v-max 120+troche jazdy na luzie 7,1l. Ale to juz nie jazda tylko meczarnia
  21. Kumpel ktory zrobil mi feca na RS,ma tez innego z canem i tez nie dalo sie polaczyc z moim trupolotem.
  22. Pytam sie bo na allegro tez sie czasem moga nie znac.
  23. http://www.allegro.pl/item216741574_kolo_dwumasowe_a4_a6_passat_superb_1_6_1_8t_2_0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.