Treść opublikowana przez marewel
-
Inne fora fanów różnych marek...
Ja bylem na kilku forach mn:ford,honda,seicento.Musze przyznac ze nic sie modrego z tych for nie dowiedzialem,co innego forum a4 tu sie dowiesz wszystkiego.
-
Czym się kończy brawura...
Kurde ten okrzyk na koncu okropne.I jeszcze ten widok jak im kumple gina.
-
[B5 ADR] Kto jezdzi 1.8 Na Zwykłej Instlacji Gazowej I Jakie Ma O Niej Opinie...?
Zwykly gaz nadaje sie do poloneza a u tak kupa problemow bedzie.
-
(AEB 1,8T) Czy ktoś robił doświadczenie jaka iskra jest w świecy Bosch (3 elektr
Iskra slacze na jednej elektrodzie.I nie losowo tylko przypdkowo.
-
[B6 AKE] Wałki - regeneracja, czy nowe?
Jak swiatek regeneruje tak ja produkuje nowe to radzilbym odpuscic.Mialem kiedys od Światka walek do malucha i skonczyla sie jedna krzywka bardzo szybko.
-
polski vag 2.5 czy kupic?
Wersje 4.9 mozesz stosowac w warsztacie a 2.5 nie.
-
Jak odkręcić dolny-tylny wachacz aby wyjąć półośkę ???
To odkręć górne wahacze.
-
[B5 ADP] jakie logi robic dla zdiagnozowania wysokiego spalania w 1.6 ADP?
A ile ci pali?
-
[B5 AHU] Prowadniczki w zacisku hamulcowym.
Grafitowym moze smarwac przeguby,a do cylinderkow jest specjalny do kupienia w kazdym normalnym sklepie.
-
[B5 AHU] Prowadniczki w zacisku hamulcowym.
Prowadniczki z gumkami to koszt okolo 40,produkuje je firma 4max chyba.I jeszcze jedna ważna sprawa nie wolno smarowac zwyklym smarem bo sie zapiekają.
-
[B5 AGA] Jaką navi wybrać?
Najnowsza mapa Polski dla TomToma ma 51% pokrycia i nie wiem czy jakis program ma wiecej.Ja osobiscie mam Palma z GPS i zainstalowane 2 programy do nawigacj i jak jeden sie gubi to wlaczam drugi.
-
[B5 ALF] Brzdęk w wydechu...
Tak jak,ja mialem pustego kata to wlasnie tak brzmial.Najlepiej założyć strumienice ale nie luskowa lub rurke.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
bo to dobre silniki są - kompromis osiagi do spalania Tu bym polemizował.
-
[B5 ADP] problem z abs błąd 257
Polski Vag 2.5 ma opcje "test wyjsc",kiedys tak naprawilem ABS w A3,ale nie pamietam jakie bledy wyskakiwaly.
-
1.8 20v bez turbiny bedzie mniej kłopotliwy niz 1.8 z turbina??
Nie wiem czy zrobiles dobrze czy zle,ale ja jezdzilem passatem 1.8T i teraz zaluje ze sam soknczylem na 1,6.
-
[B5 APT] Problem z wymianą łożyska
Czujnik jest na wcisk.
-
[B5 APT] Problem z wymianą łożyska
Przewod odczepia sie wyjmujac gumke z nadwoaiza,a pod gumka jest kostka.Wiec nie wiem po co uzywales mlotka.
-
Wysokoprężny silnik benzynowy
Saab,juz chyba stosuje zmienny stopien sprezania.
-
Większa moc a żywotność silnika
Kiedyś oglądałem jakiś wywiad z inżynierami od vw-audi i kategorycznie zabraniali podnoszenia mocy.Twierdząc ze wiele elementów silnika nie jest do tego przystosowana.
-
[B5 ADP] Brak połączenia z ECU na dwóch interfejsach. Pomóżcie
Ale dziala niby z Scantool'em,a nie dzialal no chyba ze jest tylko do nowszych aut z canem.
-
[B5 ADP] Brak połączenia z ECU na dwóch interfejsach. Pomóżcie
Troche sie zle wyrazilem,bo moj VAG na usb dziala bez problemu z moim trupolotem i ten ktory mi kumpel zrobil na maxie tez,a tym z can nie moglem sie polaczyc.A wygladal on tak: http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=1&prodid=151
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Jeden z nielicznych ktory podaje prawdziwe spalanie ..;] U mnie to samo w miescie. Ostatnia trasa 40-80 v-max 120+troche jazdy na luzie 7,1l. Ale to juz nie jazda tylko meczarnia
-
[B5 ADP] Brak połączenia z ECU na dwóch interfejsach. Pomóżcie
Kumpel ktory zrobil mi feca na RS,ma tez innego z canem i tez nie dalo sie polaczyc z moim trupolotem.
-
[A4 b5 1.6 ADP] Czy to ma kolo dwumasowe?
Pytam sie bo na allegro tez sie czasem moga nie znac.
-
[A4 b5 1.6 ADP] Czy to ma kolo dwumasowe?
http://www.allegro.pl/item216741574_kolo_dwumasowe_a4_a6_passat_superb_1_6_1_8t_2_0.html