Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Inne fora fanów różnych marek...


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zerknąłem sobie na allegro i inne serwisy samochodowe w poszukiwaniu Hondy Civic V gen, czyli z roku 91-95. Wg mnie, w granicach 3-4k zł, nie kupi się lepszego auta. Jeździłem tym troche, bardzo wygodne, zbiera się dużo lepiej, niż moje 1,6 w a4, ogólnie fajne auto, tylko tył moim zdaniem taki sobie. Ale do rzeczy - nastawiam się na kupno takiej Hondy, więc poszukałem trochę informacji na ten temat - jaki najlepszy silnik, osiągi, wady, zalety... Zerknąłem na forum Civic'a i jak przyszło mi tam szukać czegokolwiek, to sie zaczął problem... U nas na forum a-czwórki jest normalny podział tematyczny, wszystko można szybko znaleźć i w miarę dobra szukajka jest, a tam... Generalnie jest kilka działów, ale wszystko wrzucone jak leci, dużo czasu trzeba tam siedzieć, żeby się dowiedzieć podstawowych informacji... A jak tak sobie już poczytałem, to zobaczyłem, że tam jest dość dużo "wieśtjuningowców" i troche pogorszyła mi sie opinia nt. hondy - w szczególności opinia nt. forum jej fanów;) NIE MA TO JAK FORUM A4- AUTO Z KLASĄ, TO I FORUM TAKIE MUSI BYć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem na kilku forach mn:ford,honda,seicento.Musze przyznac ze nic sie modrego z tych for nie dowiedzialem,co innego forum a4 tu sie dowiesz wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze forum to kopalnia wiedzy, wszystko jest dokladnie posegregowane.

My wszyscy jestesmy poukladanymi ludzmi :)

a jak rozumieć to

"p.s.

Wiem z A4 powinienem sie zgłosic do forum A4...ale oni jacys dziwni sa i niezbyt kumaci " (kolega pre_pl ma w swoim podpisie a pochodzi ono ze strony A3 club)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zerknąłem sobie na allegro i inne serwisy samochodowe w poszukiwaniu Hondy Civic V gen, czyli z roku 91-95. Wg mnie, w granicach 3-4k zł, nie kupi się lepszego auta. Jeździłem tym troche, bardzo wygodne, zbiera się dużo lepiej, niż moje 1,6 w a4, ogólnie fajne auto, tylko tył moim zdaniem taki sobie. Ale do rzeczy - nastawiam się na kupno takiej Hondy, więc poszukałem trochę informacji na ten temat - jaki najlepszy silnik, osiągi, wady, zalety... Zerknąłem na forum Civic'a i jak przyszło mi tam szukać czegokolwiek, to sie zaczął problem... U nas na forum a-czwórki jest normalny podział tematyczny, wszystko można szybko znaleźć i w miarę dobra szukajka jest, a tam... Generalnie jest kilka działów, ale wszystko wrzucone jak leci, dużo czasu trzeba tam siedzieć, żeby się dowiedzieć podstawowych informacji... A jak tak sobie już poczytałem, to zobaczyłem, że tam jest dość dużo "wieśtjuningowców" i troche pogorszyła mi sie opinia nt. hondy - w szczególności opinia nt. forum jej fanów;) NIE MA TO JAK FORUM A4- AUTO Z KLASĄ, TO I FORUM TAKIE MUSI BYć!

w granicach 3-4 tys. zl to kupisz cos w db, ale nie bdb stanie z IV generacji(ktora jesli ma byc uliczna wyscigowka, o głowe bije V generacje, jest bardziej wytrzymala, no i lzejsza, jedynym minusem jest wyglad).

No chyba ze chcesz kupic V gen. z silnikiem 1,3, ale to raczej tak samo jak w a4 silnik 1,6 czyli porazka, jezeli masz jakies pytania daj znac na gg dam ci kontakt do speca od civicow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze forum to kopalnia wiedzy, wszystko jest dokladnie posegregowane.

My wszyscy jestesmy poukladanymi ludzmi :)

a jak rozumieć to

"p.s.

Wiem z A4 powinienem sie zgłosic do forum A4...ale oni jacys dziwni sa i niezbyt kumaci " (kolega pre_pl ma w swoim podpisie a pochodzi ono ze strony A3 club)

Zapytaj tego użytkownika , bo to on napisał http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=4223

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle się wyraziłem - mam z ojcem warsztat sam., więc może być coś rozbitego, itp; nie musze mieć wyścigówki, ale cholernie nie leży mi silnik 1,3 75PS... Jeżeli już, to albo 1,5 90PS, albo 1,6 V-tech 125 lub 160PS. Muszę przyznać, że hondy civic lubią obroty, a i skrzynię mają dobrą - pierwsze 3 biegi super, przyspiesza w 10s do 100km/h i wyciagają 180 (poza silnikiem v-tech 160PS, który jednak jest o niebo lepszy, nić 1,6 w moim A4). A4 z silnikiem 1,6 to do 150 w miare przyspiesza, później lipa (takie są moje odczucia), ale przynajmniej paliwa mniej spalę;D Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...