Treść opublikowana przez marewel
-
1.9 Di -> Ostrołęka
Bo nie znajdziesz,chyba ze jakiegos zgniotka.
-
[B5 1Z] Oto mój nowy nabytek ...
Moze opowiedz ile dales,to przestaniemy sie czepiac tego przodu
-
[B7 BRE] Akcja serwisowa 26D9
Ogladalem pare testow aut z tyl silnikiem na TVN Turbo z udzialem Adama Kornackiego.Za kazdym razem twierdzil on ze te silnik ma slaby dol ze ciężko sie nim rusza.Czy ten nowy soft cos zmienia?
-
1.9 Di -> Ostrołęka
Zapomnialem napisac ze fajny wypas masz,tylko dlaczego wlozyli taki slaby motor to takiej opcji to zachodze w glowe.
-
1.9 Di -> Ostrołęka
I znowu napisze nie na temat,ale nie pisz bzdur bo silnik jest doladowany i spokojnie mozna go chipnac.Wystarczylo popatrzec na obrazki:
-
[ALL B5] Wymiana płynu chłodniczego
W moim AEB jest śruba do spuszczenia plyny z bloku silnika w pompie,dostrzeglem ja jak wymienialem pasek nierządu.
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
Diesla mial wczesniej i widocznie nie przejmuje sie spalaniem tak jak ty.Rownie dobrze moglby nie robic nic przy aucie jak polowa ludnosci tego kraju i czekac az sie rozleci.
-
[B5 AFN] błędy vag
Przeplywki nie oryginalne moga bys nowe nie sprawne.
-
Troche kiepski filmik z kamera w cylindrze.
W/g ,mnie tam jest tylko suw pracy czyli tlok w gorze+iskra.
-
[B5 AFN] prośba o analize logów
Kolego nie masz linijki w domu? male ostrzezenie 7 dniowe za bezsensowny post nic nie wnoszacy do tematu!! Mogles koledze zwrocic uwage na PW
-
Troche kiepski filmik z kamera w cylindrze.
Fajny by byl gdyby pokazali wszystkie suwy ssanie/sprezanie/praca/wydech.
-
Troche kiepski filmik z kamera w cylindrze.
http://video.google.com/videoplay?docid=-5815350492893860613&hl=pl
-
dobry kurier w polsce????
Podobno masterlink dojezdza do klijenta i zabiera paczki,prawda to?
-
[B6 BDG] Po wymianie wszystkich wahaczy i łączników nadal coś delikatnie stuka ???
A te pukajace jaka wykazywaly sprawnosc?
-
1.8 nie jest takie wolne...:-)
Nie wiem skad i po co ten temat,przeciez nikt na tym ani na innym forumnie twierdzi ze 1.8 to mul,co innego 1.6.
-
[B6 BDG] Po wymianie wszystkich wahaczy i łączników nadal coś delikatnie stuka ???
No to jak to wyczaiłeś skoro diagnostyka sprawności amorów tego nie wykazała? Normalnie wymienil na nowe,pisalem juz wyzej ze amory tez moga stukac.W moim aucie jest podobnie wymienilem juz wszystkie luzne wahacze i dla pewnosci laczniki a stukanie nie ucichlo.Dodam ze w poprzednim aucie wahacze mialem o wiele "luzniejsze" a zadnych stukow nie bylo.Wiec zanosi sie na wymiane amorow chociaz troche szkoda,bo sprawnosc rowna sie 68 i 73%
-
[B5 ADR] Prośba o ocenę błędów
Kziazka "Sam naprawiam a4" podaje ze ADR nie ma czujnika predkosci obrotowej.
-
Co to za błąd AIR BAG ? Proszę o pomoc
Za 2-3 miesiace sprzedalem auto,do tego czasu blad nie wystapil ponownie.
-
[B5 ATJ] dymi z odmy
A po co odkrecasz ten korek?Masz jakies nawyki gieldowe z lat 70 i 80?
-
Co to za błąd AIR BAG ? Proszę o pomoc
Odpinasz poduche kasujesz blad,podpinasz i kasujesz ponownie.2 razy udalo mi sie tak usunac ten problem.
-
AFN słabnie przy wyższych obrotach
Jaka kolwiek diagnoza bedzie miala sens jak zrobisz i przedstawisz logi.
-
[B5 AFN] błędy vag
Czy jest oryginalna ta przeplywka?
-
Problem z tylnymi tarczami hamulcowymi
A co mechanik ci poradzi,jak sie nie dotarly jeszcze klocki?
-
[B5 AFN] To tam ma byc ??
Nie mylisz sie,tam ma byc blachowkręt ale na plaski śrubokręt.
-
[B6 BDG] Po wymianie wszystkich wahaczy i łączników nadal coś delikatnie stuka ???
Nie przypominam sobie ze by takie lozysko wystepowalo. Za stukanie moze byc odpowiedzialny amotryzator,mam podobny problem ale jeszcze sie z min nie uporalem.