Treść opublikowana przez marewel
-
Mity i fakty: MEYLE i jej HD+foty
Wszystko sam montowalem,wczesniej do A4 zamontowalem najtanszego Teknorota,i ta tulejka w prostym wahaczu tez byla jak z plasteliny,tylko ze za tamten wahacz zaplacilem 100zl a nie 200.Mam nauczkę ze lepiej bylo dolozyc 40-50 zl i kupic lemki.
-
[B5 ADR] Porada w kwestii zakupu przegubu.
Kup lobro z aujcji czy gdziekolwiek,i zmien sklep.
-
Touareg 5.0 V10 TDI --- Czip ??
Ten silnik to niezle pole do popisu dla szwabskich inzynierow,np brak w nim paskow klinowych
-
[B5 1Z] 16 bitowy komputer, opłaca sie zakładac ?
Ostatnio widzialem nawet starsza,z tym takim starym przeplywomierzem chyba klapkowy?Ale byla w stanie bdb.
-
[B5 AEB] Doładowanie turbo
Nie wiem jak co wytlumaczyc,ale ten model nie obsluguje logowania Moim zdaniem ci co regenerowali ta turbinę powinni ja wyregulować.
-
Mity i fakty: MEYLE i jej HD+foty
Szkoda ze rachunki poszly do smieci :>Poprostu czas zaczac kupowac TRW lub lemki,tylko niektorzy twierdza ze TRW to juz nie to samo co kiedys.Ostatnio kupilem sworznie TRW do Volvo 440 a w pudelku znajdowaly sie lemki :shocked:Porobilo sie teraz.
-
[B6 AVF] trzęsie silnikiem przy wyłączaniu
Wszystko ok jezeli gasimy silnik na wolnych obrotach,ale jezeli jakis antytalent zgasi motorownie na wysokich obrotach,a w przewodzie bedzie jakis 1bar scinienia to strumien powietrza odbije sie od tej przepustnicy i wroci to turbawki.No chyba ze szwaby o tym pomysleli i zastosowali jakies ale..
-
Mity i fakty: MEYLE i jej HD+foty
Jakis czas temu(dokladnie 7tys temu i 2 mc-e) kupilem sobie 2 wahacze Meyle,ktora to firme bardzo zachwalal sprzedawca i twierdzil ze nie ma zadnych zwtorow(podobno wersja wzmocniona). Niestety osłona sworznia sie skończyła: Tulejka do której mocuje sie amortyzator okazała sie z plasteliny(czyżby Teknorot maczał w niej palce?): Oryginalna 10 letnia wyglada przy niej jak nowa: Niedlugo wszystko rozmotuje i zobaczę czy przypadniem wszystko nie dostalo juz luzów.
-
[B5 ADR] Porada w kwestii zakupu przegubu.
Bierz tego z aukcji,chociaz ja w sklepie zaplacilem nie wiele wiecej.Z tego co sie orientuje to do 1.9TDI 110km przegub kosztuje okolo 300zl.
-
[B5 ADP] Czy spalanie 15l/100km to norma dla silnika 1.6 benzyna ?
Nie wprowadzaj zamieszania,diesel pali 5-6 w trasie 1.6 pali od 7,5-9. Miasto 13-15 w zimie.
-
Fotoradary - kolejny pomysł
Po to sie ustawia radar zeby ludzie zwolnili a nie po to zeby zlapac jak najwiecej przekrczajecych predkosc,dlatego napisali w gazecie.
-
Fotoradary - kolejny pomysł
Przejechalem dzisiaj trase Krakow-Chelm 360km i ani razu anty radar mi nie pikna,wiec wychodzi na to ze pustych skrzynek jest cala masa.
-
[B6 AVF] Programowanie klucza
Nieda rady zrobic tego Vagiem tak jak w moim pasiu?
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
A gdzie zdjecia srodka,pod maska itp?Czy przypadkiem audik nie jest sasiada? :bicz3:
-
[Zamość] SPEC
Nie. Jest to możliwe, w przypadku, kiedy wpiszesz kod pin, po zalogowaniu możesz odpalać nawet śrubokrętem przez pewien czas. Moj odpalal do momentu zamkniecia drzwi.
-
jaki stacjonarny odtwarzacz DVD ?
Mialem Mante,padla po obejrzeniu okolo 50-70 filmow wiec odradzam,syf jakich malo.Z tanszych to Korr wymiata,o niebo lepszy sprzęt niż wiwa czy manta.
-
[B5 ATJ] Problem z kablem HEX CAN USB linia K1 i VAG 704.1
Ja mam taki kabelek i dopalilem na nim program Vag-com PL,nawet zadzialal ale tylko raz
-
[B7 BRE] Chip do auta ?
Chlopie nie dawaj takiego auta domowym dlubaczom,jedz do rogala.Slyszalem o nim same pochlebne opinie i nie zdziera jak master's
-
[B5 AEB] Zdjęcia wnętrza uszkodz. pompy wspomagania
W polonezach jest podobna,probowal ktos zalozyc?
-
Zakup Corsy 2000 r. proszę o opinie
Ja bym odpuscil kazdy silnik 3 cylindrowy-panowie to chodzi jak parnik.
-
Laptop z USA
Probowalem przelozyc jedna kosc do jakiegos Dela i w nim zadziala.Po czym wlozylem jak ponownie do HP i ten juz nie wstal.Pozniej przy wysilku kilku specow udalo sie go jakos odpalic,ale nie widzial juz tej pamieci.Wiec powiedzialem sobie nigdy wiecej HP.
-
Laptop z USA
U mnie przygoda z dolozeniem,a raczej odjeciem pamieci w HP Pavulion,skonczyla sie jego zgonem.
-
Laptop z USA
Jakbym byl takim pesymista jak ty to nie mialbym juz 2 della z ktorego jestem zadowony jeszcze bardziej niz poprzedniego.
-
[A8 4.2] zaliczyłem rów :(
Zarzuc jakies foty.
-
[B5 AJM] gdzie świece żarowe - przeczytać dokładnie post
Nie koniecznie kazda wersja mogla miec.