-
[B6 BFB] Brak 40stu koni mechanicznych
wiec: dokladne ogledziny przewodow,podcisnien, przeplywka,dv,westergate,n75,sprawdzic cisnienie paliwa! (pompa), wymieniales turbine? regenerowana byla? czesto regeneruja i oddaja ze starym popekanym kolektorem turbiny (kompresja ucieka) mialem kilka przygod tez brakowalo mi kilkudziesieciu koni z tym ze u mnie siadala pompa i kolektor popekany.Trzeba szukac od najbardziej blachych usterek i latwych do zdiagnozowania ...
-
[B5 AEB] Nie zawsze przyspiesza tak samo
nie paliwo odpada czesto mam to samo paliwo w baku i sa takie wahania bezsensowne.
-
[B5 AEB] Nie zawsze przyspiesza tak samo
mam ten sam problem od dluzszego czasu.Bledow nie ma podcisnieniowe wezyki cale,turbo ok ... wiem co czujesz... to bardzo drazni:/
-
[B5 2.8 V30 Q ACK] Tempomat a instalacja podciśnienia???
oturz sprawa twki w gruszce-dziurawa i podcisnienie ucieka.Zamocowana jest do niej linka od przepustnicy a z tyłu podpiety wezyk podcisnieniowy wystarczy ja odkrecic, 1 sruba i na 100% jest rozerwana guma i mnie jest ten problem wlasnie i szukam gruszki takowej
-
[ALL B5] Brak wskazań o oleju na FIS'ie
czujnik cisnienia oleju
-
[ALL B5] Brak wskazań o oleju na FIS'ie
u mnie jak odlacze pokazuje wykrzyknik i oliwiarke
-
[B5 AEB] Zawór DV
u mnie wyobrazcie sobie w skodzie kosztuje tyle samo co w Vw i w audi czyli 198zl :/ Arek a ty kupowales w Olszytnie w Skodzie?? jezeli masz tam do nich jakis namiarek to bede wdzieczny,moze poczta by mi wyslali zadzwonilbym...
-
[B5 AEB] Bogata mieszanka, brak mocy, dziwny odgłos turbosprężarki
hmm a moze padla ci membranka w WG i nie otwiera sie sztanga przez co nie ma ladowania...[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 18:52_________________________________________________lub poprostu przyblokowal sie ten zawork co steruje nim WG i jest w pozycji otwartej...
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
niestety on ma tylko jeden,bo mial caly silnik na czesci i poluje wlasnie na niego ale akurat cos jest nie uchwytny bo tez mam problem z moca i doladowaniem,stawiam na DV,kupilem od niego N75 za 20zl mysle ze DV-ke podmienie i bedzie dobrze,dam znac jak zaloze i powiem czy jest ok
-
[B5 AEB] Bogata mieszanka, brak mocy, dziwny odgłos turbosprężarki
sciagnij waz i wymacaj reka wirnik czy sie obraca czy nie ma luzu,ja tez walcze ze spadkiem mocy i mysle ze DV mi puszcza bo taki dziwnie slychac dzwiek jak przyspieszam-popuszczania powietrza,swist[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 14:34_________________________________________________jezeli zawiesila ci sie DV-ka w pozycji otwartej to sp***rza powietrze i tak moze sie dziec ze nie ma ładowania odpowiedniego i sie muli co za tym idzie....
-
[B5 AEB] Zawór DV
Mam takie pytanie odnosnie zaworku DV (upustowy) czy ktos jest w stanie zalatwic albo podac mamiar gdzie taki zaworek moge kupic po takich cenach jak piszecie na forum kwota rzedu 100zl, u mnie wolaja sobie 200zl wiec najchetniej nie przeplacalbym smiley, aa jeszcze jedno ori nr zaworku to 034 145 710A maja tylko niby zamienniki z oznaczeniem literki B czy ktos wymienial taki zawor??
-
[B5 AEB] Zawór DV
Mam takie pytanie odnosnie zaworku DV (upustowy) czy ktos jest w stanie zalatwic albo podac mamiar gdzie taki zaworek moge kupic po takich cenach jak piszecie na forum kwota rzedu 100zl, u mnie wolaja sobie 200zl wiec najchetniej nie przeplacalbym , aa jeszcze jedno ori nr zaworku to 034 145 710A maja tylko niby zamienniki z oznaczeniem literki B czy ktos wymienial taki zawor??
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
ja mialem to samo i byl walniety N75 profilaktycznie odrazu wymienie DV bo mam kilenta ze ma za 20zl z anglika gdzie mial tylko 100mil
-
[B5 AEB] Jaka przepustnica do 1.8T
szukaj gdzies uzywki teraz duzo aut z anglii przywoza mozna kupic za ok 20-300zl dobra;)
-
Wyciągniecie turbosprężarki oraz ustawienie sztangi wastegate w Audi A4 B5 1.8T AEB
mam pyt jezeli napompuje do WG pewne cisnienie powietrza powiedzmy 0.5 bara to to cisnienie powinno sie tak utrzymywac czy powinno uchodzic,powoli spadac? Pytam bo mam 2 zapasowe WG i w jednym cisnienie nie ucieka a w drugim ucieka jak napompuje...
mareks84
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta