Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mareks84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wiec: dokladne ogledziny przewodow,podcisnien, przeplywka,dv,westergate,n75,sprawdzic cisnienie paliwa! (pompa), wymieniales turbine? regenerowana byla? czesto regeneruja i oddaja ze starym popekanym kolektorem turbiny (kompresja ucieka) mialem kilka przygod tez brakowalo mi kilkudziesieciu koni z tym ze u mnie siadala pompa i kolektor popekany.Trzeba szukac od najbardziej blachych usterek i latwych do zdiagnozowania ...
  2. nie paliwo odpada czesto mam to samo paliwo w baku i sa takie wahania bezsensowne.
  3. mam ten sam problem od dluzszego czasu.Bledow nie ma podcisnieniowe wezyki cale,turbo ok ... wiem co czujesz... to bardzo drazni:/
  4. oturz sprawa twki w gruszce-dziurawa i podcisnienie ucieka.Zamocowana jest do niej linka od przepustnicy a z tyłu podpiety wezyk podcisnieniowy wystarczy ja odkrecic, 1 sruba i na 100% jest rozerwana guma i mnie jest ten problem wlasnie i szukam gruszki takowej
  5. czujnik cisnienia oleju
  6. u mnie jak odlacze pokazuje wykrzyknik i oliwiarke
  7. u mnie wyobrazcie sobie w skodzie kosztuje tyle samo co w Vw i w audi czyli 198zl :/ Arek a ty kupowales w Olszytnie w Skodzie?? jezeli masz tam do nich jakis namiarek to bede wdzieczny,moze poczta by mi wyslali zadzwonilbym...
  8. hmm a moze padla ci membranka w WG i nie otwiera sie sztanga przez co nie ma ladowania...[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 18:52_________________________________________________lub poprostu przyblokowal sie ten zawork co steruje nim WG i jest w pozycji otwartej...
  9. niestety on ma tylko jeden,bo mial caly silnik na czesci i poluje wlasnie na niego ale akurat cos jest nie uchwytny bo tez mam problem z moca i doladowaniem,stawiam na DV,kupilem od niego N75 za 20zl mysle ze DV-ke podmienie i bedzie dobrze,dam znac jak zaloze i powiem czy jest ok
  10. sciagnij waz i wymacaj reka wirnik czy sie obraca czy nie ma luzu,ja tez walcze ze spadkiem mocy i mysle ze DV mi puszcza bo taki dziwnie slychac dzwiek jak przyspieszam-popuszczania powietrza,swist[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 14:34_________________________________________________jezeli zawiesila ci sie DV-ka w pozycji otwartej to sp***rza powietrze i tak moze sie dziec ze nie ma ładowania odpowiedniego i sie muli co za tym idzie....
  11. mareks84 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam takie pytanie odnosnie zaworku DV (upustowy) czy ktos jest w stanie zalatwic albo podac mamiar gdzie taki zaworek moge kupic po takich cenach jak piszecie na forum kwota rzedu 100zl, u mnie wolaja sobie 200zl wiec najchetniej nie przeplacalbym smiley, aa jeszcze jedno ori nr zaworku to 034 145 710A maja tylko niby zamienniki z oznaczeniem literki B czy ktos wymienial taki zawor??
  12. Mam takie pytanie odnosnie zaworku DV (upustowy) czy ktos jest w stanie zalatwic albo podac mamiar gdzie taki zaworek moge kupic po takich cenach jak piszecie na forum kwota rzedu 100zl, u mnie wolaja sobie 200zl wiec najchetniej nie przeplacalbym , aa jeszcze jedno ori nr zaworku to 034 145 710A maja tylko niby zamienniki z oznaczeniem literki B czy ktos wymienial taki zawor??
  13. ja mialem to samo i byl walniety N75 profilaktycznie odrazu wymienie DV bo mam kilenta ze ma za 20zl z anglika gdzie mial tylko 100mil
  14. szukaj gdzies uzywki teraz duzo aut z anglii przywoza mozna kupic za ok 20-300zl dobra;)
  15. mam pyt jezeli napompuje do WG pewne cisnienie powietrza powiedzmy 0.5 bara to to cisnienie powinno sie tak utrzymywac czy powinno uchodzic,powoli spadac? Pytam bo mam 2 zapasowe WG i w jednym cisnienie nie ucieka a w drugim ucieka jak napompuje...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.