Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes791

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. grzes791 odpowiedział(a) na grzes791 temat w 1.8T
    Tak jak pisałem wcześniej to co jest na pasku od osprzętu jest sprawdzone i to nie to, co do gazu też było to sprawdzane i też niestety to nie to ???
  2. grzes791 odpowiedział(a) na grzes791 temat w 1.8T
    Kurcze no nie wiem jak to inaczej nagrać dla mnie ewidentnie słychać tluczenie
  3. grzes791 odpowiedział(a) na grzes791 temat w 1.8T
    Rozrząd ina był robiony jakieś pół roku temu może krucej Myślisz że pasek robi taki metaliczny hałas ???
  4. grzes791 opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie i panie bardzo prosze o pilne porady lub sugestie co to moze byc a więc tak jak w temacie dziwne sutki dochodzą z okolicy pierwszego tłoka przynajmniej tak słychać wykluczny został alternator pompa wspomagania klimy oraz wszystkie napinacze i puki co to mi brak pomysłu cobto moze byc dołączam filmik z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc
  5. grzes791 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam wszystkich i potrzebuję pomocy tak na szybko Jak w temacie mam błąd 16725 czujnik położenia walka rozrządu G40 niezrozumialy sygnał PO341- 004 brak sygnału /brak komunikacji mil zapalona Dodatkowo adzia ciężko pali i brak mocy w dole potem jak turbo zacznie działać to już ciągnie w miarę Po przekładce na sprawny czujnik g40 bez zmian jedynie co mnie interesuje to napiecie w kostce do tego czujnika u kolegi jest na 1 pinie od góry 5,30 na środkowym 12.3 A na dolnym 0,02 A u mnie na tym dolnym jest 0,35 czy to może być przyczyną i gdzie ewentualnie szukać problemu gdzies po kablach czy moze w ecu jest jakis przekaznik czy jakies inne ustrojstwo Z góry dzięki za porady pozdrawiam
  6. Panowie a więc tak mój patent na naprawę urwanych zaczepów przy plecach fotela oraz pęknięty drut koszt okolo 5 zł czas 40 min potrzebne materiały klej na gorąco, kawałek drewienka, kątowniczek ja miałem go z pozostałosci od mebli z ikea co do pękniętego drutu obłożyć ładnie mokrymi szmatkami i migomat załatwi sprawę Wstawiam fotki https://www.fotosik.pl/zdjecie/2659c74d5a7f6f79 https://www.fotosik.pl/zdjecie/901e5c9ffd34f287 https://www.fotosik.pl/zdjecie/02b1b0d01f5d927a https://www.fotosik.pl/zdjecie/6441c68d181e0263 https://www.fotosik.pl/zdjecie/98cab913c50bc069
  7. Panowie (panie) jak w temacie stag 300 problem zrobił się nagle odpala tylko w trybie awaryjnym sam nic nie wciskam na centralce po przekręceniu zapłonu 3 pikniecia i odpalamy awaryjnie piknięcia powtarzają sie co minute i dodatkowo nie idzie przełączyc na pb ani z programu ani z centralki a i centralka bardzo cichutko piszczy cały czas czy jest zapłon czy nie jedynie po wyjęciu bezpiecznika od instalacji wszytko cichnie dodam ze po odłączeniu bezpiecznika auto normalnie odpala na pb
  8. witam kolego po co kombinować z tym drutem najprostrza sprawa migomat dwie minuty roboty obłożyć wszystko mokrymi szmatkami i cheja co do urwanych dolnych zaczepów ja to ogarnołem po swojemu 40 min roboty jak chcesz to pisz lub dzwoń to ci pośle fotki 513326549 pozdrawiam
  9. Wiesz co ja temat olałem ze tak powiem bo nic sie nie dzieje oleju nie ubywa a ta woda tylko z rana na zimnym sie pojawia a teraz to juz nawet nie wiem bo dawno tam nie zagladałem pozdro
  10. Chyba po problemie okaxalo sie ze to nie oliwa tylko woda ponoc gdzies sie tam skrapla i potem tak sie wlasnie dzieje
  11. Panowie cieknie oliwa pomiędzy turbo a kolektorem wydechowym i od strony laczenia turbo z katalizatorem po odpaleniu auta po nocy co obstawiacie turbo czy zawory ???
  12. Nowy objaw jest taki ze znacznie czesciej ta kontrolka mryga podczas deszczu czy wilgoci
  13. Nowy objaw ta kontrolka trakcji miga przy skrecie tylko praktycznie w tedy kiedy jest mokro wilgotno
  14. Tak z geometria nie ma problemu
  15. Prawa nówka sztuka lewa 1seson

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.