Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. marewel odpowiedział(a) na nippo83 temat w Audi A4 B5
    Troche przeceniles mozliwosci 1.8T Ale ogolnie silniczek jeden z lepszych w stosunku spalanie/koszty/przyjemnosc Mam swiadka
  2. marewel odpowiedział(a) na nippo83 temat w Audi A4 B5
    Paliwa wssysa tyle co 1.6 no chyba ze go palujesz to wessa wiecej.Ogolnie to fajny silniczek,jedynie co mnie delikatnie drażni turbo dziura która czasem daje sie we znaki.Wtedy pozostaje redukcja i 2.8 w A6 zostaje połknięte
  3. Zaden chip nie da ci w tym silniku 20KM.Chiptunning wolnossakow to mit. Tunning mechaniczny czyli: Obrobka glowicy,wydech walki dal by przyrost okolo 10-15KM i jezdzilo by sie jak Honda.
  4. Jzdzac tylko po miescie lepiej zalozyc mniejszy,wiecej w trasie moze byc wiekszy.
  5. Ja tez mialem 44Ah,i dzisiaj bezczelnie sie rozladowal w srodku miasta.Pojechalem to pewnej firmy i polecili mi 55Ah.
  6. Cisnienie turbiny da sie sprawdzic w silniku AWT,i podobno w silnikach kolo roku 1999-2000.
  7. marewel odpowiedział(a) na michau temat w Lubelskie
    W sumie,jeszcze u nich nie bylem ale po rozmowie telefonicznej mam mieszane odczucia.Nie dosc ze cena z kosmosu,to jeszcze koles twierdzi ze mam VAGa zepsutego,bo kupilem go przez internet.Ponadto wmawial mi ze takim interfejsem to tylko można popsuć auto co pewnie zrobiłem.Ponadto zanim sie obejrzalem naliczyl mi 300zl i tak naprawdę to nie wiem za co.Podobono jest specem od imo, a nie wiedzial ze jak odpale auto zakodowanym kluczem i jak je zaraz zgasze to moge je zaraz odpalic kluczem nie zakodowanym,tylko twierdzil ze mam zepsuty imobilajzer.Podejrzewam ze jakbym tam pojechal to na 500zl by sie skonczylo zakodowanie kluczyka,co mozna zrobic za 100zl.
  8. marewel odpowiedział(a) na lesek temat w Audi A4 B5
    Na tym zdjeciu doskonale widac zarowno drazek reakcyjny,jak i sabilizatora.A skoro dla ciebie to jednio i to samo to niech juz tak pozostanie,widocznie jestes madrzejszy i wiesz lepiej.
  9. Temp normalna na klimatroniku podczas jazdy to 95-100,wiec nie bylo czym sie przejmowac.100 stopni to zadne grzanie.Ale co niektórym nie wytłumaczysz.
  10. Najpierw zdejmujesz przewody,kopulke i masz palec.
  11. Przy hydraulice to normalne z rana,nawet w instrukcji obslugi pisza o tym.
  12. Jak wam peknie izolator i zrobi balagan w cylindrze to szybko zmienicie zdanie na temat NGK. A co do roznic to kiedys zalozylem do 126p Bosch super4 i roznica byla dosyc duza,no ale wiadomo ze nie ma co porównywać.
  13. Pracuje jako mechanik,i z NGK mialem same problemy kazdemu odradzam.100 razy lepsze sa polskie Iskry.
  14. PS3 o ile sie orientuje jest bardziej zaawansowany technicznie,za X360 przemawia fakt ze jest wiecej gier,ale mial premiere jakis rok przed PS3.Ja wybralbym PS3,wczesniej mialem PSX i PS2.
  15. Czy wo gole ktos odwazyl sie nie przyjac mandatu,i jak to wszystko wyglada w sadzie grodzkim?
  16. marewel odpowiedział(a) na lesek temat w Audi A4 B5
    Ten pret to drazek stabilizatora.
  17. marewel odpowiedział(a) na lesek temat w Audi A4 B5
    Na tym zdjeciu widac drazek reakcyjny(okragly pret),czego w A4 nie widzialem.
  18. Odrazu mozesz wrzucic fotki z wymiany.Cena czujnika okolo 40zl.
  19. Mialem b4 z klima i panel byl identyczny z ten z A4.
  20. Ad1.Kayaba moga byc,te drozsze pewnie sa gazowe i takie bym kupil. Ad2.Sprzeglo bierze u gory ten typ tak ma,a ze stuka to pewnie dwumas sie odzywa.Najlepiej wymienic komplet+kolo dwumasowe Z logow wynika ze turbinaka pompuje za malo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.